February 2012

Kriminálka Las Vegas 11x07 Rozdrcený a vyhozený

29. february 2012 at 18:22 | Marisol |  Description of Parts
Policie objeví tělesné ostatky člověka, které prošly drtičkou odpadu. Z drobných kousků se jim podaří zrekonstruovat tělo a zjistí, že muž byl zastřelen a ještě před smrtí ho vrah donutil sníst kreditní kartu. Zjišťují, že mrtvým je Larry Lamott, podnikatel v oboru internetové bezpečnosti. Jeho firma má spoustu nepřátel, z nichž velkou většinu tvoří bývalí zákazníci, kteří tvrdí, že Lamotte jejich data zneužíval ke svému nelegálnímu obohacení. A stejně záhadná jako jeho podnikání je i jeho minulost.


Zítra ve 21:25 na NOVĚ!!

Srdíčko za anketu od Karamelky

28. february 2012 at 15:57 | Marisol |  Diplomas and Gifts

Ještě jednou děkuji.

Kriminálka Las Vegas 11x06 Studenokrevně

23. february 2012 at 18:03 | Marisol |  Description of Parts
V poušti je nalezena mrtvola studenta místní univerzity. Na břiše má podivné bodné rány, které vypadají jako kousnutí od prehistorického ještěra. V městě je tou dobou kočující představení s modely dinosaurů v životní velikosti. Na zubech modelu tyranosaura rexe se skutečně najdou stopy mladíkovy krve, je ale záhadou, jak by ho dálkově ovládaný model dokázal zabít. Druhá část týmu pátrá po vrahovi investičního poradce zastřeleného ve svém domě. Vyšetřování znovu oživí případ z doby před pěti lety, kdy byla mužova dcera s kamarádkou unesena z nákupního střediska, a od té doby je už nikdo neviděl.


Dnes ve 21:25 na NOVĚ!!Povídka DREAM of CRIME II.

18. february 2012 at 19:37 | Marisol a Sarah |  Story DREAM of CRIME
Jak už víte povídka DREAM of CRIME má do roku 2012 pauzu. Viz. ZDE, rozhodly jsme se, že povídku začneme publikovat v průlomu dubna a května. Přesný termín se včas dozvíte.
Už teď, si můžete přečíst popisy dílů, ty naleznete TADY.
Zatím můžete číst novou povídku na našem druhém blogu http://marisols-and-sarahs-world.blog.cz/ se jménem TAJEMNÝ SVĚT.


Kriminálka Las Vegas 11x05 Syndrom zaneřáděného domu

16. february 2012 at 19:32 | Marisol |  Description of Parts
Tým je přivolán k domu ženy, která hromadí odpad. Místní policisté z domu cítili mrtvolný puch. V domě v ohromném nepořádku skutečně Nick najde mrtvolu. Ukáže se, že je to dcera majitelky domu, která byla zabita nešťastnou náhodou, když se snažila matce dům uklidit. Matka ji praštila balíkem knih. Jenže v domě najdou policisté ještě tři další mrtvoly, tentokrát mužské. A o dalších několik hodin později objeví v domě i svázanou druhou dceru majitelky. Zprvu jsou přesvědčeni, že možným vrahem je syn ženy z domu. Jenže skutečnost je mnohem dramatičtější.


Dnes ve 21:25 na NOVĚ!!

Kriminálka Las Vegas 11x04 Skřípal

9. february 2012 at 19:10 | Marisol |  Description of Parts
Známá filantropka Margot je ve svém sídle napadena útočníkem s břitvou v ruce, oblečeném v latexovém obleku. Žena přežije a policisté se od ní dozvědí, že útočník měl jedno oko modré a druhé hnědé. Za několik dní je v automyčce stejným způsobem napadena před svou dcerou jiná žena, která útok nepřežije. Podaří se jim zjistit, že mrtvá žena byla svému muži nevěrná. Útočník zanechá na místě CD s nahrávkou nevěry. Je jasné, že pokud se filantropka Margot nepřizná, bude znovu napadena. Ona však odmítá policejní ochranu. Útočník ji skutečně napadne a v ruce drží dopisy, které psala svému bývalému manželovi. Žena se útočníkovi přizná, že ze soucitu zabila jejich handicapovaného syna. Ten ji sice nezabije, avšak do domu vtrhnou policisté a najdou usvědčující dopisy. Na základě nich je žena zatčena. Útočník, samozvaný soudce se zatím připravuje na další akci.


Dnes ve 21:20 na NOVĚ!!

Kriminálka Las Vegas 11x03 Krvavý měsíc

6. february 2012 at 18:24 | Marisol |  Description of Parts
Policisté vyšetřují podivnou vraždu - nalezené tělo bez hlavy, přivázané k plotu. Hlava byla o kus dál nabodnuta na sloupek plotu. Ray brzy pochopí, že se jedná o oběť, která vyznávala vampírismus. V průběhu vyšetřování se zdá, že Michael, jak se mrtvý jmenoval, by mohl být zabit lidmi z jeho bývalé oblíbené skupiny přivrženců - vyznavačů vlkodlaků. Ray však s týmem nakonec zjistí, že to byla ve skutečnosti jeho snoubenka, vampírka, která Michaela zabila ve chvíli, kdy díky ostatním pomatencům z obou skupin zjistila, že její snoubenec změnil svou magickou příslušnost. Přivázaného na plotě ho ubila před ostatními sekyrou.


Zítra ve 21:25 na NOVĚ!!

Kriminálka Las Vegas 11x02 Žralok v bazénu

2. february 2012 at 17:20 | Marisol |  Description of Parts
V jednom z klubů dojde v bazénu k útoku žraloka. Plavkyni ukousne ruku. Dr. Robins s Rayem zjistí, že žena byla již mrtvá ještě před jeho útokem. V jejím těle se najdou vysoké stopy heroinu a na zádech oběti stopa po vpichu jehly. Nick si všimne, že na záznamu z klubové bezpečnostní kamery má žena na ruce drahý náramek. V bazénu pak Hodges s Henrym najdou stříkačku a na ní otisk prstu útočnice a zlodějky zároveň. Tentokrát však její oběť zemřela na předávkování. Policisté ještě vyšetřují, kdo vypustil žraloka do klubového bazénu. Nakonec jim k odhalení útočníka pomůže další vražda.


Dnes ve 21:25 na NOVĚ!