DREAM of CRIME II díl jednadvacátý: O tři roky později

7. october 2011 at 19:09 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
Na letišti:
"Letadlo z New Yorku do Miami právě přistálo na dráze číslo čtiřicetpět. Prosíme vystupte!"
"Konečně doma, viď Marisol?" zeptal se Kevin "Asi máš pravdu." odpověděla zamlkle "Mami, kde jsou naše věci?" zeptala se Vanessa "Vaness, vidíš támhle ten pás?" zeptala se jí Marisol "Ano." odpověděla Vanessa "Tak běž k němu a počkej tam na ně." řekla jí Marisol "Kevine zajedu ještě do laboratoře, tak na mě nečekejte." řekla Marisol "Opravdu to chceš udělat?" zeptal se "Jo, a neptej se mě na to pořád…." podotkla

Laboratoř:
Marisol stála před laboratoří a rozhlížela se kolem sebe. Po chvíli se hluboce nadechla a vešla z rozvahou do budovy. Šla na balkon, kde stál Horatio opřený rukama o zábradlí a koukal někam do dáli. Když uslyšel kroky tak se otočil a hned poznal, že je to Marisol. "Marisol?" "Jo, já vím měla jsem ti dát předem vědět, že přijedu." řekla
Horatio objal Marisol a řekl "Chyběla jsi mi." "Ty mě taky." řekla mu na to
"Chtěla jsem ti říct, že u kriminálky chci skončit…." řekla zamlkle
Horatio se na ní udiveně podíval "Proč?" zeptal "Tati, moc dobře to víš." podotkla "Marisol jsou to tři roky měla bys už na to konečně zapomenout, ikdyž vím že se na to zapomenout nedá." "Já jsem se, ale takhle rozhodla a jsem si tím jistá. Ještě dnes podám výpověď a odjedu zpět do New Yorku." řekla Marisol a odešla "Marisol! Marisol!"

Dům Marisol:
"Maminko proč jsi smutná?" zeptal se Matthew "Nejsem smutná." odpověděla Marisol "Tak proč pláčeš?" zeptal se znovu "Matthew, stýská se mi po někom kdo mi byl hodně blízký." řekla mu na to
Do domu přichází Kevin. "Ahoj Marisol." "Ahoj, dělala jsem si o tebe starosti." řekla Marisol "Ty o mě? Já spíš o tebe." podotkl a dala Marisol pusu "Kde jsi byl?" zeptala se ho "V laboratoři." odpověděl "Co v laboratoři?" zeptala se znovu "Mmm…. Nabídli mi tam práci." podotkl Kevin "Kevine, řekla jsem, že se tu stavujeme jen proto, že chci dát výpověď a ne proto aby sis hledal práci! Chci se vrátit do New Yorku, chápeš?!" řekla rozčileně Marisol "Marisol uklidni se, prosím!" řekl Kevin "Ne! A pokud to nechápeš odjedu do New Yorku sama!"

O dvacet minut později:
U Marisol doma se zastavil Horatio. "Ahoj tati." řekla Marisol když otevřela dveře "Ahoj, volala jsem ti." podotkl "Jo já vím, měla jsem vypnuté zvonění. Pojď dál." řekla mu "Díky. Chtěl jsem s tebou ještě jednou promluvit o té výpovědi." řekl Horatio "Tati jestli jsi tu přišel jen proto, tak to jsi tu ani nemusel chodit. To co jsem řekla v laboratoři myslím vážně. A své rozhodnutí měnit nebudu." podotkla "Marisol vím, že je to těžké, ale musíme s tím vyrovnat." podotkl "Ale jak?!" zeptala se "Společně, ano?"
Marisol přikývne. "Co vlastně dělá v laboratoři John?" zeptala se "John, pracuje v laboratoři jako informátor." odpověděl Horatio "Aha. Já myslela, že ho zatkli." řekla Marisol "To jsem si myslel taky. Co se stalo?" zeptal se "Víš jde o Vanessu. Ve škole se jí ptali proč má příjmení po mě a ne po Kevinovi. Já nevěděla jak jí to mám vysvětlit." podotkla Marisol "Měla bys jí to říct." řekl Horatio "Její osm, nepochopila by to! Navíc kdyby se John dozvěděl, že jsem jí to řekla mohl by se pokusit opět o střídavou péči, jako před třemi lety."
Jejich rozhovor vyruší bouchnutí dveřmi. "Myslím, že to slyšela Vanessa." podotkla Marisol a chtěla jít za ní, ale Horatio jí zdržel "Nech jí, ona příjde sama."
"Tati ještě jedna věc, pokud bych měla pracovat v laboratoři. Tak ne s Johnem."
"Chápu tě, doufám, že to půjde zařídit." usmál se a odešel
 


Comments

1 Elizabett Elizabett | Web | 11. october 2011 at 20:44 | React

Díky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.