THE NEW FACE OF CRIME V

22. december 2012 at 12:45 | Kathrine |  Story THE NEW FACE OF CRIME
V minulé kapitole:
Dům Petersenových:
Kathrine po Theresi začala z ničeho nic křičet kde byla…
"Kde si byla?! Chápeš, že Mc'Ryan nám zabil rodiče?! Může zabít i jednu z nás! Chápeš to?!" rozčilovala se
Laboratoř - Macova kancelář:
"A tohle není důkaz?" zeptal se Mac "Stalo se snad něco Kathrine nebo Theresi? Myslím, že ne…" podotknul Glen a odešel
Glenův dům:
"Brzy nastane čas pomsty. Už se nemůžu dočkat, až tě uvidím…" řekl si pro sebe Glen
Potom odešel ke dveřím a otevřel je. Stál tam totiž Tyler a nesl mu další zprávy o Kathrine a Theresi.
Laboratoř:
"Chceš odvést?" zeptal se "Ne, chci se stavit ještě za Nealem. Ale díky." řekla a odešla
_________________________________________________________________________________________

Laboratoř - Macova Kancelář:
Do Macovi kanceláře přiběhl Neal se správou, že Theresa.
"Vy jste Mac Taylor?" zeptal se "Ano." "Já jsem Neal, jsem přítel Theresi…" "Já už jsem vás viděl." poznamenal Mac "Poslouchejte mě, Theresa ke mně včera nedorazila…" "Jak to myslíte?" zeptal se "Několikrát jsem jí ještě volal, ale položila to. Nevíte, kde by mohla být?" "Ne to opravdu netuším, ale děkuji." řekl a vzal do ruky telefon "Tady detektiv Mac Taylor hledáme tmavě modré BMW s poznávací značkou DGW 2167. Auto patří Theresi Petersenové."

Glenův dům:
V Glenově domě se probudila Theresa, která byla přivázána k židli. Glen seděl u svého počítače a díval se na monitor. Když si všimnul v monitoru, že se Theresa probudila šel hned k ní.
"Dlouho jsme se neviděli." řekl Glen Theresi, když se díval do monitoru svého počítače, pak se otočil na točící židli, zvedl se a šel hned k ní "Jak se ti daří?" zeptal se, pak si nejspíš uvědomil, že má Theresa zalepenou pusu a řekl: "Promiň zlatíčko já si nevšimnul." a strhl Theresi lepící pásku z úst "Proč jsi to udělal?" zeptala se "Co myslíš?" zeptal se nechápavě Glen "Hmm… řekl bych že teď uvažuješ co odpovíš." zasmál se "Jestli ublížíš i Kathrine, tak…" Glen jí skočil do řeči "Tak co? Taylor mě zabije? Teď mě dobře poslouchej, pokud chceš abys to přežila, tak mě budeš muset poslechnout co ti teď řeknu…"

Dům Petersenových:
Když se o tom dozvěděla Kathrine, hned se začala zajímat zda už našli Theresu.
"Už jste jí našli?" zeptala se "Ne ještě ne. A ani její auto." odpověděla po pravdě Stella "Co když jí Mc'Ryan něco udělal?" "Kathrine jen klid my jí najdeme…" uklidňovala ji

Glenův dům:
"Teď mě dobře poslouchej… Rozvážu tě, ale nebudeš to mít tak snadné." zasmál se Glen když rozvazoval Theresu "Vidíš ten alarm na zdi?" zeptal se "Jo… Je to obyčejný alarm." odpověděla "Ten alarm, není obyčejný. Je napojený na vchodové dveře, a když někam odcházím tak ho zapnu. Víš co se stane když začne zvonit? Určitě ne… Já ti to teda řeknu. Zazvoní mi můj mobil." "Já se tě nebojím." řekla mu na to Theresa "To bys měla. A ještě jedna věc pokud se dotkneš i okna…, vlastně bych měl být konkrétnější, že? Řeknu ti to takhle odtud se nedostaneš. Vše se dozvím, každý tvůj pohyb totiž sleduji." podotknul Glen "A teď mě omluv musím si jít ještě něco zařídit." pokračoval, a ještě než odešel zapnul alarm

Ve městě:
Nedaleko od Nealova domu našli Theresiné vybourané auto. Ovšem bez Theresi. Všem muselo být jasné, že tohle je Mc'Ryanova práce.
"Kdo ho našel?" zeptal se Mac "Mladý pár. Projížděli kolem." odpověděla Stella "V autě je jen její kabelka." pokračovala "Jestli to byl Glen, tak půjde i po Kathrine." podotknul Mac "Co chceš dělat?" zeptala se "Někdo bude muset dát na Kathrine větší pozor." odpověděl "Dobře zařídím to." řekla a odešla
Mac si mezitím prohlížel Theresiné auto, ve kterém našel přívěsek. ("Chtěla jsem si jen něco vzít ze své skříňky." řekla a ukázala mu přívěsek "Ten patřil matce." pokračovala)

V laboratoři:
Mac prohlížel Theresinou kabelku. A když zjistil, že v ní nic nechybí poznal, že to musel udělat Mc'Ryan.
"Chybí něco v její kabelce?" zeptal se Don "Ne. Mám tam vše. Peněženku, doklady i mobil." odpověděl Mac "Už se někdo díval na její auto?" "Teď se na něj dívají Adam a Lindsay."
"Vypadá to stejně jako rodičů Theresi a Kathrine." podotknula Lindsay "Jo. A byl to určitě Mc'Ryan…" řekl na to Adam "Jak to můžeš vědět?" zeptala se "Podívej se na tu hadičku. Je naříznutá, stejně jako u autonehody Williamsovi a rodičů Theresi a Kathrine." odpověděl "Myslím, že teď státní návladní budeme mít důvod vydat zatykač na Mc'Ryan." Zavolám Macovi." poznamenala Lindsay

Vydá státní návladní Chris Lathaman zatykač na Mc'Ryana? A co plánuje udělat Glen s Theresou? Vše prozradí další kapitola.

 


Comments

1 Elizabett Elizabett | Web | 22. december 2012 at 19:41 | React

sem napjatá jak to bude pokračovat! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.