DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY

30. august 2012 at 12:30 | Marisol |  DREAM of CRIME or HOW IT REALLY WAS
Nová podřada povídky DREAM of CRIME, kterou vymyslela moje kamarádka.
Povídka bude tentokrát psána ve scénářích a bude víceméně rozsáhlejší něž předešlá povídka nebo-li její matka jak byla nazvána.

O čem povídka bude??
Samozřejmě, že bude zase o kriminálce Miami. Kromě Jesseho, Michaela, Laury, Davida a Davida Caine se zde potkáte s úplně se stejnými postavami jako v povídce DREAM of CRIME. Samozřejmě, že i vedlejší postavy budou jiné.
Povídka je úplně stejná jako předešlá, až na pár změn. Marisol tentokrát nepracuje v laboratoři MIAMI - DADE, ale je obyčejnou studenkou na Univerzitě v Miami. Je také dcerou poručíka Horatia Cainea, který tak bedlivě vede tým kriminálky v Miami.
Marisol, ale nemá zas tak život jednoduchý její matka zemřela před devíti lety a je sama obklopena lidmi, které ji celý život pronásledují. Jediné, které se svými osobními záležitostmi svěřuje je Kathrine, její nejlepší kamarádka a taky spolužačka ze školy.
Jednou však do Marisolniného života vstoupí kluk a tím pádem se její život úplně změní.
 


Comments

1 Klárka Klárka | 30. august 2012 at 13:02 | React

Je ty jsi to tu konečně vložila :-D Jak jsem ti slíbila i s díly ti budu pomáhat 8-) Bude to super už se moc těším :)

2 Dana Dana | 30. august 2012 at 23:42 | React

Povídky ve scénářích jsou zajímavé tím, že nejsou tak rozsáhlé jako povídky normální. Tyto povídky čtu velice ráda, člověk si aspoň trochu vybaví co se v ní děje a dokáže si to představit, než aby se rozepisoval tak, že v několika odstavcích udělá za sebou deset uvozovek. :-? tady si alespoň chápavě přečtu, co se tam děje a nemusím to číst dvakrát za sebou. 8-O I když mi většina  těchto povídek přijde normálních.
Pak je tu zase, že když tam třeba napíšete, že někdo z někým telefonuje a poté přeskočíte na další scénu je to pro čtenáře lepší než kdyby si měl přečíst celý dialog. :D
Takže pokud bych třeba napsala, že má přijít Jana k Sáře za pět minut a přijde až o pět odstavců dál tak je pochopitelné, že je to pro některé čtenáře lepší. 8-) Nemyslíte?
Uznávám, že v některých případech musím uznat, že je lepší číst povídky jak se psát mají, ale já mám raději tyhle "ve scénářích". :-)

3 fancy beach dresses fancy beach dresses | Email | Web | 19. april 2013 at 6:27 | React

A. With cabbage patches!
http://www.threedress.net/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.