September 2014

DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY - kapitola šedesátá sedmá

27. september 2014 at 12:30 | Marisol |  DREAM of CRIME or HOW IT REALLY WAS
Dům Caineových:
Marisol se vrací domů ze školy, když však ve svém pokoji uvidí svého otce jak jí prohledává pokoj a věci je zděšena, proč? Na tuto otázku však dostátá nečekanou odpověď...
Marisol: Tati...?! (řekla s údivem, když vešla do svého pokoje)
Horatio: Marisol...
Marisol: Proč tati?! Proč?! (řekla rozčileně a naštvaně)
Horatio: Mrzí mě to Marisol... Chtěl jsem jen mít jistotu, že... (nestačil ani doříct to co chtěl, protože mu Marisol skočila do řeči)
Marisol: Jistotu? A v čem?! (zeptala se nechápavě)
Horatio: Po tom všem co se stalo Marisol…, jsem myslel, že tu najdu další drogy. (odpověděl na rovinu)
Marisol: (začaly téct slzy) Ty moc dobře víš jak to bylo! Proč jsi mi přestal věřit?! Proč...?
Horatio: Mrzí mě to Marisol...
Marisol mu však neodpověděla a utekla pryč...

Dům Cruiseových:
Marisol utekla k Johnovi. Věděla, že i jemu se může svěřit s čímkoliv co jí trápí.
John: Marisol? Co tady děláš? (zeptala se udiveně)
Marisol: Můžu jít dál? Já..., já nemohla bych teď otce vystát... (řekla po pravdě)
John: Jistě, rodiče jsou stejně do noci v práci. (podotkl)
Oba dva nakonec odešli do Johnova pokoje.
John: Co se stalo? (zeptal se)
Marisol: Otec mi prohledával pokoj...
John: Proč pro boha?
Marisol: Kvůli tomu co se stalo před dvěma týdny... (odpověděla)
John: Kvůli těm drogám? Však ty za to nemůžeš...! (rozčílil se)
Marisol: Já to vím Johne! (nenechala se)
John: Promiň... (řekl a sedl si vedle Marisol na svojí postel)
Marisol: Hmm... v pořádku. Můžu tu zůstat přes noc? Nevím jestli bych tátu vystála...
John: Jistě... (řekl a usmál)

Dům Yeliny Salasové:
Horatio je za Yelinou, jestli k ní náhodou nepřijela Marisol. Už bylo pozdě večer a měl o ni strach. Yelina mu však sdělila, že se u ni Marisol vůbec neukázala...
Yelina: Ahoj. (řekl, když otevřela dveře)
Horatio: Ahoj Yelino, není u tebe Marisol? (zeptal se)
Yelina: Ne, vůbec se tu neukázala. (odpověděla a pokračovala) Co se stalo?
Horatio: Pohádali jsme se kvůli tomu co se stalo před dvěma týdny. (řekl po pravdě) Pak utekla a nevím kde je... (dodal)
Yelina: Možná bude s těmi svými kamarády. A pokud u nich usnula tak se vrátí až ráno. (řekla, aby ho uklidnila)
Horatio: Hmm..., jistě. Jinak děkuji za pomoc. (řekl a odešel)

Dům Cruiseových:
Marisol stála u otevřeného okna a dívala se noční Miami. Po chvíli k ní přišel John a snažil se jí nějak zvednout náladu. Avšak z jednoho polibku bude i něco víc...
John: Jsi v pořádku? (zeptal se, kdy se postavil vedle Marisol)
Marisol: Snad ano... (odpověděla)
John: Ty za to přece nemůžeš. Pusť to z hlavy, ano?
Marisol: Hmm..., asi bych měla. (podotkla a otočila se čelem k Johnovi)
John se nejprve zhluboka nadechl a vypadalo to, že se chystal něco říct. Místo toho políbil Marisol na rty a dal jí ruce kolem pasu. Marisol mu dala ruce za krk a políbila ho taky...
John jí poté začal vysvlíkat tričko a poté jí sundal gumičku a dal jí vlasy za uši. Marisol si posléze sundala boty a kalhoty, John si vysvlíkl tričko a sundal kalhoty a poté si spolu s Marisol lehli do postele...

Příště čti:
Marisol se vrací domů až ráno. Její otec však měl o ni strach a opět se pohádají.
Marisol to nemá opět ve škole jednoduché... Tentokrát to už však studenti přeženou a Marisol zraní. Avšak Marisol má strach, a proto celou dobu lže svému tátovi, že si to zranění udělala sama...

