DREAM of CRIME - popis

31. december 2011 at 14:10 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
Při uvítací oslavy nových kolegů Jesseho a Michaela uslyší kriminalisté z nedalekého bytu křik. Rozhodnou se tam okamžitě jít. Obyvatelé toho bytu řeknou, že se nic neděje, že oslavují jenom narozeniny.
Marisol se dovídá, že se do Miami vrací její bratr David. Vztahy mezi nima nejsou úplně nejlepší. Marisol se na něho zlobí, že jí nedal vědět trochu dříve, že přijede.
Když Kevin ukazuje svému kolegovi Robertovi prsten pro Marisol, příjde jeho šéf, že s ním chce mluvit. Kevin pozval Marisol na večeři, protože ji chce požádat o ruku.
V jednom místím baru byl zabit muž. Vyšetřovatelé byli přivoláni na místo činu. Horatio si vzal od barmana popis vraha. Marisol na místo činu přijíždí, když už tam poručík není. Vanessa jí totiž schovala služební průkaz, neboť chtěla, aby byla maminka s ní doma.

V laboratoři se Horatio setká s ženou Lauren. Ta chce, aby Horatio něco Marisol řekl. Ovšem ten tvrdí, že jí to poví, až nastane správný čas. Potom dělá Marisol analýzu DNA z místa vraždy a narazí na jméno Lauren Marková (žena, která oslavovala narozeniny, když při oslavě nových kolegů je vylekal křik). Když tam příjde David, Marisol podotkne, že vypadá jako jejich matka. Jenže David tomu nevěří a říká, že jejich matka je mrtvá. Poté se podívá na fotografii ženy a přikývne, že opravdu vypadá jako jejich matka.
Marisol po hádce s Davidem jede domů, tam se setká s Kevinem. Diví se, jaktože je už doma. Ten jí poví, že dostal padáka, poněvadž ho prý viděli, jak palí falešné peníze. Leč to byla lež. Pak se u nich doma zastaví Lauren Marková a řekne Marisol, že je jí líto, co se stalo její matce, a že zná Horatia. Hned odejde.
Večer jde Marisol s Kevinem na domluvenou večeři. Kevin si poklekne a vytáhne prsten. Následně se Marisol zeptá jestli si jí vezme za ženu. Marisol v rozpacích odpovídá, že ano. Když Kevina objímá, padnou výstřely. Marisol drží Kevina v náručí a snaží se zastavit krvácení. Ve chvíli, kdy přijede sanita, Kevin upadá do bezvědomí. Jelikož Kevin stratil hodně krve, potřebuje dárce. Jediný, kdo má stejnou krevní skupinu je John. Tak se Marisol a John usmíří, ale John chce od ní na oplátku také něco.
Marisol potom najde dopis od své matky. Z něj se dovídá, že její matka žije. David to věděl celý dvanáct let. Lauren Marková je krycí jméno její matky. Ovšem Horatio nechtěl, aby se to Marisol dověděla.
Když Horatio uvidí Johna s Marisol, odvolá ji z Kevinova případu. Rozčílilo ho, že Marisol pozvala Johna k sobě. Ani se jí nezeptal proč. David mu v laboratoři řekne, že tuší, proč chtěla Marisol s Johnem mluvit. Aby daroval Kevinovi krev. Tak sleduje Marisol a ž do nemocnice a pak zavolá Horatiovi. Když David uvidí Johna, pohádají se. Nebýt Marisol, poprali by se.
Navíc celou dobu se chce někdo Marisol pomstít. Ta kulka nebyla pro Kevina, ale pro Marisol. Navíc někdo vyzvedne Vanessu ze školy a Marisol je nezvěstná. Nikdo neví, kde je.
Pak se děj vrací do minulosti. Marisol poprvé tancuje s Kevinem. Mezitím si bratři Russellovi stánou z počítače na kriminálce informace o Marisol. Horatio ji chce z případu stáhnout, ale ona odmítá, a tak na případů zůstává pracovat.
Na pláži najdou mrtvou dívku. Horatio se obává, že je to Marisol, avšak se mýlí. Marisol mezitím najdou a odvezou ji do nemocnice. Po příjezdu Horatia však nemocnici opouští. Musí najít Vanessu. Z nemocnice odchází i Kevin.
Horatio posílá Ryana a Erica zpět do baru, na místo činu. Tam se od barmana dovědí, že viděl stín v krvi. Ten stín patřil Johnovi.
David zjistí, kde by mohla být Vanessa. Tak jede s Billem do opuštěného domu. Tam narazí na podezřelého, Kurta Sendrse. Ten při zatýkání postřelí David. Ten později zranění podléhá.
Pak se Marisol a Horatio účastní soudu. Marisol vypoví vše. Na cestě zpět do laboratoře jí Horatio oznámí, že našli Vanessu.
Marisol nakonec nechá na stole dopis, že odjíždí s Vanessou a Kevinem pryč z Miami, do New Yorku.
Hlavním podezřelým z vraždy Thomase Lamberta byl John. Ovšem nakonec z toho obviní Kurta Sendrse. Toho však zatknout nemůžou, protože jako bývalý státní návladní je pod ochranou státu. Tak si pro něj přijíždí jeho právník. Ti se pak spolu pokoušejí zjistit něco o Marisol, protože se dozvěděli, že odjela z Miami. To se jim nepodaří a policie je zatkne. Bratry Russellovy nakonec také zatknout.
Marisol se vrací po třech letech zpět do Miami. Chce odejít o kriminálky a nikdy se tam už nevracet, přestože ji všichni přemlouvají. Nakonec se to povede jen Horatiovi, ale nechce pracovat s Johnem.

