August 2012

DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY

30. august 2012 at 12:30 | Marisol |  DREAM of CRIME or HOW IT REALLY WAS
Nová podřada povídky DREAM of CRIME, kterou vymyslela moje kamarádka.
Povídka bude tentokrát psána ve scénářích a bude víceméně rozsáhlejší něž předešlá povídka nebo-li její matka jak byla nazvána.

O čem povídka bude??
Samozřejmě, že bude zase o kriminálce Miami. Kromě Jesseho, Michaela, Laury, Davida a Davida Caine se zde potkáte s úplně se stejnými postavami jako v povídce DREAM of CRIME. Samozřejmě, že i vedlejší postavy budou jiné.
Povídka je úplně stejná jako předešlá, až na pár změn. Marisol tentokrát nepracuje v laboratoři MIAMI - DADE, ale je obyčejnou studenkou na Univerzitě v Miami. Je také dcerou poručíka Horatia Cainea, který tak bedlivě vede tým kriminálky v Miami.
Marisol, ale nemá zas tak život jednoduchý její matka zemřela před devíti lety a je sama obklopena lidmi, které ji celý život pronásledují. Jediné, které se svými osobními záležitostmi svěřuje je Kathrine, její nejlepší kamarádka a taky spolužačka ze školy.
Jednou však do Marisolniného života vstoupí kluk a tím pádem se její život úplně změní.

Mrazení u srdce

29. august 2012 at 21:09 | Marisol |  Things
Film Mrazení u srdce s Davidem Carusem v pátek 31. srpna na PrimaCool ve 23:10.

O čem je film??

Milenci Ned a Jude přepadnou klenotnictví. Zmocní se sice diamantů v hodnotě přesahující 250 000 dolarů, za sebou však nechají na podlaze klenotnictví tři mrtvé. Během útěku z místa činu je Ned chycen, když ho bezohledná Jude zradí a vystrčí z auta... Ned přísahá proradné milence pomstu, a když se mu po čase podaří uprchnout, začne po zrádné femme fatale pátrat. Vydává se na dlouhou pouť, která však probíhá zcela jinak, než čekal. To když cestou udělá chybu a zastaví stopařce. Bec se totiž překvapenému Nedovi nejen svěří s tím, jak ji pohlavně zneužíval její opilecký otec, ale vzápětí na něj vytáhne zbraň...




Nový DESS

29. august 2012 at 19:28 | Sarah |  Layout
Už dohromady osmý nový DESS.






Kriminálka Miami 09x01 Téměř dokonalý plán

29. august 2012 at 18:20 | Marisol |  Description of Parts
Kriminalisté skoro zemřou, když jim do laboratoře někdo pustí jedovatý plyn. Zároveň dojde ke zničení všech důkazů, které shromáždili proti Bobu Starlingovi. Z načasování je zřejmé, že to nemohl být Starling osobně a že má zřejmě komplice. Podezření padá na školního údržbáře Keithe Garwooda, který Starlinga obdivuje. Stopy vedou k Melisse, která mu neúspěšně pomůže k útěku při převozu do vazební věznice. Protože veškerá podezření by teď spadla na ni, rozhodne se spolupracovat a pomůže Horatiovu týmu Starlinga dopadnout a usvědčit.


Zítra ve 21:50 na NOVĚ!!

Kriminálka Las Vegas 11x22 V temném domě

27. august 2012 at 15:15 | Sarah |  Description of Parts
Ve starém domě u Thorpovy farmy, kde Haskell vězní unesenou Glorii, dojde ke konečnému střetu Langstona s Haskellem. Když na místo přijede policie, najde Haskella mrtvého. Langston není ve stavu, aby mohl vypovídat, takže není jasné, jak k tomu došlo. O případ se okamžitě začne zajímat inspekce, a proto celý tým spojí své síly, aby z důkazů na místě činu sestavili pravdivý obraz posledních minut Nata Haskella a hlavně odpověděli na zásadní otázku: "Šlo o nutnou obranu nebo o vraždu?"


Zítra ve 21:45 na NOVĚ!!

9000 NÁVŠTĚV!!

26. august 2012 at 19:34 | Marisol a Sarah |  Visitors

Blog slaví již 9000 NÁVŠTĚV!!



DĚKUJEME ZA VAŠÍ NÁVŠTĚVNOST.

Kriminálka Las Vegas 11x21 Polibek na Cello

20. august 2012 at 13:10 | Marisol |  Description of Parts
V Los Angeles je nalezen zavražděný muž, podle způsobu provedení je podezřelý Haskell. Na místo okamžitě doráží Langston a v mrtvém poznává Phila, manžela své bývalé ženy Glorie. Je mu jasné, že účelem Philovy vraždy a Gloriina zmizení bylo zasáhnout ho na nejcitlivějším místě. Proto se omluví, že se z osobních důvodů nemůže na vyšetřování podílet, ale místo aby odletěl zpátky do Las Vegas, pořídí si nelegálně pistoli a vydá se hledat vraha na vlastní pěst. Haskell je však silný protivník, který dokáže s lidmi manipulovat tak, jak potřebuje. Proto je dost možné, že stopy, které po sobě zanechává, jsou pečlivě připraveny a mají jediný cíl - nalákat Langstona do pasti, ze které nebude úniku.


Zítra ve 22:00 na NOVĚ!!


CSI: MIAMI 9. řada

16. august 2012 at 12:53 | Marisol |  Different

Premierová 9. řada kriminálky Miami od 30. srpna na NOVĚ!!


Kriminálka Las Vegas 11x20 Otec nevěsty

13. august 2012 at 19:00 | Marisol |  Description of Parts
Nick s Langstonem řeší nález zohavených těl nalezených ve stodole na farmě za Las Vegas. Langston je ale od případu náhle odvolán na policii, kam se dostavili rodiče Vivian Tinsdaleové, jedné z Haskellových "nevěst". Haskell jim poslal video, na kterém je Vivian spoutaná, ztýraná a žadonící o pomoc. Vivianin otec souhlasí, že bude s kriminalisty spolupracovat a že při dalším Haskellově pokusu o kontakt vše ohlásí a zachová se podle jejich pokynů. Události však záhy naberou jiný směr. Ukáže se, že případ zohavených těl na venkovské farmě a útěk Nata Haskella spolu překvapivě souvisí. Pátrání zavede kriminalisty do pokoutní ordinace plastického chirurga, který možná změnil Haskellovi vizáž. Ani doktor ani jeho sestra to nemohou potvrdit, protože se stali dalšími oběťmi tohoto Langstonova úhlavního nepřítele. A zdá se, že Nate má v rukávu ještě pár dalších trumfů.


Zítra ve 22:00 na NOVĚ!!