Luke Perry se připojuje k CSI: Cyber

24. september 2014 at 10:55 | Katherine |  Things
O tom, že stanice CBS plánuje na midseason nový spin-off CSI: Crime Scene Investigation (Kriminálka Las Vegas) s názvem CSI: Cyber, který se bude zaměřovat na kybernetické zločiny. Příběh je založen na reálném životě kyberpsycholožky Mary Aiken.

Podle posledních zpráv se k seriálu připojí Luke Perry. Ten se proslavil rolí Dylana McKaye v seriálu Beverly Hills 90210, ale pamatovat si ho můžete i díky dalším rolím a hostováním. Naposledy se objevil v seriálu Body of Proof (Tělo jako důkaz).

K CSI: Cyber se připojí jako vedlejší postava, která by mohla osvětlit minulost zvláštní agentky Avery Ryan (Patricia Arquette). Jeho postava se bude jmenovat Nick Dalton, což je bývalý agent FBI, který měl být u spuštění kybernetické jednotky ve Washingtonu. Dojde však k jistému selhání, po kterém se Dalton rozhodne přesunout do soukromého sektoru. Navíc zná Dalton mnoho tajemství z minulosti Avery.

Luke Perry se tak připojí k obsazení, které bylo oznámeno již dříve. Na seznamu herců tak již figuruje například James Van Der Beek, Charley Koontz, Peter MacNicol nebo Shad Moss (Bow Wow).Luke Perry

CBS kriminálky shání nové oběti

24. september 2014 at 9:55 | Katherine |  Things
Hned tři "oběti" se upsaly pro nadcházející sezónu kriminálkám CSI. V příští sezóně se na stanici CBS objeví veterán CSI a jeho mladičký spin-off CSI: Cyber. Ve snaze zaujmout diváky oba seriály ohlašují nové známé tváře.
Novou vedlejší roli v CSI získal Mark Valley. Herec se objeví v roli bývalého detektiva, který se nyní živí jako soukromé očko. Poté, co jeho partnerka zmizí, se spojí s Finlay, aby ji společně našli. Dvojice z počátku nenajde společnou řeč, postupně se však mezi nimi začnou objevovat silné city.
Valley je seriálovým veteránem. Fanoušci ho znají z rolí ve Fringe, Body of Proof, Human Target, Crisis, Harry's Law a dalších.
Dalším známým hercem v CSI bude v příští sezóně Greg Grunberg. Herec známý z Heroes, Alias, Masters of Sex a mnoha dalších se objeví v hostující roli jako Len Bryant. Len je tradiční kravaťák, který bojuje se závislostí na odvykačce. Je odhodlaný přestat pít a vyhrát zpět své děti.
Novinka CSI: Cyber prozatím doplňuje hlavní obsazení. Nejnovějším přírůstkem je rapper Bow Wow, který se přidá k týmu vedeném Patricií Arquette. Bow Wow ztvární devatenáctiletého hackera Brodyho, kterému se přezdívá "Baby Face". Ten dostane soudem nařízeno, že musí s agentkou Ryanovou spolupracovat a vypomáhat jí v řešení kyber-případů.

Mark Valley, Greg Grunberg a Bow Wow

DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY - INFO

22. september 2014 at 19:13 | Marisol |  DREAM of CRIME or HOW IT REALLY WAS
Co přinesou následující kapitoly nejčtenější povídky mého blogu??

