DREAM of CRIME II - info 2

22. january 2012 at 17:27 | Sarah |  Story DREAM of CRIME
Hned z úvodu bych chtěla říct , že jsme to nechtěly s adminkou prozradit, ale nakonec jsme se rozhodly, že když už jsem prozradily názvy, tak že prozradíme i popisy. Představuji popisy dílů povídky DREAM of CRIME II.
První díl: Když konec, znamená začátek
Marisol vchází do Horatiovi kanceláře, kde je na jeho stole je hromada papírů. Její den, ale nezačíná tak jak by měl, protože když si dělá svojí oblíbenou kávu její dům se ocitne v plamenech a ona i s Vanessou zůstanou v domě uvězněny. Její matka Lauren jí potom všem nabídne její dům, který vyhovuje jak Marisol tak i Kevinovi.

Druhý díl: Happy Birthday
Marisol žádá Kevina, že nechce žádnou narozeninovou oslavu. Kevin však plánuje víc než to, a nakonec dojde i k oslavě. Když Marisol stojí na balkoně a užívá si výhled na moře příjde k ní Kevin a znovu jí požádá o ruku.

Třetí díl: Nouzová situace
V Miami se objevil nový gang, který se zabývá novou neznámou drogou. Droga už si našla dvě oběti, ale zatím nikdo neodhalil co je zač ani Horatiův tým. Zatím není jasné jestli jde o gang nebo drogové dealery, kteří si hrají.

Čtvrtý díl: Volání z nebes
V dílu se poprvé objeví Davidův duch. Zjeví se Marisol, která ohledává místo činu. David jí pronásleduje až do laboratoře a řekne co se tehdy stalo, když zemřel.

Pátý díl: V utajení
Kriminalistům někdo poslal místo kde se nachází dílna gangu (z třetího dílu). Marisol jako jediná je do gangu poslána v utajení jako Miranda O'Donnellová. I přes Horatiův zákaz, že je to nebezpečné tam Marisol jede. Vše se, ale mění ve velký zvrat když gang odhalí její pravou identitu.

Šestý díl: Zkouška ze života
Horatio hledá Marisol, protože s ní ztratil spojení. Hned pochopil, že je v rukou nebezpečných lidí. Když se dozvídá, že je v nemocni a že jí v krvi našli stejnou drogu jako mrtvým dívkám ihned zažádá o její ochranu.

Sedmý díl: Slib
Marisol a Neal spolu jedou autem a odhalují další stopu, která by vedla ke gangu. Neal, který se dobře vyzná v drogách pomáhá týmu s vyšetřováním (od šestého dílu) tohoto gangu protože moc dobře ví o jaký typ drogy se jedná.

Osmý díl: Navěky věků ANO
Kevin a Marisol se rozhodli, že spojí své životy tím, že se vezmou. I přes všechny ty hrozné frmoly v laboratoři. Marisol se však ještě těžce vyrovnává s tím, že na jejich svatbě nebude David. Její otec jí však dodá odvahu.

Devátý díl: Smrtící stisk
Obětí je čím dál tím víc. Neal se domnívá, že by s tím mohl mít něco společného George McDonald, který už v dřívějšku byl zatčen za pašování drog. Marisol jde tentokrát v Nealových stopách a věří mu.

Desátý díl: Nebezpečný manévr
Marisol se pořád vydává v Nealových stopách a jezdí s ním různě po městě. To se Horatiovi nezdá a odvolá jí z případu. Marisol se však sama i přes zákaz svého otce vydává zpět na místo činu kde nachází lahvičku a v ní drogy. Proto požádá Neal aby jí pomohl. Jejich cesta je, ale nebezpečná sama a oni sami zůstávají uvězněni ve staré továrně s bombou, a navíc jim zbývá málo času protože jim do místnosti uniká samotná rozpuštěná droga. Marisol však nenaštěstí kolabuje a Neal sám neví co má dělat. Pokračování v jedenáctém díle.

Jedenáctý díl: Vysoké riziko
Do továrny přijíždí policie i Horatio, který vše vyčítá Nealovi. Marisol je převezena do nemocnice a Horatio hned jak se probudí jí vyčítá, že měla zůstat v laboratoři. Ta se mu však snaží vysvětlit, že to není Nealova chyba, ale její. Horatio však vše hodí na Neala a když se jí zeptá kde sehnala adresu té továrny, Marisol mu nic neřekne.

Dvanáctý díl: Poslední přání
Marisol odchází z nemocnice na revers. Při cestě do laboratoře je však unesena neznámými muži. Jako první se to dozvídá Neal, poté to říká Kevinovi. Marisol se probouzí přivázaná ke sloupu a na ní je namířena raketa s bombou. Když k ní přichází muž, který jí unesl ptá se jí na vyšetřování, Marisol mu však neodpoví. Nakonec se Marisol podaří utéct. Ale ne nadlouho. Po tom všem je znovu unesena těmi samými muž a tentokrát už je raketa připravena k odpalu.

Třináctý díl: Zlatavý květ
Marisol je ještě po včerejšku otřesená. Horatio chce aby zůstala doma, Marisol ale odmítá. Neal zjišťuje kdo by v tom mohl mít prsty, protože jako tajný agent se s podobnými lidmi už setkal. Marisol chce po svém otci aby mohla jet s Nealem, protože Neal má dobrou stopu. Horatio jí to, ale nepovolí a jede s ním on.

