Robert LaSardo

22. may 2013 at 16:00 | Katherine |  Interesting Facts about the Voice Actors and Actress
Určitě všichni znáte toho to herce z kriminálky Miami, který si zde hrál Memma Fierra, který zabil Marisol, sestru Erica Delka a navíc manželku poručíka Horatia Cainea.

Toho to herce můžete vidět zítra na NOVĚ ve 22:50, ve filmu Peklo.

Popis filmu:
Američan Kyle LeBlanc odešel z Louisiany a pracuje v Rusku jako dělník v ocelárnách. Jednoho dne volá domů manželce Grey a ke své hrůze uslyší, jak je napadena v bytě v Magnitogorsku. Řítí se domů, přijde však pozdě. Jeho žena byla znásilněna a zavražděna. Zoufalý muž se nedokáže vyrovnat s rozsudkem podplaceného ruského soudu, který synáčka z bohaté rodiny osvobodí pro nedostatek důkazů, a přímo v soudní síni vezme spravedlnost do vlastních rukou. Sebere jednomu z policistů pistoli a arogantního násilníka zastřelí. Samozřejmě je odsouzen na doživotí a vzápětí skončí v Kravavi, jednom z nejhorších ruských vězení. Hned první den mu dozorce sebere snubní prsten, jedinou památku, kterou má na Grey. Bezohlední a zkorumpovaní dozorci se pod vedením ředitele, generála Hruškova, starají jen o brutální zápasy bez pravidel , které pravidelně pořádají s dozorci dalších věznic a které nezřídka končí smrtí poraženého. Kyle se zpočátku snaží vyhnout konfliktům, ale když se pokusí vzdorovat situaci, skončí nejprve v samovazbě a potom je přidělen do cely vězně 451, který zabil tři poslední spolubydlící. Organizátoři zápasů si Kyla brzy všimnou a on se nedobrovolně stane součástí tohoto výdělečného podniku. Musí se utkat s Andrejem a poté s obrovským Valjou. Situace se však pomalu obrací k lepšímu, když se jeho spolubydlící stane jeho přítelem a rádcem a přiměje ho, aby se přidal ke vzpouře, která by měla být součástí připravovaného plánu na útěk..


 


Comments

1 Renda♥ Renda♥ | Web | 22. may 2013 at 18:30 | React

vypadá zajímavě ;-)

2 Elizabett Elizabett | Web | 22. may 2013 at 19:11 | React

jo viděla sem ho v několika dílech kriminálky Miami a tam hrál děsnýho chlápka. mám ho s tou rolí šíleně spojenýho, je mi nesympatickej :D ale na ten film se možná kouknu, když bude čas :D :)

3 Tomáš Tomáš | 25. may 2013 at 20:17 | React

Tento herec je můj nejoblíbenější. I když hraje většinou záporné role je opravdu skvělí herec. :-)
Mám doma od něho několik originálních fotografií i s jeho originálním podpisem a to díky bráchovi, který byl v New Yorku a potkal ho tam. Natáčel tam zrovna nějaký film a dostal od něho pár autogramů na fotky 8-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.