Nová povídka Great Court - pokračování povídky DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY

18. november 2013 at 8:55 | Marisol a Katherine |  DREAM of CRIME or HOW IT REALLY WAS
Great Court, nebo-li v překladu "Velký soud" je volným pokračováním k povídce DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY k poslední třicáté šesté kapitole, ve které se konečně podařilo najít Marisol Caineovou, dceru poručíka Horatia Caine. Unesli ji totiž až z Miami do New Yorku, Horatiovi úhlavní nepřátelé…
Povídka Great Court bude mít tři kapitoly a provede vás celým soudním proces Daniela Ortegy a Aarona Kernera, únosce Marisol.

Ale teď už k popisu povídky:
Začátek povídky začíná v Miami, kdy se Horatio se svou dcerou Marisol a policejním doprovodem Billym chystají na cestu do New Yorku. Cesta je klidná až příliš klidná na celou danou situaci.
Do New Yorku všichni doráží v pořádku, na letišti už je čeká Horatiův bývalý kolega Earl O'Brian, který mu taky pomáhal Marisol najít. Všichni čtyři odjíždí do hotelu. Horatio s Earlem však odjíždí do New Yorské laboratoře, kde si ještě jednou prochází papíry k soudu.
Soud probíhá až na druhý den od příletu Horatia, Marisol a Billyho. Všichni musí být však připraveni na nejhorší, a ne jen to…

Jak dopadne celý soud? Zavřou už konečně po tak dlouhé době Horatiovi úhlavní nepřátelé?
To se dozvíte v zbrusu nové třídílné povídce Great Court - JIŽ BRZY!

Kdy bude povídka publikovaná se dozvíte na druhém blogu http://my-stories-tales.blog.cz/.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.