Značka CSI pokračuje v seriálové i filmové podobě!

21. may 2015 at 18:16 | Marisol |  Things
Stanice CBS se dnes vyjádřila k osudu jedné z nejznáměnšjích seriálových značek nejen v USA, ale také po celém světě. Již několik měsíců visel otazník nad osudem jak mateřského seriálu CSI, tak i nad jeho nejnovějším spin-offem CSI: Cyber, který se fanouškům představil letos v midseason. Druhý zmiňovaný byl obnoven již v pondělí, ale o osudu CSI se nevědělo až dosud. Nyní je ale již jasno.

Nedávno jsme psali o podobenství krimi veterána CSI s konkurenčním kolegou Law and Order. Šlo především o spekulace nad tím, jestli se CBS nad seriálem a jeho fanoušky slituje a dá mu nějaké zakončení, nebo zda se po patnácti letech drama rozplyne do ztracena.

Tentokrát vítězí správné rozhodnutí. CBS oznámila, že příběh seriálu bude zakončen dvouhodinovým televizním filmem. I když se nejedná o celou ani zkrácenou sérii, přesto je to možnost, jak naposled dát dohromady známou partu a uzavřít příběh tak, jak se na seriál s patnáctiletou historií sluší a patří. A taky se tak stane. Bylo potvrzeno, že se ve filmu vrátí původní ústřední duo v podání Williama Petersena a Marg Helgenberger!

Dvouhodinový film bude na stanici CBS odvysílán první neděli nové sezóny, tedy 27. září.

Dobré zprávy pokračují i u CSI: Cyber. Ačkoliv se počítalo s o poznání větším úspěchem, minimálně co se sledovanosti týče, fanoušci se můžou radovat. Seriál byl prodloužen pro druhou řadu. Do seriálu nově přichází Ted Danson, který sem míří právě z CSI, kde hrál poslední čtyři roky D.B. Russella.

Stanice seriál od března letošního roku nasadila na středeční večery, kde kriminálka převzala místo po nyní již zrušeném Stalkerovi. Čísla sledovanosti se brzy ustálila na ratingu 1.5, ačkoliv v posledních týdnech klesla až k 1.2, tedy ke stejným výsledkům, jakých dosahoval Stalker. Stanice však u Cyber počítá se sílou CSI značky a věří, že o seriál bude celosvětový zájem stejně, jak tomu bylo u původního CSI i jeho dalších dvou spin-offů Miami a New York.

Prozatím není jasné, kolik epizod bude druhá řada CSI: Cyber obsahovat, ale víme, že se vrátí již na podzim. Stanice seriál nasadí v neděli večer v deset hodin, tedy na místo, které letos okupoval originální CSI.

zdroj: http://www.serialzone.cz/
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.