Luke Perry se připojuje k CSI: Cyber

24. september 2014 at 10:55 | Katherine |  Things
O tom, že stanice CBS plánuje na midseason nový spin-off CSI: Crime Scene Investigation (Kriminálka Las Vegas) s názvem CSI: Cyber, který se bude zaměřovat na kybernetické zločiny. Příběh je založen na reálném životě kyberpsycholožky Mary Aiken.

Podle posledních zpráv se k seriálu připojí Luke Perry. Ten se proslavil rolí Dylana McKaye v seriálu Beverly Hills 90210, ale pamatovat si ho můžete i díky dalším rolím a hostováním. Naposledy se objevil v seriálu Body of Proof (Tělo jako důkaz).

K CSI: Cyber se připojí jako vedlejší postava, která by mohla osvětlit minulost zvláštní agentky Avery Ryan (Patricia Arquette). Jeho postava se bude jmenovat Nick Dalton, což je bývalý agent FBI, který měl být u spuštění kybernetické jednotky ve Washingtonu. Dojde však k jistému selhání, po kterém se Dalton rozhodne přesunout do soukromého sektoru. Navíc zná Dalton mnoho tajemství z minulosti Avery.

Luke Perry se tak připojí k obsazení, které bylo oznámeno již dříve. Na seznamu herců tak již figuruje například James Van Der Beek, Charley Koontz, Peter MacNicol nebo Shad Moss (Bow Wow).Luke Perry
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.