Nastal čas loučení aneb Jednou to přijít muselo

21. june 2015 at 7:55 | Marisol a Katherine
Milý čtenáři, milé Affs,
neříká se nám to lehce, ale jednou to prostě přijít muselo.

Píše se rok 2010 den 18. července. Ano v ten to den jsem si založila a vložila na tento to blog první články. Od té chvíle už uběhlo skoro krásných 5 let. Bohužel i tyto krásné chvíle jednou musí skončit.

Společně se svojí kamarádkou jsme si vybudovaly ne zas tak vysokou návštěvnost na blogu, ale to už je hodně dlouhá doba. Na blog už není zas tak velký čas a už se na něm neobjevuje tolik článků, kolik bych si představovaly. Možná je to tím, že už nám nezůstala ani jedna kriminálka, no možná jedna by tu byla, ale ta se ještě v ČR neodvysílala. Možná je to taky tím, že už se o hercích neobjevují skoro žádné články. Nebo taky to, že na něj prostě není čas a, že se chceme věnovat něčemu jinému. Ano je toho hodně, ale na žádnou otázku nedostanete odpověď, protože je to jen a jen naše věc!!
Už to tu bylo jednou a mohlo, ale nakonec jsme se na blog vrátily, sice jen tak napůl, ale přeci. V poslední době najdete na blogu pouze povídku DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY. Čtenářům této povídky vzkazujeme, že o ni nepřijdou, protože se stěhuje na druhý blog http://www.my-stories-tales.blog.cz// . Kde najdete spoustu dalších povídek.
Víme, že možná tím někoho zklameme, ale prostě jednou to přijít muselo.S pozdravem a přáním krásného dne vaše blogerky Marisol a Katherine.

 


Comments

1 Karamelka Karamelka | Web | 22. june 2015 at 19:32 | React

přeji, aby se vám dařilo :-) děkuji, že jsem mohla být vaše affs :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.