Když se Marisol vrací domů ze školy uvidí svého otce jak jí prohledává pokoj. Sama nevěří tomu co vidí a nechápe to. Pochopí to, až když jí otec, řekne "že chce mít jistotu, aby se to již neopakovalo". Teď Marisol pochopila, že jí otec přestal věřit i když moc dobře věděl, že s tím co se stalo neměla nic společného.
I tentokrát to nebude mít Marisol ve škole jednoduché. Začnou se totiž do ní navážet a vysmívat mladší studenti, kteří jí shodí na zem a rozseknou jí čelo. Marisol to řekne jen Katherine... Avšak tahle aférka neskončí šťastně, když se tahle parta studentů, rozhodne pro nejhorší a pokusí se Marisol otrávit penicilinem, na který má alergii...
Marisol si všimne nejasností u sousedů Williamsových. Je na tolik přesvědčena, že Markus bije svojí manželku Emily. Hned s tím jde za svým otcem, ten jí, ale nevěří a odpoví jí na to: "aby se nepletla do cizích věcí, a již o tom to téma nikdy nemluvila!". Marisol však na to ještě několikrát snaží svého otce upozornit, ale on jí neposlouchá… Emily nakonec najdou mrtvou a teď už konečně vyjde pravda najevo.
Další kapitoly budou navazovat na povídku MayDay, kterou najdete na druhém blogu. Marisol čeká výpověď u soudu, avšak není si svou výpovědí jistá a docela má i strach. Po soudu se ještě všechno zhorší, protože její kamarádi s ní nemají soucit a nebaví se s ní. Když Marisol řeknou proč, je sama překvapena, protože to od nich není hezké… První se svěřuje Johnovi a poté až svému otci, kterému to skoro vyčte. Jak to nakonec dopadne?
Po dvou letech, kdy se blíží promoce našich studentů se všechno změní… Když se pozdě večer vrací domů Horatio s Marisol uslyší oba vystřelí. Před nimi se objeví zakrvácená umírající Christina Buttlerová, kamarádka od Marisol… Marisol se jí snaží ještě oživit…, marně Christina umírá. Vyšetřování je vede ke všem kdo byl Christině blízký, její přátelé i k její rodině. Obvinění z její vraždy nakonec padne na Johna Cruise. Ten však tvrdí, že jí nezabil…


Od 27. září, každou sobotu a středu na blogu!!

CSI: Cyber obohacuje své obsazení o tři nové tváře

22. september 2014 at 18:49 | Katherine |  Things
CSI: Cyber nabírá nové rekruty do obsazení. O které se dnes jedná?
Prvním z nich je herec Peter MacNicol (Ally McBeal, Numb3rs), který ztvární asistenta ředitele Stavrose Siftera, čtyřicetiletého profesionálního člena FBI a vrchního dozorce agentky Avery Ryan (Patricia Arquette) v Divizi kybernetických zločinů sídlící ve Washingtonu, D.C.
Druhým přírůstkem do obsazení je herec Charley Koontz (Community), který si zahraje agenta Daniela Grummitze, jenž je popisován jako introvert, počítačový génius a workoholik, který jen zřídkakdy jde z práce domů.
A do třetice všeho dobrého se ke spin-offu přidá i herec James Van Der Beek (Dawson's Creek, Friends with Better Lives). Ten ztvární agenta FBI Elijaha Mundo, za jehož zásluhy v Afghánistánu ho agentka Avery Ryan rekrutovala do Divize. Mundo je expert na zbraně, bomby a vozidla. Spolu s Avery tvoří tým a společně čelí těm nejtěžším kybernetickým zločinům jak na domácí půdě, tak v zahraničí.

CSI: Cyber se na obrazovky dostane na začátku roku 2015.

Peter McNicol

Charley Koontz

James Van Der Beek

Nová sestřička kriminálek je tady!!

22. september 2014 at 18:42 | Marisol |  Things
Nová sestřička kriminálek Las Vegas, Miami a New Yorku.
Tentokrát s názvem CSI: Cyber....

Spin-off CSI má zelenou

Spin-off krimi veterána CSI se stává realitou. Stanice CBS jej dnes v noci oficiálně objednala. Na stanici se tak v příští sezóně objeví hned dva spin-offy - doplní NCIS: New Orleans, CSI: Cyber.
Podle zdroje CBS plánuje nesouběžné nasazení obou novinek. NCIS: New Orleans je plánován na podzim 2014, zatímco CSI: Cyber bude s největší pravděpodobností nasazen v midseason.
V hlavní roli se zde vrací ostřílená seriálová herečka Patricia Arquette. Ztvární postavu Avery Ryan, speciální agentky v krimi oddělení kybernetiky. Spolu se svým týmem řeší zločiny, které začínají v hlavě, žijí online a jejichž důsledky se odrážejí v reálném světě.
Pilot k seriálu se vysílal jako jedna z epizod letošní řady CSI a získal velmi pozitivní ohlasy. Očekává se, že na pozici showrunnera bude dosazena Pam Veasey, která má s CSI již bohaté zkušenosti - dlouhá léta zastávala stejnou pozici u CSI: NY.

Kriminálka Las Vegas - 14. řada na NOVĚ

22. september 2014 at 18:24 | Marisol |  Different

Od 29. září 2014 se můžete tešit každé pondělí ve 21:30 na premiérovou 14. řadu kriminálky Las Vegas na NOVĚ.