December 2011

HAPPY NEW YEAR

31. december 2011 at 23:55 | Marisol a Sarah |  Different
Všem našim, SBé a čtenářům blogu přejeme krásné prožití posledních minut roku 2011.

Taky přejeme hodně úspěchů, zdraví, prožití nových zážitků a štěstí v novém roce 2012. Taky hodně nových přátel, lásky. To vše v novém roce. Ať se vám daří ve všem.

To přejí admin. a správce blogu Marisol a Sára.


ŠTASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM!!


DREAM of CRIME - popis

31. december 2011 at 14:10 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
Při uvítací oslavy nových kolegů Jesseho a Michaela uslyší kriminalisté z nedalekého bytu křik. Rozhodnou se tam okamžitě jít. Obyvatelé toho bytu řeknou, že se nic neděje, že oslavují jenom narozeniny.
Marisol se dovídá, že se do Miami vrací její bratr David. Vztahy mezi nima nejsou úplně nejlepší. Marisol se na něho zlobí, že jí nedal vědět trochu dříve, že přijede.
Když Kevin ukazuje svému kolegovi Robertovi prsten pro Marisol, příjde jeho šéf, že s ním chce mluvit. Kevin pozval Marisol na večeři, protože ji chce požádat o ruku.
V jednom místím baru byl zabit muž. Vyšetřovatelé byli přivoláni na místo činu. Horatio si vzal od barmana popis vraha. Marisol na místo činu přijíždí, když už tam poručík není. Vanessa jí totiž schovala služební průkaz, neboť chtěla, aby byla maminka s ní doma.

Vyhodnocení soutěže DREAM of CRIME + správné odpovědi

28. december 2011 at 19:27 | Marisol |  Tests, Surveys and Competitions
Zde jsou správné odpovědi, (správné ospovědi jsou vyznačeny tučně):

1) Proč Marisol volala své kamarádce Lauře? 3body

a) protože John řekl Kevinovi, že Vanessa není jeho dcera
b) protože Laura odjížděla zpět do Španělska
c) nevolala jí
d) nemám ponětí

2) Ve kterém díle se Kevin a John poprali? 2body

a) desátém
b) nepoprali se
c) sedmém
d) dvanáctém

3) Jak se John a Marisol seznámili? 2body

a) ve škole, zdrcli se, John pak Marisol pomáhal zvednou učebnice
b) v baru, John požádal Marisol o tanec
c) v povídce jsem nic takového nečetl/a
d) při školní soutěži

4) Proč chtěla Marisol spáchat sebevraždu? 3body

a) kvůli dopisu od Johnova právníka
b) protože se pohádala s Kevinem
c) nic takového neudělala
d) netuším

5) Čím se Marisol předávkovala? 4body

a) prášky na spaní
b) antikoncepcí
c) silnými antidepresivy
d) antidepresivy

6) Kdo našel zavražděného právníka Saimona Winstna? 1,5bodu

a) policie Miami
b) Peter Novak
c) John Cruise
d) nikdo

7) Proč neobvinili John z vraždy jeho právníka, kterou spáchal? 2body

a) nenašli žádné důkazy
b) podplatili soudce
c) měli nepřímé důkazy k jeho obvinění
d) John vydíral Marisol

8) Kdo zabil Molly a kdo paní Petersovou? 3,5bodu

a) obě dvě zabil stejný pachatel, ale nebyl uveden
b) Molly zabil její otec a z vraždy paní Petersové nebyl nikdo obviněn
c) nemám ponětí kdo koho zabil
d) Molly zabil Peter Novak a paní Petersovou zabila Andrea Lewisová

Bonusová otázka: Co řekl Horatio Johnovi při jeho výslechu, týkající se Marisol? 6bodů

a) aby jí nechal na pokoji
b) jestli se k Marisol na krok přiblíží, jestli jí zkřiví jediný vlásek a jestli ublíží Vanesse nebo Kevinovi tak si ho najde a odvezou ho v pytli
c) vydíral ho tím, že mu zařídí trest smrti
d) nic mu neřekl

