DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY - INFO

22. september 2014 at 19:13 | Marisol |  DREAM of CRIME or HOW IT REALLY WAS
Co přinesou následující kapitoly nejčtenější povídky mého blogu??

Když se Marisol vrací domů ze školy uvidí svého otce jak jí prohledává pokoj. Sama nevěří tomu co vidí a nechápe to. Pochopí to, až když jí otec, řekne "že chce mít jistotu, aby se to již neopakovalo". Teď Marisol pochopila, že jí otec přestal věřit i když moc dobře věděl, že s tím co se stalo neměla nic společného.
I tentokrát to nebude mít Marisol ve škole jednoduché. Začnou se totiž do ní navážet a vysmívat mladší studenti, kteří jí shodí na zem a rozseknou jí čelo. Marisol to řekne jen Katherine... Avšak tahle aférka neskončí šťastně, když se tahle parta studentů, rozhodne pro nejhorší a pokusí se Marisol otrávit penicilinem, na který má alergii...
Marisol si všimne nejasností u sousedů Williamsových. Je na tolik přesvědčena, že Markus bije svojí manželku Emily. Hned s tím jde za svým otcem, ten jí, ale nevěří a odpoví jí na to: "aby se nepletla do cizích věcí, a již o tom to téma nikdy nemluvila!". Marisol však na to ještě několikrát snaží svého otce upozornit, ale on jí neposlouchá… Emily nakonec najdou mrtvou a teď už konečně vyjde pravda najevo.
Další kapitoly budou navazovat na povídku MayDay, kterou najdete na druhém blogu. Marisol čeká výpověď u soudu, avšak není si svou výpovědí jistá a docela má i strach. Po soudu se ještě všechno zhorší, protože její kamarádi s ní nemají soucit a nebaví se s ní. Když Marisol řeknou proč, je sama překvapena, protože to od nich není hezké… První se svěřuje Johnovi a poté až svému otci, kterému to skoro vyčte. Jak to nakonec dopadne?
Po dvou letech, kdy se blíží promoce našich studentů se všechno změní… Když se pozdě večer vrací domů Horatio s Marisol uslyší oba vystřelí. Před nimi se objeví zakrvácená umírající Christina Buttlerová, kamarádka od Marisol… Marisol se jí snaží ještě oživit…, marně Christina umírá. Vyšetřování je vede ke všem kdo byl Christině blízký, její přátelé i k její rodině. Obvinění z její vraždy nakonec padne na Johna Cruise. Ten však tvrdí, že jí nezabil…


Od 27. září, každou sobotu a středu na blogu!!
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.