Popis postav
Horatio Caine: Ano, ano… náš starostlivý Horatio. On se nezmnění. Navždy zůstane stejný. Jemu vždycky záleželo na druhých, zvláště na těch nejbližších.
Calleigh Duqusneová: Call je mladá sympatická dáma. Vždy se snažila pomoct. Navíc svou práci zvládá na jedničku.
Eric Delko: Hledí si hlavně své práce. Je sympatickej.
Alexx Woodsová: Zodpovědná patolžka. Svou práci dělá dobře.
Ryan Wolfe: Tak ten mi v povídce příjde jako takový slídil. Až moc zvědavej, neunikne mu nic a pořád se vyptává.
Natalia Boa Vista: V povídce se moc nevyskytovala. Hleděla si hlavně své práce.
Frank Tripp: Frank dělá svou práci. Vždy poddá Horatiovi informace o místě činu.
Marisol Caineová: Milující matka. Je jasné, že chce mít Vanessu pro sebe. Také je pochopitelné, že vždy nedá Horatiovi o sobě vědět, ovšem on si o ní dělá starosti.
Jesse: Hledí si hlavně své práce a snaží se pomáhat.
Michael: To samého jako u Jesseho.
David Caine: Je to dobrý bratr. Je jasné, že má o Marisol strach.
John Cruise: Tak ten se mi zdál ze začátku jako psychopat. Chtěl Marisol za každou cenu zpět a nemohl pochopit, že ona miluje někoho jiného. Avšak potom v druhé části povídky se už choval přijatelně.
Kevin Haliwell: Milující přítel, který chce pro Marisol jen to nejlepší.

Vytvořila: Marky http://foto-maky.blog.cz/
 


Comments

1 strapless wedding dresses strapless wedding dresses | Email | Web | 31. october 2012 at 14:21 | React

people with scrambled thoughts think like this:I join told all above. Let's discuss this question.
http://www.standdress.com/

2 ball gown wedding dresses ball gown wedding dresses | Email | Web | 19. april 2013 at 6:03 | React

Q. What did the big chimney say to the small chimney?
http://www.queweddingdresses.org/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.