DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY - INFO II

6. march 2014 at 18:43 | Marisol |  DREAM of CRIME or HOW IT REALLY WAS
Pamatuje si popis k minulým kapitolám? Jestli ne tak pro připomenutí:
!! Další kapitoly této povídky... bez ohledu na to kolik má kapitol. Nejnovější kapitoly této povídky se pomalu připravují. Tentokrát v plném rozsahu !!

To platí i teď! Pokud jste četli povídku DELIBERATE CRIME, tak víte, že Marisol byla zapletená do vraždy, ale neobvinili jí, protože byla k tomu donucena… A vlastně nikoho nezabila, ale jen sledovala manželský pár Walkerových.
?? Ale, jak to bude dál ??
Na Marisol byl vydán zatykač a musí do vězení. Ve vězení jí, ale zmlátí a je převezena ve vážném stavu do nemocnice. Horatio požádá Alexx, aby Marisol prohledla. Udělal dobře, protože má polámané nehty a ty je dovedou k Michelle Mc'Simmonsové. Ta však tvrdí, že s tím nemá nic společného. V Marisolnině cele je nalezena krev, která patří prostitutce Jill Meissenové. Nakonec se tam najde i otisk ruky, který patří dozorci Dereku O'Neilovi. Ten tvrdí, že tam byl jen vrátit knihu, která patřila Marisol. Marisol se nakonec na druhý den probouzí a vše se vysvětluje.
Dva týdny poté to události se Marisol vrací do školy. Bojí se však co bude… Do školy ji však odvezl její otec a ten se ji snaží uklidnit. Marisol dostane od svého otce nový telefon s novým telefonním číslem a žádá jí, aby ho dala jen těm komu věří. Ve škole to, ale Marisol nebude mít jednoduché. Skoro každý si s ní bude utahovat. Zastání najde u svých přátel a blízkých. Marisol se konečně seznámí s Johnovými rodiči, kteří se vrátily z jejich rodného města New Yorku. Ale i tohle může nést následky…
Po několika týdnech, když už se z toho všeho Marisol zotaví se ve škole objeví nabídka studium na tři měsíce v New Yorku. Přihlásí se tam John, Jack, Thomas, Katherine, Julie, Judy, Lena a Christina. Podaří se jim přemluvit aby se tam přihlásila i Marisol?
Po půl roce si Marisol všimne nejasnosti u sousedů. Marisol na to upozorní svého otce ten jí, ale neposlouchá. Za další tři dny se o to pokouší znovu, ale opět bezúspěšně. Nakonec jejich sousedku Emily najdou mrtvou. Patoložka Alexx u ní najde známky domácího násilí.
Po dvou letech kdy se pomalu blíží promoce našich nejlepších přátel se všechno změní. Hned na začátku prázdnin je zabita jejich spolužačka Christina. Je zabita večer přímo před očima Marisol a jejího otce. Marisol se ji snaží ještě oživit…, marně Christina umírá. Vyšetřování je vede ke všem kdo byl Christině nejbližší, to znamená i k její rodině a přátelům. Obvinění z její vraždy padne nakonec Johna. Ten však tvrdí, že ji nezabil…
Po smrti Christiny uběhne několik týdnů a nastane ještě větší zvrat, když se u domu Caineových objeví zmlácený John. Ten je převezen do nemocnice a případ, z kterého byl obviněn se znovu otevírá. Kdo tedy zabil Christinu?
Po tomhle všem uběhne měsíc. Všechno se, ale změní, když někdo napadne a zmlátí Marisol. Ta se vracela pozdě večer od Johna… Nakonec se zjišťuje, že to byla pomsta.
Ještě tři týdny před promocemi Marisol zjišťuje, že je těhotná. Jak na to bude reagovat John? a jak její otec? Všichni naši hrdinové univerzitu udělají, někteří sice tak-tak, ale přece.
Marisol se nakonec narodí dcerka jménem Christina.
Za další dva roky, kdy Marisol pracuje v jedné z miamských nemocnic na částečný úvazek, ji ředitel nemocnice Thomas Jeardo O'Connell nabídne stálé místo. Než, ale Marisol stačí odpovědět zda souhlasí padnou výstřely… Marisol postřelí do ramene a Thomas (ne)naštěstí vyvázne bez zranění.
Za čtyři roky co už Marisol i s Johnem pracují společně v nemocnici na plný úvazek se všechno změní. John pozve Marisol na večeři, protože jí chce požádat o ruku. Ta mu však odpoví, že se ti teprve musí rozmyslet. Odsouhlasí mu to až na jedné z akcí co pořádá nemocnice. Avšak je v tom háček, John to oznámí všem a nejspíš asi zapomene, že na akci je i Marisolnin otec. Horatio hned odejde a na vzkazy své dcery nereaguje… Vše se nakonec vysvětlí.
Po dvou měsících, dva týdny před svatbou je Marisol unesena přímo z nemocnice, když se jde podívat na pacienta. Místo něho tam leží neznámý útočník. Únosci chtějí po Marisol kódy do hlavního počítače patřící nemocnici, který by je dovedl ke složení nového léku, který nemocnice testuje. Nakonec únosci i s Marisol chtějí odletět vrtulníkem ze států. To se jim, ale nepodaří, protože vrtulník s celou posádkou spadne. Přežili tuto havárii všichni?
Marisol a John si nakonec řeknou své ano, v okruhu svých rodin a přátel.


Nové kapitoly přinesou hodně zvratů, nových přátel, lásku, smrt, jak už to bývá i rozchody, šťastné návraty a nový život…


A pokud jste si všimli v popisu nejasností, že přeskakujeme roky, tak ano budeme to teď psát takhle. !!Pokračujeme třicátou sedmou kapitolou - JIŽ BRZY!!
 


Comments

1 Renda♥ Renda♥ | Web | 7. march 2014 at 18:40 | React

pěkné ale ještě budu muset přečíst něco před tím nějka mi to nenavazuje :( :)

2 Marisol Marisol | Web | 7. march 2014 at 20:08 | React

[1]: Promiň, ale to ještě není povídka, ale jen popis k povídce.

P.S.: Už mě to štve jak to tu pořád všichni píšou a ani si pořádně nepřečtou nadpis článku...

3 Dana Dana | 7. march 2014 at 20:15 | React

[2]: Jo, je to děs akorát spamují a pak to můžeš akorát mazat :D Mě to též štve proto už nemám blog :)

Jinak doufám, že to všechno nakonec dopadne dobře a hlavně s Marisol. Sice se vrací do školy, ale ty to dokážeš udělat napínavé. :) 8-)

4 Terka Terka | 8. march 2014 at 16:52 | React

Ono je to tam tak ještě hezky napsané, že se je to popis kapitol :D Ale to tučně napsané asi někteří nečtou :-P  

Už se hrooozně moooc na ty kapitoly těším. :-) Doufám, že je publikuješ co v nejbližší době ;-) Vypadají totiž zajímavě :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.