DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY - INFO

3. june 2013 at 16:50 | Marisol a Katherine |  DREAM of CRIME or HOW IT REALLY WAS
!! Další kapitoly této povídky... bez ohledu na to kolik má kapitol. Nejnovější kapitoly této povídky se pomalu připravují. Tentokrát v plném rozsahu !!Tentokrát jsme si pro vás připravily zbrusu nové kapitoly, navazující na předchozí.
Marisol to v těchto kapitolách nebude mít zas tak jednoduché, ale začneme od začátku:
Po prázdninách se do školy vrací jak Marisol tak i její parta. Mají si co říct, ale nejvíc se Marisol těší na Kevina, svého kluka. Po několika týdnech se do Kevinova fotbalového týmu přihlásí prvák Justin a to se Marisol moc nezamlouvá. Když se po měsíci co chodí do školy chtějí Marisol a Kevin spolu sejít v tělocvičně, tak je Justin při tom natočí. Marisol si myslí, že to bylo naplánované a uteče. Nějakou dobu si to nechává pro sebe a když vyjde konečně pravda najevo už je pozdě…
Po půl roce co se Marisol s Kevinem rozešla se na Miamské univerzitě objevuje nový student medicíny John Cruise. Ten se do Marisol zamiluje a po nějakém čase začnou spolu chodit. Horatiovi, otci od Marisol se však už od začátku John moc nezalíbil a proto si ho nechal proklepnout a když zjistil, že má ve svém trestním rejstříku několik pokut za vysokou rychlost a byl taky jednou zatčen za braní drog, zakáže Marisol se s Johnem stýkat. Marisol však svému otci nevěří a i přes jeho zákaz se s Johnem nadále stýká.
Všechno má své pro a proti… Marisol se několikrát zraní, a to na motorce a při zkušebním tanci na školní vystoupení a to vše se stalo s Johnem. Horatio to samozřejmě svede všechno na něho, ale Marisol ho brání. Ale všechno neskončí s dobrým konce… Marisol se jednou ve škole popere se svojí spolužačkou Madison Eppsovou, která je navíc dcerou ředitele školy. Madison se totiž z ničeho nic začala navážet do Marisolniného otce, a ta to nechtěla nechat jen tak. Horatio nakonec zjistí, že Marisol bere drogy. To už je však i na Horatia moc a udělí Marisol domácí vězení a zakáže jí aby se stýkala s partou svých kamarádů. Marisol i tentokrát několikrát poruší udělená pravidla a to už neskončí jak by si sama představovala.
Po měsíci, potom to incidentu se v Miami objevuje záhadná žena, která se představí jako Julia Carsonová matka od Marisol. Když se to, ale Marisol dozvídá od svého otce je překvapena, že se to dozvídá až teď…, po desíti letech. Docela jí to naštve a s Julií nechce mít nic společného. Jednou se Marisol s ní tak pohádá, že do toho zasáhne Horatio a zastane se tentokrát Julie. Marisol si dlouho stojí za svým… A když jí konečně dojde, že je to opravdu její matka omluví se jí za všechno co jí kdy řekla… Ale přes tuhle snahu je už příliš pozdě…, protože její matku o několik týdnů později někdo zastřelí.
Po tomhle všem je Horatiovi jasné kdo to mohl být a snaží se ochránit hlavně Marisol. To se mu, ale nepodaří a někdo nakonec Marisol unese až do New Yorku. Teď už je mu jasné kdo to udělal. Proto se spojí se svým starým přítele a navíc s bývalým kolegou z New Yorku Earlem O'Brianem, aby mu pomohl Marisol najít…
 


Comments

1 calsee calsee | Web | 4. june 2013 at 17:08 | React

super... :D

2 Dana Dana | 27. june 2013 at 19:43 | React

Jééé... tak na to se moc těším :)

3 Mona Mona | 5. july 2013 at 12:51 | React

kolik bude mít asi kapitol?? :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.