Kriminálka Las Vegas INFO

4. december 2013 at 18:35 | Katherine |  CSI: Las Vegas
Od 10. prosince bude TV Nova opakovat 1. řadu kriminálky Las Vegas. Každý všední den před seriálem ULICE vždy 17:35.


1. řada 1. díl:
V pilotní epizodě řeší vyšetřovatelé z kriminalistického oddělení v Las Vegas hned několik trestných činů. Zkušený Gil Grissom má na starosti případ sebevraždy, ze které se nakonec vyklube vražda. Nick pracuje na případu staršího pána, který se stal obětí "loupeživé prostitutky". Uspala ho a připravila o všechny cennosti, které měl u sebe. Warrick spolu s Catherine Willowsovou vyšetřují zabití. Od samého začátku je jim jasné, že vzorný otec, který údajně oběť zastřelil při obraně rodiny, lže. Do sehraného týmu kriminalistů přichází nováček, Holly Gribbsová. Její první pracovní den však končí tragédií. Na místo činu, kde Holly snímá otisky prstů, se vrací pachatel a Holly postřelí. Stala se totiž chyba: Warrick ji neměl nechávat na místě činu samotnou. Mladá kriminalistka je v kritickém stavu a bojuje o život...

1. řada 2. díl:
rissom s Nickem vyšetřuje případ muže, který vyhrál 40 milionů dolarů a ještě stejnou noc přišel o život. Nejdříve stopa vede ke gamblerovi, který u hracích automatů tráví celé hodiny, nakonec se ale ukáže, že vrahem byl někdo jiný. Na poranění v nemocnici umírá Holly Gribbsová. V této souvislosti je Warrick postaven mimo službu a vedoucí kriminalistického oddělení, kapitán Brass, přeložen na oddělení vražd. Vedoucím týmu kriminalistů se stává Grissom. Protože týmu teď chybí jeden člověk, Grissom povolává ze San Franciska svou známou, kriminalistku Saru Sidleovou. Catherine se podaří vypátrat vraha Holly Gribbsové, a tak konečně dlouhá směna končí.


1. řada 3. díl:
Dojde k únosu manželky milionáře. Zatímco Sara s Grissomem hledají unesenou ženu, Nick pomůže Brassovi s únoscem, na kterého čekají na místě, kam si má přijít pro výkupné. Manželku nakonec najdou zaživa pohřbenou, ale živou. Ukáže se, že šlo jen o fingovaný únos. Catherine s Warrickem vyšetřují autonehodu, při které zemřela mladá dívka. Řidič z místa činu ujel. Majitel vozidla se k činu ochotně přiznává, avšak jen proto, aby na sebe vzal vinu za svého vnuka.
 


Comments

1 Karamelka Karamelka | Web | 6. december 2013 at 12:27 | React

tak to je fajn... když budu stíhat, tak budu koukat :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.