DELIBERATE CRIME - INFO

17. december 2013 at 16:59 | Marisol |  DELIBERATE CRIME
Zbrusu nová povídka, opět na téma kriminálka Miami. Tentokrát bude velice napínavá, protože v ní hraje velkou roli Marisol, dcera poručíka Horatia Cainea. Je totiž podezřelá v případu zavražděného manželského páru.
Jak to nakonec všechno dopadne? A co se stane když z vraždy manželského páru Marisol usvědčí Patricka Marshalla?

Popis povídky:
Zavražděný manželský pár Walkerových, je nalezen ubodaný v prostřed svého obývacího pokoje. Kolem domu se našla polámaná tráva a na okením skle byly nalezeny otisky dlaní. Po analýze otisků se zjišťuje, že otisky patří Marisol Caineové, dceři poručíka Horatia Cainea. Ta však tvrdí, že tam byla z donucení, a podlitina na jejím rameni tomu nasvědčuje.
Další důkaz, který by nasvědčoval, že je Marisol nevinná je kapesní nůž s jejím jménem. Marisol nakonec z vraždy usvědčí Patricka Marshalla, který jí donutil sledovat mladý pár, a aby je natočila na kameru. Marisol však neměla ponětí, že se tam stane vražda a videokameru donesla Patrickovi.
Marisol (ne)naštěstí kolabuje a je odvezena sanitkou, ve které je převlečený Patrick za záchranáře. Ten nejdříve zastřelí ostatní členy posádky sanitky a unese Marisol. Odveze jí do toho samého skladiště kde jí donutil, aby sledovala manželé Walkerovi. Po dlouhém pátrání tam dorazí policejní hlídkové vozy včele policejního hummera, ve kterém sedí Horatio. Patrick však Marisol postřelí a vysměje se Horatiovi do obličeje...


Koho nakonec usvědčí z vraždy? Marisol..., anebo Patricka? To se dozvíte v zbrusu nové povídce DELIBERATE CRIME.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.