July 2012

Kriminálka Las Vegas 11x18 Kolečko

30. july 2012 at 13:25 | Sarah |  Description of Parts
V průběhu jedné směny byla vyřešena vražda, sebevražda i nehoda se smrtelným následkem. Pokud by během téže směny měl ještě někdo případ, který by se vyřešil jako přirozené úmrtí, nastala by výjimečná situace, které kriminalisté říkají "kolečko". A protože do konce směny je ještě daleko, již se rozjíždějí sázky na to, zda k uzavření kolečka dojde a komu se to podaří. Jako naschvál se ale objevují samé případy, které se přirozeným úmrtím vysvětlit nedají - ať je to zastřelený muž na dně bazénu či prvoligový hráč online her, který zkolaboval před obrazovkou svého počítače. Už tak napjatou atmosféru v laboratoři komplikuje nový asistent doktora Robbinse Kevin, jenž byl přeložen z Los Angeles a k terého už po pár hodinách nikdo nemůže ani vystát.


Zítra ve 22:00 na NOVĚ!!

Paul Wesley

27. july 2012 at 19:21 | Marisol |  Interesting Facts about the Voice Actors and Actress
Pawel Thomas Wasilewski, který si zahrál v 5. dílu 3. řady kriminálky Miami, hraje v seriálu Upíří deníky.

V kriminálce Miami hrál: Jacka Wernera Bredforda.
V Upířích denících ho můžete znát jako: Stefana Salvatorea


Životní zkouška

25. july 2012 at 13:17 | Marisol |  Different
Dne 08. 08. 2012 ve 23:10 TV NOVA odvysílá film "Životní zkouška". Ve, kterém má i menší roli David Caruso.

Popis filmu:
Alicí, poznamenanou potratem, který prodělala v Africe. Po jedné z četných hádek se Peter stane obětí únosu. Vyjednáváním o jeho propuštění je pověřen zkušený vyjednávač Terry Thorne. Vysvětlí Alici a její švagrové Janis, že za únosem stojí osvobozenecká armáda, které jde jen o peníze. Šokovaná Alice zjistí, že společnost Quad Carbon, pro niž manžel pracuje, je před krachem a neplatila za své zaměstnance pojištění. Protože si služby Terryho agentury nemůže dovolit, je muž odvolán a případ převezme místní vyjednávač Fernandez. Zatímco Peter je s několika dalšími zajatci hnán do hor, snaží se Alice s pomocí Janis sehnat peníze na výkupné. Terry je znechucen přístupem nadřízených, a tak se nakonec vrátí. S pomocí bývalého kolegy Dina, který pracuje na případu uneseného milionáře Cantriho, se zbaví Fernandeze a znovu se pustí do namáhavého vyjednávání. Peter se v jednom z partyzánských táborů spojí s Němcem Kesslerem a společně plánují útěk. Dino začne Terryho přemlouvat k radikální osvobozovací akci, protože podle něj už ví Peter o partyzánech příliš mnoho, aby ho nechali žít. Terry se musí rozhodnout, zda pokračovat ve vyjednávání nebo se pokusit o riskantní osvobozovací akci.Kriminálka Las Vegas 11x17 Seznam

23. july 2012 at 16:00 | Marisol |  Description of Parts
Ve věznici dojde, zdánlivě z rasových důvodů, ke rvačce, při které je jeden z vězňů zabit. Jde o bývalého policistu, který si zde odpykával trest za vraždu manželky, jejíž mrtvola se ale nikdy nenašla. Policista po celou dobu svého uvěznění tvrdil, že je nevinný, pokoušel se shromáždit další důkazy a podařilo se mu docílit znovuobnovení procesu, jehož se už ale nedožil. Vyšetřování ukáže, že policistova manželka mu byla nevěrná skoro s každým z policejního sboru. Jedním z důkazů v novém soudním řízení měl být právě seznam jejích bývalých sexuálních partnerů, z nichž se mnozí podíleli i na vyšetřování její vraždy. Je pravděpodobné, že na seznamu je i ten, kdo si policistovu vraždu objednal.


Zítra ve 22:00 na NOVĚ!!

Novinka

21. july 2012 at 17:27 | Sarah |  Different
Na facebookové stránce je novinka. Povídka DREAM of CRIME v angličtině. Takže neváhejte a čtěte jí ZDE. Budou přidány i další díly.


ANKETA

21. july 2012 at 17:25 | Sarah |  Different

ANKETA ZRUŠENA!!


Druhé narozeniny blogu

18. july 2012 at 22:39 | Marisol a Sarah
DNES NÁŠ BLOG OSLAVIL JIŽ 2. NAROZENINY.

Tetokrát jsme nestihly kvůli technický problémům nic přichystat, ale na víkend chystáme víkendovou anketu, kterou publikujeme nejpozději do pátku.
Anketa bude o všech třech kriminálkách, jak o kriminálce Las Vegas, tak i o Miami a New Yorku.
Otázky budou většinou kladené na to co se v dílu stalo, kdo zemřel, kdo je vrah, atd...
Takže se těšíme na to kdo se zúčastní.
S pozdravem vaše blogérky Marisol a Sarah.
Kriminálka Miami 08x18

18. july 2012 at 21:56 | Marisol |  Videos
U tohle videa mi vždy vyhrknou slzy do očí... Je velice krásné, ale i smutné.8000 NÁVŠTĚV!!

18. july 2012 at 21:42 | Marisol a Sarah |  Visitors
UŽ 8000 NÁVŠTĚV!!

Moc děkujeme, že pořád navštevujete tento blog.


Ještě jednou moc děkujem. :)


Kriminálka Las Vegas 11x16 Zapnout, naladit, umřít

17. july 2012 at 13:32 | Marisol |  Description of Parts
Na pitevnu přivezou mrtvého, který náhle zkolaboval v centru Las Vegas. Než David začne s přípravou těla k pitvě, mrtvý vstane a odejde neznámo kam. Vzápětí se odehraje podobná událost i v terénu - Mitchell ohlásí nález mrtvého a než na místo přijede Sara, tělo zmizí. Vyšetřování podivné zombie epidemie zavede kriminalisty za doktorem Adenem, který kdysi na zdejší univerzitě prováděl pokusy se změněnými stavy vědomí, jež navozoval různými drogami. Po sebevraždě jednoho ze studentů ho univerzita vyloučila a jeho pracoviště uzavřela, nyní se však zdá, že se někdo rozhodl, pokračovat v někdejším výzkumu na vlastní pěst.


Dnes ve 22:00 na NOVĚ!!