Laurence Fishburne

3. august 2013 at 17:00 | Katherine |  Interesting Facts about the Voice Actors and Actress
Toho to můžete ho znát ze seriálu kriminálka Las Vegas jako Dr. Raymonda Langston. Zítra ho můžete vidět ve filmu Tajemná řeka (Mystic River).
Ve filmu má i menší roli Johnatan Togo ze seriálu kriminálka Miami - postava Ryan Wolfe.

Popis filmu:
Jimmy Markum a Sean Devine se jako kluci stali svědky únosu kamaráda Davea Boylea, kterého za bílého dne unesla dvojice pedofilů, vydávající se za policisty. Chlapci se tehdy podařilo po čtyřech dnech útrap a znásilňování uprchnout, prožité trauma ho však poznamenalo na celý život. Dnes žije s manželkou Celeste a synkem Michaelem, o něhož se láskyplně stará. Stále se přátelí se Seanem, detektivem v oddělení vražd, i Jimmym, který si odseděl dva roky za loupež a nyní vede malý obchod. Jedné noci se Dave vrátí domů rozrušený a zakrvácený a tvrdí, že byl přepaden. Další den upozorní chlapecký hlas policii na podezřelé auto, v jehož blízkosti je nalezena zavražděná Katie, Jimmyho devatenáctiletá dcera z prvního manželství. Přísahá, že vraha najde dřív než policie a pomstí se. Zatímco Sean a jeho parťák Whitey Powers zahájí vyšetřování, Jimmy pátrá s pomocí přátel z podsvětí. Zjistí, že se dívka chystala utéci s přítelem Brendanem a že mezi rodinami vládla nevraživost. Jedním z hlavních podezřelých se překvapivě stává také Dave. Zdá se, že podivínský muž skutečně něco tají, policisté však nemají dostatek důkazů. Nemá je ani Jimmy. I když je nalezena vražedná zbraň a pátrání nabere jasný směr, tragédii, která osudově zasáhne do přátelství Seana, Jimmyho a Davea, už zřejmě nic nezabrání.


Film můžete vidět zítra ve 22:15 na NOVĚ!!
 


Comments

1 Elizabett Elizabett | Web | 5. august 2013 at 13:25 | React

škoda že sem se nekoukala :/ jestli tam hráli tyhle dva z tech kriminálek tak to mohl být suprovej film,kouknu jestli se dá stáhnout :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.