December 2013

Happy Birthday To Eva LaRue

27. december 2013 at 20:11 | Marisol |  Photos and Animation
Happy Birthday Eva! 27. 12. 2013 (47 let)Kriminálka Las Vegas 09x05 CZ

27. december 2013 at 18:35 | Katherine |  Videos

Hudba: Leave Oout All the Rest
Interpret: Linkin ParkKriminálka Miami - videa 1. řada CZ

27. december 2013 at 18:28 | Katherine |  Videos
01x04 Jen jeden polibek:

01x05 Tragická madona:


01x06 Cukrová vata:01x12 Falešný otisk:

01x17 Služebná:

01x18 Únik informací:

01x20 Prachové peří:

01x21 Vrah za kamerou:

01x22 Mezi plameny:

01x24 Uprchlí vězni:


Zimní Layout 2013

21. december 2013 at 15:14 | Katherine |  Layout
Vítězný zimní layout, pro který jste hlasovali právě vy. Bohužel vypadá na blogu jinak než na fotce. Je to z toho důvodu, že v programu, ve kterém jsem to dělala mi to vypočítalo takhle.


Veselé Vánoce a krásné prožití svátků vánočních Vám přejí Katherine a Marisol.

Kriminálka Las Vegas 13x04 Zlaté časy

19. december 2013 at 12:30 | Marisol |  Description of Parts
Greg zažije šok, když při výjezdu k případu objeví v pianu, které kdosi postavil doprostřed pouště, mrtvolu známé znalkyně hudební historie, se kterou se nedávno rozešel. Vrah se pokusil z piána odstranit sériové číslo tak, aby nebylo možné zjistit, kdo byl posledním vlastníkem nástroje. Naštěstí se to Nickovi podaří zjistit. Piano patřilo podniku Tommyho Grazettiho, který měl údajně v šedesátých letech zabít jiného hudebníka. Vražda mu však nebyla nikdy dokázána. Mezitím Russell zjistí, že malé, podivné hoblinky jsou částečky gramofonových desek. Ty byly společně s bílými kusy jakési hmoty nalezeny na těle oběti. Bílou hmotu se Sáře podaří ide ntifikovat, jedná se o zaschlé lepidlo, které se používá ke kopírování desky. Sára z této hmoty dokáže identifikovat desky, ze kterých byla kopie nahrávky pořízena. A právě sériová čísla desek nahrávky Franka Sinatry přivedou policisty až ke skutečnému vrahovi hudební znalkyně.


Dnes ve 22:05 na NOVĚ!!

Kontrola AFFS

18. december 2013 at 18:45 | Marisol a Katherine |  Different

Po nějakém čase opět konrola AFFS. Pokud chceš být nadále našim AFFS zapiš se zde, ale jenom zde do toho to článku.


DELIBERATE CRIME - INFO

17. december 2013 at 16:59 | Marisol |  DELIBERATE CRIME
Zbrusu nová povídka, opět na téma kriminálka Miami. Tentokrát bude velice napínavá, protože v ní hraje velkou roli Marisol, dcera poručíka Horatia Cainea. Je totiž podezřelá v případu zavražděného manželského páru.
Jak to nakonec všechno dopadne? A co se stane když z vraždy manželského páru Marisol usvědčí Patricka Marshalla?

Popis povídky:
Zavražděný manželský pár Walkerových, je nalezen ubodaný v prostřed svého obývacího pokoje. Kolem domu se našla polámaná tráva a na okením skle byly nalezeny otisky dlaní. Po analýze otisků se zjišťuje, že otisky patří Marisol Caineové, dceři poručíka Horatia Cainea. Ta však tvrdí, že tam byla z donucení, a podlitina na jejím rameni tomu nasvědčuje.
Další důkaz, který by nasvědčoval, že je Marisol nevinná je kapesní nůž s jejím jménem. Marisol nakonec z vraždy usvědčí Patricka Marshalla, který jí donutil sledovat mladý pár, a aby je natočila na kameru. Marisol však neměla ponětí, že se tam stane vražda a videokameru donesla Patrickovi.
Marisol (ne)naštěstí kolabuje a je odvezena sanitkou, ve které je převlečený Patrick za záchranáře. Ten nejdříve zastřelí ostatní členy posádky sanitky a unese Marisol. Odveze jí do toho samého skladiště kde jí donutil, aby sledovala manželé Walkerovi. Po dlouhém pátrání tam dorazí policejní hlídkové vozy včele policejního hummera, ve kterém sedí Horatio. Patrick však Marisol postřelí a vysměje se Horatiovi do obličeje...