Takhle odpovídali soutěžící:

Klárka - 1.a) 2.c) 3.b) 4.a) 5.c) 6.b) 7.c) 8.a) B.O.a) 17,5bodů

Tom - 1.a) 2.c) 3.a) 4.b) 5.d) 6.b) 7.c) 8.a) 9.b) 16,5bodů

Tanjík - a) protože John řekl Kevinovi, že Vanessa není jeho dcera c) sedmém b) v baru, John požádal Marisol o tanec b) protože se pohádala s Kevinem c) silnými antidepresivy b) Peter Novak a) nenašli žádné důkazy d) Molly zabil Peter Novak a paní Petersovou zabila Andrea Lewisová b) jestli se k Marisol na krok přiblíží, jestli jí zkřiví jediný vlásek a jestli ublíží Vanesse nebo Kevinovi tak si ho najde a odvezou ho v pytli 24bodů

Dana - a) protože John řekl Kevinovi, že Vanessa není jeho dcera c) sedmém b) v baru, John požádal Marisol o tanec b) protože se pohádala s Kevinem c) silnými antidepresivy b) Peter Novak a) nenašli žádné důkazy b) Molly zabil její otec a z vraždy paní Petersové nebyl nikdo obviněn b) jestli se k Marisol na krok přiblíží, jestli jí zkřiví jediný vlásek a jestli ublíží Vanesse nebo Kevinovi tak si ho najde a odvezou ho v pytli 18,5bodů

Nikdo ze soutěžicích nezískal plný počet bodů.
Na prvním místě se umistila Tanja, potom Dana, Klárka a nakonec Tom. Zatím nebudu prozrazovat kdo kolik má dohromady bodů. Nechte se překvapit.

Zimní dess...

23. december 2011 at 18:56 | Marisol |  Layout
Konečně jsem mohla vložit na blog zimní dess. Doufám, že se vám líbí.
Vaše názory pište zde do tohoto článku. Tentokrá jsem nezměnila záhlaví a to jen proto, že se mi líbí a hodí se k desingu.

CSI: MIAMI VIDEO

21. december 2011 at 17:36 | Marisol |  Videos
Video jsem včera našla na youtube.com. I když je smutné je velice pěkné.
K videu hraje písnička od Roba Thomase - Little Wonders.


Official video:


Kriminálka Miami 08x24 Všichni padnou

15. december 2011 at 16:48 | Marisol |  Description of Parts
Janice Potterová je zastřelena puškou, ovládanou na dálku přes počítač. Ukáže se, že tajně pracovala na projektu doktorandky Melissy na univerzitě. Když ale zjistila, že si upravuje výsledky, upozornila na to a Melissu ze školy vyhodili. Dalším mrtvým je doktor Brussatti, člen komise, která rozhodla o Melissině vyřazení. Policie proto zbývající dva členy komise chrání, přestože Bob Starling ochranu odmítá. Další útok je veden proti doktoru Madsenovi. Nakonec se ukáže, že vrahem je Bob Starling, protože ztroskotání výzkumu na něj vrhlo špatné světlo a komise mu zamítla žádost o definitivu. Proto se chtěl poms tít všem, kteří se na jeho neúspěchu podíleli.


Dnes ve 21:25 na NOVĚ!!

Trocha humoru neuškodí

12. december 2011 at 19:05 | Marisol |  Videos
Trocha humoru s Davidem Carusem. David Caruso odpovídá na otázky amerických diváků (nejspíš televize CBS).
David to vzal trochu s humorem, tak není divu, že ho museli několikrát vypípat. :D


Kriminálka Las Vegas nabízí svatbu, nováčka i odchody

11. december 2011 at 19:39 | Marisol |  Things

aktualizováno 10.08.2011, 16:34|pel

Oblíbený kriminální seriál v originále nazvaný CSI: Las Vegas rozjíždí už 12. sezónu a hned s několika změnami.
Už od roku 2000 se natáčí "nekonečný" seriál záhadných zmizení a zapeklitých vražd Kriminálka Las Vegas. 21. září se diváci v USA dočkají startu už dvanácté řady tohoto oblíbeného seriálu. A můžeme prozradit, že na ně čeká dost novinek.