Čtrnáctý díl: Obvinění bez důkazů
Zavražděná Ellis Wodsnová tou samou drogou jako předešlí. Případ má ještě větší rozuzlení než se dalo čekat. V jejím domě se totiž najednou léky proti bolesti hlavy, antidepresiva a prášky na spaní. Je v tom, ale háček jedna lahvička antidepresív se ztratí a vše padne na Marisol. Ta, ale tvrdí, že na místě činu nebyla, a že z léky nemanipulovala. Do vyšetřovaní se pouští Rick, který jí sám vyslechl a když se u Marisol najde lahvička antidepresív, vyjde z toho ještě horší podezření.

Patnáctý díl: Noc naděje
John v laboratoři napadne Marisol. Nebít Kevina dopadlo by to asi hůř. John z toho však nic nemá. Horatio žádá Ricka aby John odvolal z jeho funkce, protože se tohle opakuje častěji. Rick to však udělat nechce, a John se pokusí o únos Vanessy.

Šestnáctý díl: Tunel smrti
Kevin a Neal jedou s hlídkovým vozem pozdě v noci na objížďku městem. Avšak když projíždí Miami Beach tak se před nimi cesta. Všichni si v laboratoři myslí, že to ani jeden z nich nepřežil. Ale oba jsou v pořádku bez jakéhokoliv zranění. V propadlé cestě se najde vykopaný tunel a v něm skládka s drogami, která vede přímo do starého rozpadlého domu.

Sedmnáctý díl: Osobní záležitost
Marisol přichází do laboratoře, ovšem pozdě. Zastihne jí Horatio a chce se s ní sejít v jedné miamské restauraci. Marisol souhlasí. Marisol v restauraci zakryje sklenici aby jí číšník nenalil víno a chce jen vodu s ledem. To se Horatiovi nezdá. Asi po deseti minutách Marisol zazvoní telefon a z restaurace rychle odchází, nevšimne si však, že jí z kabelky vypadla lahvička z léky. Té si všimnul Horatio. Marisol se s Horatiem kvůli tomu opět pohádá, dokud mu to sama nevysvětlí.

Osmnáct díl: Naděje umírá poslední
John se svými připomínkami proti Marisol nepřestal. A když se málem popere s Kevinem před celou laboratoří, začne donášet Rickovi. John si všímá, že Marisol opouští laboratoř s Neal a Kevinem častěji a k tomu všemu se jí vkrade do skříňky kde podle svého instinktu měl původně najít její antidepresiva, ty tam však nebyly.

Devatenáctý díl: Lež má krátké nohy
Neal si všímá Johna, že se častěji objevuje v šatně u Marisolniny skříňky. To se mu nezdá a když zjišťuje, že se do ní vkrádá tak s tím první běží za Kevinem. Kevin moc dobře ví jaký John je a čeho je schopný a proto to i s Nealem společně řekne Horatiovi.

Dvacátý díl: Děsivé sny
Marisol nemůže v noci usnout. Nikomu se však nesvěřila s tím, že je to z nočních můr, které se jí v noci zdají. Až když to zjišťuje Kevin, který to řekne jejímu otci, který je z toho taky zděšen má o Marisol strach. Horatio si o tom s Marisol promluvil tak jak slíbil Kevinovi.

Jednadvacátý díl: Dědictví
V Miami se čím dál víc baví o neznámých drogách. Neal pátrá v minulosti kde byl v utajení u jednoho gangu, podobně jako Marisol. Ve starých spisech, které si sebou dovezl do laboratoře našel několik můžu, které před pěti lety zatkl se svými kolegy za držení drog. Jsou jeho tvrzí pravdivá?

Dvaadvacátý díl: Strach
Horatio, Neal a Marisol se vydávají za jedním mužem z Nealova seznamu. Muž se jménem Oscar Conner už byl několikrát zatčen za pašování drog. A právě Neal byl u toho, takže ho znal z minulosti. Vše se, ale změnilo v zvrat, když Horatio, Neal i Marisol zjišťují, že na adrese, které je uvedena v jeho spise už nebydlí.

Třiadvacátý díl: Život za život - část první
Případ se pomalu uzavírá když jeden se jeden ze členů gangu najde mrtvý. Identifikuje ho Marisol, které když pracovala v utajení ho tam právě viděla. Mrtvý Jack Lopez je zavede až do továrny gangu. Po tom všem je Neal rozhodnutý, že odjede zpátky do New Yorku. Protože tam má rodinu a navíc v Miami ho nic netěší. Ale je v tom háček když nastoupí do auta, jeho auto vybouchne... Pokračování ve čtyřiadvacátém díle.

Čtyřiadvacátý díl: Život za život- část druhá
Zjišťuje se, že bomba, která byla v Nealově autě je stejný typ bomby jaký byl namířen na Marisol. Po pitvě Neala se zjistí, že má v sobě úlomky bomby. Marisol se s tím vyrovnává těžce. Po sléze zjišťuje, že se jedná o ty samé muže, kteří jí unesli.


Doufám, že se vám díly budou líbít, a že se na ně těšíte stejně jako já a adminka jak je budeme psát. Smějící se
 


Comments

1 Klárka Klárka | 22. january 2012 at 17:49 | React

super už se těším :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.