Koho nakonec usvědčí z vraždy? Marisol..., anebo Patricka? To se dozvíte v zbrusu nové povídce DELIBERATE CRIME.

Eddie Cibrian ve filmu Jeskyně

13. december 2013 at 15:01 | Marisol |  Interesting Facts about the Voice Actors and Actress
Toho to herce můžete znát ze seriálu kriminálka Miami jako Jesseho Cardozu (8. řada)
Jeskyně (The Cave)Popis filmu:
Ve 13. století postavili templáři nad rozsáhlým jeskynním komplexem kostel, který měl být ochranou před nebezpečím z hlubin. Před třiceti lety otevřela cestu do podzemí skupina zlodějů. Už je nikdy nikdo neviděl. Nyní se rumunští vědci, vedení zkušeným doktorem Nicolaiem, rozhodli jeskynní komplex prozkoumat. Protože velkou část jeskyně tvoří podzemní řeka, povolá Nicolai na pomoc kamaráda Jacka, který je šéfem špičkového týmu jeskynních potápěčů. Už při prvním ponoru se jeden z potápěčů setká s podivným stvořením a vzápětí se výprava změní v drama. Výbuch jednoho z dýchacích přístrojů způsobí zával, který uzavře východ. Potápěči vědí, že je v příštích dnech nebude nikdo hledat, a tak se ro zhodnou najít jinou cestu ven. Vědci se mezitím pouští do průzkumu neznámých řas. Najdou v nich podivné organismy, zatím je však nespojují s útoky neznámých stvoření, z nichž jedno zraní také Jacka. Ten se pod vlivem zranění začíná měnit, zostřují se mu smysly. Pochopí, že na něj mají vliv agresivní parazité, které v jeskyni objevili, a že neznámé bytosti, které na ně útočí, jsou změnění předchozí návštěvníci jeskyně.


Dnes ve 23:35 na NOVĚ!!

Kriminálka Las Vegas 13x03 Plané květy

12. december 2013 at 11:00 | Katherine |  Description of Parts
Tým CSI vyšetřuje vraždu dospívající dívky Marie, která byla nalezena v poušti. Na základě důkazů z místa činu a svědeckých výpovědí vyšetřovatelé dospějí k závěru, že v době smrti tam nebyla sama. Poté najdou druhou dívku, Mariinu sestru Jacintu. Obě dívky byly oběťmi zvláště krutého sexuálního zneužívání a týrání. Jacinta se bojí všeho a všech. Je negramotná a má uřezaný jazyk. Vyšetřovatelé CSI se zkontaktují s jejím biologickým otcem Adrianem Floresem, který si pro dceru přijde do nemocnice. Mezitím dává tým CSI dohromady všechny stopy a pronásleduje hlavního podezřelého, řidiče kamionu na převoz dobytka. Ten tvrdí, že děvčata nikdy neviděl, a poskytne CSI důkaz, který je přivede k pravému pachateli.


Dnes ve 22:10 na NOVĚ!!

Rozhovory

11. december 2013 at 17:42 | Katherine |  Talks
Chcete s námi udělat rozhovor, týkajíce se našeho blogu? Jako jsou například, naše povídky, zajímavosti kolem blogu atd.?
Tak nám napiš na email csi-kriminalky-lv-miami-ny@email.cz.

Do předmětu napiš "ROZHOVOR" s kým ho chceš udělat (např. ROZHOVOR s Katherine), může být i s námi objema. Do emailu pak napiš otázky (nebo je přilož jako přílohu ve WORDovském formátu), nezapomeň však napsat od koho jsou + když tak webovku blogu, pokud ho máš.
Na otázky ti odpovíme a pošleme je zpět a poté se objeví i u nás na blogu.

S pozdravem Katherine a Marisol.