DREAM of CRIME - názor čtenáře

26. october 2011 at 20:48 | Sarah |  Story DREAM of CRIME
DREAM of CRIME II:
Na oslavu nových kolegů přichází Marisol pozdě. Nový kolegové Jesse a Michael a další kriminalisté uslyší křik z vedlejšího domu. Bohužel jednalo se jen o oslavu narozenin.
Po dvou letech se do Miami vrací David, starší bratr od Marisol. Jejich sourozenecký vztah je hrozně vratký.
Kevin plánuje požádat Marisol o ruku a v tom mu nezabrání a ni to, že dostal padáka v práci. Ví jen to, že je s ní šťastný a chce až do skonání světa.
Marisol má problémy s Vanessou. Rozbor analýzy DNA, na které dělá Marisol prokáže, že Lauren Marková je podobná její dvanáct let mrtvé matky.
Vše nasvědčuje tomu, že žije. Když se Marisol chystá na společnou večeři s Kevinem navštíví jí právě jmenovaná Lauren Marková, ta jí sděluje že zná její ho otce.
Na večeři to Marisol říká Kevinovi. Ten je udivený. Pak poklekne před Marisol vytáhne prsten a zeptá se jestli si ho Marisol nevezme. Ta s odvahou řekne ano, a aniž by se zeptala Kevina tak ho obejme.
Po chvíli padnou vystřeli… Marisol drží Kevina v náručí a drží mu ránu na hrudi.
Kevin bojuje v nemocnici o život. Ale je v tom háček potřebuje dárce krve. První kdo by mu mohl darovat je David, ale tem měl leukémii. Pak Marisol napadl John.
David a John se málem poprali, nebýt Marisol. Marisol se usmířila s Johnem.
Avšak někdo se chce celou dobu Horatiovi pomstít. Ale Kdo??
David přichází do laboratoře udýchaný. Sděluje Horatiovi, že Vanessa zmizela. Po pár minutách do laboratoře přijde i John a sděluje, že zmizela i Marisol. Vše se obrací proti Johnovi, ale on je nevinný.
O pět let dříve, Marisol s Horatiem pracuje na složitém případu. Tehdy Marisol ještě netušila, že se jedná o její spis.
Bratři Russellovy si jej stáhli aby se pomstili. Horatio přemlouvá Marisol aby na případu nedělala, ta odmítá a tak pracují spolu. Oba dva jsou po sléze zatčeni.
Na pláži našli tělo… Horatio se obává, že se jedná o Marisol.
Marisol to však není, ale nikdo z laboratoře kromě něho, Davida a Johna nic netuší. Sanitka doveze do nemocnice mladou ženu.
Je to Marisol. Horatio chtěl aby zůstala v nemocni, ale oba dva odjíždějí do laboratoře.
Vanessa je stále nezvěstná, David a Marisol se usmířili. Z nemocnice odchází Kevin.
Horatio posílá zpátky na místo činu Ryana a Erica. Z výpovědi barmana, který tvrdí že v jeho baru byl ubytovaný John vyjde najevo pravda. Protože v kaluži krve byl vidět něčí stín a ten právě patří Johnovi. David, Billy a další policisté jedou do rozpadlého domu, kde se poprvé potkávají s Kurtem Sendrsem. Ten po obvinění z únosu Vanessy Davida postřelí. David však postřelení nepřežije a v náručí Billyho umírá.
Marisol a Horatio se chystají k soudu. Když se vracejí po soudu do laboratoře Horatio sděluje Marisol, že našli Vanessu.
Dnes se loučíme s Davidem Cainem. V díle si můžete přečíst i vzpomínky na něho. Díl nese název Rozloučení. Marisol nechává na stole Horatiovi dopis, že odjíždí z Miami. Je toho na ní moc, a potřebuje si pročistit hlavu.
Jako první podezřelí z vraždy Thomase Lamberta byl John. Ten usvědčí Kurta Sendrse. Toho však zatknout nemůžou, protože je bývalým státním návladním a je pod ochranou státu.
Pro Kurta se přijíždí jeho právník Glen Cole.
Glen a Kurt se snaží sehnat informace o Marisol, protože se dověděli že je mimo město. To se jim nepodaří a oba dva zatýká policie.
I bratři Russellovy jsou nakonec zatčeni.
Po třech letech se do Miami vrací Marisol rozhodnutá, že už nikdy nebude pracovat v laboratoři. I když se jí snaží přemluvit kolegové.
Až když k ní příjde její otec nechá se přemluvit pod podmínkou, že nebude muset pracovat s Johnem. To jí však Horatio nemůže slíbit.


Moje popisy postav:

Horatio Caine: starostlivý, ale milosrdný poručík

Calleigh Duqusneová: milá, pomáhá a je hrozně sympatická

Eric Delko: Ericu, ty jsi hrozný sympaťák

Alexx Woodsová: výborná patoložka

Ryan Wolfe: jsi fakt slídil, tobě neuteče ani jeden drb (sdyť se!)

Natalia Boa Vista: v povídce moc nebyla, ale jinak snaží se pomáhat

Frank Tripp: takový informátor, přesně jako v seriálu, vždy dá přesný popis co se stalo atd.

Marisol Caineová: starostlivá matka, milována svým otcem a chráněná svým bráškou

Jesse: hleděl si své práce

Michael: …. to samé jak Jesse

David Caine: poslední z rodu Caineů, má rád svou sestru, pro kterou by asi i spáchal sebevraždu a i zabíjel, nesnáší Johna Cruise

John Cruis: v první části povídky, asi potřeboval psychiatra, ve druhé části se zatím chová normálně už je z něj zas idiot

Kevin Haliwell: přítel Marisol, který jí miluje a chce s ní mít šťastnou rodinu.


Vytvořila Tanja.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.