August 2014

Loučíme se na nějaký čas…

18. august 2014 at 19:53 | Marisol a Katherine |  Different
Ano je to tak… Bohužel na náš blog už není co přidávat, tak jsme se rozhodly na nějaký čas náš blog pozastavit. V posledních dnech jste si mohli všimnout, že již na blogu není tolik článků jako dřív a navíc již ani nenavštěvujeme naše Affs. Je to tím, že už nemáme žádné inspirace co na blog dát.
Ale nevěšte hlavy v září se na blog vrací povídka DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY. V SBé si nás můžete nechat, záleží na vás.
A pokud budete chtít můžete navštívit druhý blog MY - STORIES - TALES, věnovaný pouze povídkám.
Snad se jednou k blogu vrátíme s tím, že se tu budou opět objevovat články v plném rozsahu a opět každý den, tak jako dřív.


S pozdravem vaše blogerky Marisol a Katherine

Nominace

15. august 2014 at 20:52 | Marisol |  Different
Ahoj, má tu nominaci, do které mě nominovala Karamelka. Bylo to hodně těžké, vymyslet deset otázek pro moninované tak i deset věcí o mně. Nakonec jsem to, ale nějak vymyslela...

Kriminálka Miami 01x07 U konce s dechem

12. august 2014 at 10:30 | Katherine |  Description of Parts
Ráno po divokém večírku se odklízí leccos, ale mrtvoly ne. A tak když zahradník objeví nahé tělo mladého muže, který ještě před několika hodinami tančil s rozdivočelými dámami, ihned volá policii. Ti zavolají Horatia a ten se spolu se Speedlem a Calleigh dá do práce. Ještě na jednom místě se toho dne objeví nahý mrtvý. Tedy skoro nahý. Vlastně je oblečen docela normálně v plavkách, což je úbor přinejmenším pravděpodobnější než třeba smoking vzhledem k okolnostem. Vyšplhal se totiž na loď. Problém je, že manželé, kterým loď patřila, neměli důvod čekat nikoho ani ve smokingu ani v plavkách. Jedenáct kilometrů od břehu Atlantiku se nepřijímají návštěvy rovnou z vody. Než však muž mohl vysvětlit, co ho přivedlo k tak nečekané návštěvě, padl mrtev na palubu. A protože ke všemu byl bodnut, nelze se divit, žese zakrátko potom na téže palubě ocitnou Megan a Eric, aby se návštěvníkovi podívali na zoubek.


Dnes ve 21:50 na NOVĚ!!

Kriminálka Miami 01x06 Cukrová vata

11. august 2014 at 10:05 | Marisol |  Description of Parts
Holčička ztracená z dětského koutku nákupního střediska je záhy objevena na toaletě mrtvá. Vyšetřovatelé zjišťují, že byla omámena sedativy, která jí pachatel podal v cukrové vatě, ale podle všech příznaků ji neměl v úmyslu zabít. Chtěl si ji odvést pryč. Nedošlo k tomu jen proto, že sedativum vyvolalo v dívčině organismu prudkou reakci ve spojitosti s látkou, kterou užívala holčička proti nachlazení. Díky tomu a neodborným oživovacím pokusům pedofila došlo k úmrtí. Nalézt pachatele ale není jednoduché, vyšetřovací tým odhalil, že si implantoval na bříška prstů kousky vlastní kůže, aby je zmátl. Nakonec se však díky trpělivé mravenčí práci podaří pedofila nalézt, a to dřív, než stačí ukončit život další ze svých obětí.


Dnes ve 22:20 na NOVĚ!!

Kriminálka Miami 01x05 Tragická Madona

5. august 2014 at 10:20 | Katherine |  Description of Parts
"Kdo by zabíjel kněze?" "Dneska kdokoli," vyvrací Horatio Megan její mylný úsudek. Jakmile se děj začne točit okolo chlapců a silných emocí, a když si navíc uvědomíme, že epizoda byla napsána v současné Americe, kde katolická církev téměř bankrotuje pod tíží soudních výloh, nezbývá než dát Horatiovi za pravdu. Aspoň u některých kněží mohou mít lidé silné motivy zanechat duchovního v tratolišti na podlaze sakristie. Také druhý případ je emocionálně náročný. Nenarozený plod je snad jediná mrtvola, při které Alex není do řeči. Embryo vyňala ze zcela ohořelého těla ve zcela shořelém autě. Kolem smrti této mladé ženy je mnoho nejasného a vyústění nadzvedne i Horatia.


Dnes ve 21:55 na NOVĚ!!

Kriminálka Miami 01x04 Jen jeden polibek

4. august 2014 at 9:55 | Marisol |  Description of Parts
Na pláži je nalezena polomrtvá žena a mrtvý muž. Tým vyšetřovatelů zjišťuje, že jde o mladého Guatemalce Esteveze, který obsluhoval společnost na večírku v nedaleké rezidenci bohaté a vlivné rodiny Hamiltonových, a o Jane, dívku jednoho z pozvaných rodinných přátel, Paula. Díky mravenčí práci specialistů je záhada brzy rozpletena: Paul daroval svému bývalému spolužákovi, Tyleru Hamiltonovi, polibek od své dívky výměnou za drahé hodinky. Jane se urazila a odešla na pláž - cestou se k ní připojil barman Estevez...


Dnes ve 22:20 na NOVĚ!!