DREAM of CRIME - názor čtenáře

26. october 2011 at 20:48 | Sarah |  Story DREAM of CRIME
DREAM of CRIME II:
Na oslavu nových kolegů přichází Marisol pozdě. Nový kolegové Jesse a Michael a další kriminalisté uslyší křik z vedlejšího domu. Bohužel jednalo se jen o oslavu narozenin.
Po dvou letech se do Miami vrací David, starší bratr od Marisol. Jejich sourozenecký vztah je hrozně vratký.
Kevin plánuje požádat Marisol o ruku a v tom mu nezabrání a ni to, že dostal padáka v práci. Ví jen to, že je s ní šťastný a chce až do skonání světa.
Marisol má problémy s Vanessou. Rozbor analýzy DNA, na které dělá Marisol prokáže, že Lauren Marková je podobná její dvanáct let mrtvé matky.
Vše nasvědčuje tomu, že žije. Když se Marisol chystá na společnou večeři s Kevinem navštíví jí právě jmenovaná Lauren Marková, ta jí sděluje že zná její ho otce.
Na večeři to Marisol říká Kevinovi. Ten je udivený. Pak poklekne před Marisol vytáhne prsten a zeptá se jestli si ho Marisol nevezme. Ta s odvahou řekne ano, a aniž by se zeptala Kevina tak ho obejme.
Po chvíli padnou vystřeli… Marisol drží Kevina v náručí a drží mu ránu na hrudi.
Kevin bojuje v nemocnici o život. Ale je v tom háček potřebuje dárce krve. První kdo by mu mohl darovat je David, ale tem měl leukémii. Pak Marisol napadl John.
David a John se málem poprali, nebýt Marisol. Marisol se usmířila s Johnem.
Avšak někdo se chce celou dobu Horatiovi pomstít. Ale Kdo??
David přichází do laboratoře udýchaný. Sděluje Horatiovi, že Vanessa zmizela. Po pár minutách do laboratoře přijde i John a sděluje, že zmizela i Marisol. Vše se obrací proti Johnovi, ale on je nevinný.
O pět let dříve, Marisol s Horatiem pracuje na složitém případu. Tehdy Marisol ještě netušila, že se jedná o její spis.
Bratři Russellovy si jej stáhli aby se pomstili. Horatio přemlouvá Marisol aby na případu nedělala, ta odmítá a tak pracují spolu. Oba dva jsou po sléze zatčeni.
Na pláži našli tělo… Horatio se obává, že se jedná o Marisol.
Marisol to však není, ale nikdo z laboratoře kromě něho, Davida a Johna nic netuší. Sanitka doveze do nemocnice mladou ženu.
Je to Marisol. Horatio chtěl aby zůstala v nemocni, ale oba dva odjíždějí do laboratoře.
Vanessa je stále nezvěstná, David a Marisol se usmířili. Z nemocnice odchází Kevin.
Horatio posílá zpátky na místo činu Ryana a Erica. Z výpovědi barmana, který tvrdí že v jeho baru byl ubytovaný John vyjde najevo pravda. Protože v kaluži krve byl vidět něčí stín a ten právě patří Johnovi. David, Billy a další policisté jedou do rozpadlého domu, kde se poprvé potkávají s Kurtem Sendrsem. Ten po obvinění z únosu Vanessy Davida postřelí. David však postřelení nepřežije a v náručí Billyho umírá.
Marisol a Horatio se chystají k soudu. Když se vracejí po soudu do laboratoře Horatio sděluje Marisol, že našli Vanessu.
Dnes se loučíme s Davidem Cainem. V díle si můžete přečíst i vzpomínky na něho. Díl nese název Rozloučení. Marisol nechává na stole Horatiovi dopis, že odjíždí z Miami. Je toho na ní moc, a potřebuje si pročistit hlavu.
Jako první podezřelí z vraždy Thomase Lamberta byl John. Ten usvědčí Kurta Sendrse. Toho však zatknout nemůžou, protože je bývalým státním návladním a je pod ochranou státu.
Pro Kurta se přijíždí jeho právník Glen Cole.
Glen a Kurt se snaží sehnat informace o Marisol, protože se dověděli že je mimo město. To se jim nepodaří a oba dva zatýká policie.
I bratři Russellovy jsou nakonec zatčeni.
Po třech letech se do Miami vrací Marisol rozhodnutá, že už nikdy nebude pracovat v laboratoři. I když se jí snaží přemluvit kolegové.
Až když k ní příjde její otec nechá se přemluvit pod podmínkou, že nebude muset pracovat s Johnem. To jí však Horatio nemůže slíbit.


Moje popisy postav:

Horatio Caine: starostlivý, ale milosrdný poručík

Calleigh Duqusneová: milá, pomáhá a je hrozně sympatická

Eric Delko: Ericu, ty jsi hrozný sympaťák

Alexx Woodsová: výborná patoložka

Ryan Wolfe: jsi fakt slídil, tobě neuteče ani jeden drb (sdyť se!)

Natalia Boa Vista: v povídce moc nebyla, ale jinak snaží se pomáhat

Frank Tripp: takový informátor, přesně jako v seriálu, vždy dá přesný popis co se stalo atd.

Marisol Caineová: starostlivá matka, milována svým otcem a chráněná svým bráškou

Jesse: hleděl si své práce

Michael: …. to samé jak Jesse

David Caine: poslední z rodu Caineů, má rád svou sestru, pro kterou by asi i spáchal sebevraždu a i zabíjel, nesnáší Johna Cruise

John Cruis: v první části povídky, asi potřeboval psychiatra, ve druhé části se zatím chová normálně už je z něj zas idiot

Kevin Haliwell: přítel Marisol, který jí miluje a chce s ní mít šťastnou rodinu.


Vytvořila Tanja.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement