Rozdělení Affs

12. april 2013 at 18:36 | Marisol a Katherine |  Different


Zaměření blogu, co na něm najdete?: Tento blog, je zaměřený na hlavně na focení.
Založení blogu: Blog byl založený v roce 2011. Několik článku od té doby bylo smazáno což asi zamrzí… Na jejím blogu se zalíbila rubrika "inspirace", škoda, že do ní tak často nevkládá články.
Pár slov závěrem (můj názor): TopList má sice vysokou návštěvnost, ale bude to z toho důvodu, že má dobré zamření blogu.

Zaměření blogu, co na něm najdete?: Najdete tu například její názory, její tvorbu…
Založení blogu: Blog si založila v roce 2007. A od té doby tu najdete kromě její tvorby jak už jsem zmiňovala i soustu jiných věcí.
Na tento blog se ráda vracím, protože je tu sousta zajímavých článků. Blog má také svůj vlastní manuál, kde najdete jak se na blogu chovat, psát k určitému článku… I když se na blogu nemění vzhled zas tak často, je to dobrý blog.
Pár slov závěrem (můj názor): Kdyby měl tento blog TopList, tak si myslím, že by měl vysokou návštěvnost.

Zaměření blogu, co na něm najdete?: Blog je zaměřený na grafiku a fotky.
Založení blogu: Blog byl založen v dubnu 2014. Zatím tu můžete najít icony a pár článků. A věřím, že si ho i tak oblíbíte.
Pár slov závěrem (můj názor): Tento blog mi padnul hned do oka, protože už znám pár blogů od toho to člověka. Myslím si, že pokud se bude blogu víc věnovat (přednastaví za týden, alespoň 4 - 5 článků), tak se jí návštěvnost zvýší.

Zaměření blogu, co na něm najdete?: Blog je zaměřený na seriál Castle (Castle na zabití). Najdete tu spoustu videí, článků o tom to seriálu.
Založení blogu: Blog byl založený v roce 2012. Když se podíváte hlouběji do archívu, tak najdete i její grafiku. Můžete si jí taky nechat u ní objednat. Najdete u i několik povídek o tom seriálu, její tvorby.
Pár slov závěrem (můj názor): Blog bude mít sice teprve dva roky, ale její TopList už má skoro 10 000 návštěv. A to je co říct.

Zaměření blogu, co na něm najdete?: Blog je nejvíce zaměřený na seriál BONES (Sběratelé kostí) Ale najdete u i její fotky, grafiku…
Založení blogu: Blog si založila v roce 2008. První články byly věnovány seriálu CSI: MIAMI (kriminálka Miami). Najdete tu taky několik článků s motty a dokonce se objeví i soutěže, za které dostanete ceny.
Pár slov závěrem (můj názor): Na jejím blogu jsem četla několik povídek, kterou jsou opravdu hezky napsané. A myslím si, že návštěvnost, kterou má je zasloužená. Protože je to opravdu suprovej bloček.

Zaměření blogu, co na něm najdete?: Na tom to blogu najdete nejvíce článků o herci Davidu Carusovi známého především ze seriálu kriminálka Miami.
Založení blogu: Blogbyl založen v roce 2007 a zaměření bylo spíš na seriály Kobra 11 a Komisař Rex. Za zmínku toho to blogu stojí také skvělá hudba z kriminálky a soustu zajímavostí o hercích.
Pár slov závěrem (můj názor): Díky tomu, že se blog věnuje tak charizmatickému herci má i vysokou návštěvnost. A což myslím stojí i za zmínku, je to přes 98 000 (a stále jde na horu), a týdenní taky není špatná.

Zaměření blogu, co na něm najdete?: Tento blog je zamřený na seriál CSI: New York (kriminálka New York). Najdete tu spoustu videí, zajímavostí o tom to seriálu. Její tvorbu, povídky.
Založení blogu: Blog byl založen v roce 2008. Od toho to roku tu můžete najít popisy k dílům, fotky, zajímavosti o hercích.
Pár slov závěrem (můj názor): Dobrý blog. Ráda si přečtu povídky, které jsou pěkně napsané.

Zaměření blogu, co na něm najdete?: Spoustu videí, fotek, hudby, vtipy…
Založení blogu: Asi v roce 2013. Za tu dobu tam můžete najít její tvorbu, soutěže, články o celebritách, o zvířatech (zoologie). Můžete si taky nechat ohodnotit blog.
Pár slov závěrem (můj názor): Blog, na kterém najdete skoro vše. Hodnocení blogů je zvláštní… Ale jinak je to myslím dobrý blog, který má i super zaměření…
 


Comments

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 22. march 2014 at 15:16 | React

Jo, toplist mám, ale neveřejný právě proto, že tam mám maximálně 30 lidí denně :D Ale už si to tu musím dát do záložek abych vždycky nezapomněla chodit se občas mrknout na ostatní blogy :-)

2 SuE SuE | Web | 22. march 2014 at 18:46 | React

Moc děkuji za ten krásný popisek :)). Jen bych chtěla ještě říct, že blog není zaměřený na Keana, pouze mám s ním layout :)). Ale moc děkuji :))

3 castlebeckett castlebeckett | Web | 24. march 2014 at 12:24 | React

Nádherný popis k mému blogu. :D Vystihly jste to přesně. :-) Moc děkuji. ♥

4 Karamelka Karamelka | Web | 25. march 2014 at 13:10 | React

děkuji :-) je to hezké :-)

5 Karamelka Karamelka | Web | 25. march 2014 at 13:11 | React

[4]:
ale moc lidí mé povídky nečte :-? ale nevadí, píší pro radost :-)

6 DINAkt DINAkt | Email | Web | 4. january 2019 at 13:09 | React

Когда ваша бизнес-учетная аккаунт не имеет определения стиля и продвигает ваши материала, не интересуется публикаций или имеет ультра громада публикаций,
подписчиков  навсегда будет «продвинуть» навсегда.
Поэтому первое, который мы делаем, это привлекаем подписчиков. Instagram для форматирования вашего аккаунт. Мы проверили наши показатели, следовательно мы можем заверить вас,
сколько ваша учетная  аккаунт довольно приличествовать максимальным числам. Человек, вкус и качественные фотографий вашего login  продвигаются.
Всякий технический метод подмены участников в Instagram может привести к ненужным результатам. Жрать разряд компаний, которые предлагают Instagram подписчиков,
<a href=http://moskva-instagram.ru>раскрутка аккаунта в instagram</a>   ЗДЕСЬ
которых забанили либо «запутали» ненужные подписчиков. Обман такого плана не имеет ничего общего с качественными рекламными акциями, которые мы предоставляем.
Накрученные подписчиков автоматически создают учетные записи, не связанные с реальными людьми. С помощью соответствующих сервисов вы можете создать воз
Хороших и бесполезных участников в Инстаграм.
Коль вы являетесь работодателем и хотите встречать реального клиента, это не ради вас. Ведение пользователей с через продвижения подписчиков Инстаграм посредством группы участников - переход для наполнение высококачественными материалами и поддержание связи с существующими подписчиков Инстаграм.
http://moskva-instagram.ru - Раскрутка профилей в Instagram

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.