George Eads

Tak nejprve zpráva ze soukromí jedné z hereckých stálic seriálu. George Eads, v Las Vegas známý jako Nick Stokes, se oženil. Své "ano" řekl dlouholeté partnerce Monice Casey. Čtyřiačtyřicetiletý herec se konečně rozhoupal po sedmi letech vztahu a dvou rocích zasnoubení.

Laurence Fishburne

Ve dvanácté řadě seriálu už diváci neuvidí Laurence Fishburna, šéfa týmu Dr. Raymonda Langstona. Po krušných událostech ze závěru jedenácté řady ho v roli týmového kápa nahradí Ted Danson. Tento herec, známý např. z filmů Zachraňte vojína Ryana nebo Tři muži a nemluvně, představuje šéfa portlandské pobočky CSI, který je převelen právě do Las Vegas.

Ted Danson

"Můžete napsat skvělou postavu, ale dokud vám jí neodehraje perfektní herec, jsou to jen slova," říká výkonná producentka seriálu Carol Mendelsohn. "Jsme nesmírně rádi, že na to máme Teda." Jeho obsazení by mělo stárnoucímu seriálu dodat novou šťávu.

Marg Helgenberger

Na odchod z kolotoče natáčení pomýšlí i nejdéle sloužící herečka v Las Vegas. Marg Helgenberger, která už ve 251 epizodách ztvárnila vyšetřovatelku Catherine Willows, se rozhodla po dokončení dvanácté řady ze seriálu odejít. Zaječí úmysly už měla i po jedenáctém pokračování, ale tvůrcům se jí povedlo ještě na rok přemluvit. "Teď už je to ale definitivní," prohlásila dvaapadesátiletá herečka.

Kriminálka Miami 08x23 Výbuch

7. december 2011 at 20:10 | Marisol |  Description of Parts
Eric jde na schůzku s Rebeccou Nevinsovou. Calleigh ho sleduje, protože jeho chování je poslední dobou divné. Osloví ho a tím ho na pár vteřin zdrží, čímž ho zachrání před smrtí, protože vůz, u kterého Rebecca stála, vylétne do povětří. Začíná vyšetřování, které souvisí s diamanty, ukradenými z archivu důkazů. Eric provádí tajné šetření, které postupně vychází najevo a všichni mu nedůvěřují. Čip ze zdemolovaného vozu dovede policii k domu Rayena Wolfa, v jehož bytě jsou objeveny ukradené diamanty. Nakonec se ale ukáže, že za vším byl Rick Stettler, který se tímto způsobem zajišťoval na důchod.


Zítra ve 21:25 na NOVĚ!!

Kriminálka Miami 08x22 Nejdražší maminka

1. december 2011 at 16:38 | Marisol |  Description of Parts
Sledujeme oslavu dvacátého výročí šťastného páru. Po skončení party je manželka brutálně ubita. Prvním podezřelým je otec, zvlášť když se ukáže, že děti byly týrané. Špatně smazaná videopáska ale ukáže, že matka děti trestala a ponižovala nejrůznějším způsobem. U přítele Andrey se najde baseballová pálka s matčinou krví, jenže na policii vtrhne Andrea a přizná se k vraždě. Zjistí se, že matka způsobila smrt pětiletého syna, když ho donutila vypít směs do zapalovače. Nakonec se ukáže, že ji zabil malý Cody, protože se bál, že se bude zlobit kvůli skvrně od fixy a co nastane, až Andrea půjde na školu a on zůstane doma s matkou sám.


Dnes ve 21:25 Na NOVĚ!!