Rozhovor s Marisol

8. may 2014 at 20:11 | Marisol |  Talks
Dana: Protože jsem velký čtenář povídky DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY, tak jsem se rozhodla udělat s autorkou této povídky rozhovor. Tato povídka mě zaujala již od počátku.
A proto, že mě zajímá jak to dopadne s Johnem, které ho obviní z vraždy, tak jsem autorce položila pár otázek i na toto téma z povídky. A možná prozradí i víc...


Dana: Jak dlouho už píšeš povídku DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRVDY?
Marisol: Tuto povídku píšu už dohromady čtyři roky.

Dana: Počítáš i DREAM of CRIME, že?
Marisol: Ano. (smích)

Dana: A jak dlouho píšeš čistě povídku aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY?
Marisol: Tuto povídku píšu dva roky…

Dana: Jak vznikal děj a je nějak odvozená od její sestry?
Marisol: Od její sestry není nijak odvozená a nijak na ní nenavazuje. Je to prostě klasická povídka. Děj u povídky DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY, vznikal podobně jako u její sestry. Akorát jsem vypustila několik postav.

Dana: Řekni mi něco víc o této povídce.
Marisol: Povídka vznikala na motivy seriálu kriminálka Miami. Ti co ho sledují a dobře znají tak dobře ví, že Lt. Horatio Caine v seriálu má syna. V mé povídce má dceru Marisol.
Marisol to však nemá jednoduché, jelikož každý ví, že je dcerou poručíka Cainea. Navštěvuje Univerzitu Miami, kde se v první ročníku seznámí se svým prvním klukem Kevinem Halliwelem. Jejich vztah, ale po roce končí. Marisol se po půl roce, po rozchodu s Kevinem seznámí se svým současným přítelem Johnem Cruisem. Avšak nebude to mít jednoduché…

Dana: Četla jsem tvůj popis k aktuálním kapitolám a zajímalo by mě jak se bude vyvíjet jejich vztah po zatčení Johna za vraždu Christiny.
Marisol: John bude propuštěn, kvůli nedostatku důkazům, které by ho z vraždy usvědčovaly. Ale jak to bude dál si bude muset počkat. (říkala mi to s úsměvem)

Dana: No tak, alespoň trochu naznač. (pobízela jsem jí)
Marisol: Dobrá, prozradím něco… John je převezen do nemocnice ve vážném stavu. Do nemocnice dorazí jeho rodiče, tedy Lily a Dominic. Dominic je přesvědčen, že za to může Horatio a jeho tým a je ochoten ho žalovat, včetně celé laboratoře. A protože se John stále neprobouzí a doktoři mu nedávají velkou naději je Dominic ochoten udělat cokoliv, aby svého syna pomstil. Ale jak to si bude muset, ještě několik kapitol počkat.

Dana: Hmm… To zní zajímavě. Takže se bude hlavně jednat o Horatia a jeho tým? Nebo tam bude hrát i roli Marisol?
Marisol: Je to možné…

Dana: Je možné, že zařadíš do povídky i něco navíc? Tím myslím, že napneš čtenáře a napíšeš něco jiného, než bylo v popisu, či plánované?
Marisol: Ano plánuji. Někdy v půlce povídky měla Marisol problémy z drogami a já chci trochu zamotat děj. Tyto kapitoly budou publikovány před smrtí Emily…

Dana: Takže opět bude Marisol brát drogy? Nebo to bude úplně jinak?
Marisol: Spíše to druhé. Nechci prozrazovat vše, ale jsi neodbytná. (smích) U Marisol se najdou drogy, ale čí budou se dozvíte právě v těchto kapitolách, které již brzy najdete na tady na blogu.

Dana: Tak na to se těším. Ještě mám otázku k tomuto tématu. Kdo bude hlavním vyšetřovatelem této události?
Marisol: Asi bych to neměla prozrazovat… (opět smích) Ale tentokrát to nebude Marisolnin otec, ale někdo z jeho týmu.

Dana: Hmm… tak to bude zajímavé. Doufám, že nenecháš Marisol aby měla další problémy. (smích)
Marisol: Tak na to si budete muset počkat.

Dana: Čekala jsem tuto odpověď.
Marisol: Hmm… Jak jinak. (řekla mi s úsměvem) Doufám, že to bude pro všechny překvapení. Protože zamotám docela děj a vyšetřování nebude zas tak jednoduché.

Dana: Tak na to se těším. A myslím, že pro každého bude překvapení jak to dopadne.
Marisol: Určitě ano.

Dana: Takže bych ti chtěla moc poděkovat, alespoň za těch pár informací k těmto kapitolám. Protože mě moc zajímá jak to dopadne a už se nemůžu dočkat až je budeš publikovat.
Marisol: Nemáš zač. A doufám, že to potěší i ostatní čtenáře této povídky.


Chtěla bych ti za něj moc poděkovat. A taky děkuji za všechny informace k povídce DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY.


Dana Mikulová
dana.mikulova7@seznam.cz
 


Comments

1 Běla F. Běla F. | 9. may 2014 at 18:36 | React

To zní zajímavě, už se na to strašně moc těším. :-)

Můžu s tebou, či s Klárku taky udělat rozhovor?? Je na to nějaký zvláštní e-mail?? Nebo je to jedno, kam vám to pošlu?? 8-)

2 Katherine Katherine | Web | 9. may 2014 at 18:42 | React

Tak nám napiš na e-mail csi-kriminalky-lv-miami-ny@email.cz. Ten je vyhrazený jen pro rozhovory. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.