15 ZAJÍMAVOSTÍ O DAVIDU CARUSOVI

17. september 2013 at 10:30 | Marisol |  Interesting Facts about the Voice Actors and Actress
David Caruso je televizní herec, kterého většina z nás zná ze seriálu Kriminálka Miami. Je toho ale jistě ještě hodně, co jste o představiteli forenzního specialisty Horatia Cainea nevěděli. Proto dnes přicházíme s galerií, ve které tohoto herce poznáte lépe!(CBS)
Zahrál si Mitche, zástupce šerifa ve filmu Rambo: První krev.

(CBS)
V mládí pracoval jako uvaděč v místím kině, kde také vznikla jeho láska k filmu.

(CBS)
Jeho hereckými vzory jsou Humphrey Bogart, James Cagney a Edward G. Robinson. Caruso o nich říká: "Tihle mě naučili, jak být chlap, co se dokáže postavit čemukoliv."

(CBS)
Přestěhoval se do Miami těsně předtím, než byl obsazen v seriálu Kriminálka Miami.

(CBS)
David má v sobě i určitou dávku arogance - když odcházel ze seriálu Policie New York, řekl: "Policie New York nebude úspěšná, až já odejdu."

(ABC)
Oficiální důvod, proč opustil seriál Policie New York, byla snaha začít filmovou kariéru. Říká se ale, že ve skutečnosti to bylo kvůli sporu o výši platu.

(CBS)
Caruso byl spolumajitelem luxusního miamského obchodu Steam, který se zabýval prodejem oblečení a nábytku. Nyní ale již nefunguje.

(CBS)
Caruso se poprvé objevil v televizi v reklamě na kávu Maxwell House v 70. letech. Hrál malou roličku doplňovače do regálů v obchodu.

(CBS)
Byl třikrát ženatý a má tři děti - dceru Gretu z druhého manželství s herečkou Rachel Ticotin, syna Anthonyho a dceru Palomu Raquel s bývalou přítelkyní Lizou Marquez.

(CBS)
V roce 1976 hrál roli Archieho Andrewse v pilotním díle seriálu, který byl adaptací kultovních komiksových stripů Archie. Záhy byl ale nahrazen Dennisem Bowenem.

(CBS)
Kdysi pracoval pro policejní oddělení jako jeden ze stojící řady podezřelých.

(20th Century Fox)
Poté, co skončil v seriálu Policie New York, snažil se o kariéru u filmu, ale nebyl vůbec úspěšný. Hrál v řadě druhořadých thrillerů jako např. Jade nebo Polibek smrti. Kriminálka Miami jej doslova zachránila.

(CBS)
Po jeho kariérním sestupu si z něj dělali legraci i tvůrci Městečka South Park - v první epizodě Kyle žádá svého bratra Ikea, aby napodobil kariéru Davida Carusa a skočil z mimozemské lodi.

(CBS)
Sní o tom, že si jednou pořídí dům na Francouzské riviéře a usadí se tam.

(CBS)
Je dobrý v basketbalu (hrál jej na střední škole) a kdykoliv má čas, střílí na koš.

 


Comments

1 SuE^. SuE^. | Web | 17. september 2013 at 18:23 | React

Na ten South Park se teda musím podívat :D, nevíš jaká to byla epizoda ? :D :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.