September 2011

CSI: New York PROMO VIDEO

28. september 2011 at 19:12 | Marisol |  Videos

Premiéra v USA na CBS 30. 09. 2011

Kriminálka Miami 08x13 Přeťat vedví

28. september 2011 at 18:38 | Marisol |  Description of Parts
Tým CSI vyšetřuje smrt Russella Turnera, středoškolského učitele, jehož tělo našli rozseknuté na polovinu. Dojdou k závěru, že vrah použil samurajský meč, což je dovede do světa japonské mafie a jejího bosse Takashiho Yamady. Když Ryan a Natalie spolu s detektivem Trippem prohledávají Turnerův dům, objeví japonského mladíka, který drží samurajský meč a pokusí se o útěk. Tvrdí, že je Russellův syn Kenny. Když Horatio hledá záznam o adopci, ale nemůže najít nic, co by podporovalo Kennyho výpověď. Horatio nabude přesvědčení, že Russell chlapce získal na "černém trhu". Podle Kennyho DNA zjistí, že je synem Takashiho Yamady, což už gangster ví.


Zítra ve 21:30 na NOVĚ!!

CSI: MIAMI 10x01

27. september 2011 at 17:52 | Marisol |  Videos
Na přání jedné čtenářky blogu, která mě poprosila o publikaci těchto dvou videí.CSI: MIAMI 10x02 PROMO VIDEO

27. september 2011 at 16:31 | Marisol |  Videos

Premiéra v USA na CBS 02. 10. 2011

Pro SB a čtenáře blogu

23. september 2011 at 22:47 | Sarah |  Different
Ahoj, moc se omluvám za dlouhodobé nepublikování mé vlastní povídky "Nedovol aby Tě strach ze hry, vyřadil s prohry".
Je tím, že když s adminkou (Marisol) píšeme jednou povídku kde vystupují skoro stejně jmenované osoby tak je toho na mě moc a nestíhám.....
Proto jí pozastavím na dobu neurčitou, a bude to asi až p dokončení povídky DREAM of CRIME II.
Protože jsem se rozhodla psát povídku novou (když tuhle pozastavuji), ale protože se netýká CSI, tak jí budu publikovat na druhém blogu. Tedy na blogu: http://marisols-and-sarahs-world.blog.cz/.
Zatím není známo jak se bude jmenovat a o čem bude, ale brzy to napíšu na druhý blog.
Tak se mějte a užijte si víkend. Usmívající se


DREAM of CRIME II díl devatenáctý: Státní návladní

23. september 2011 at 19:53 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
Laboratoř:
"Ahoj Horatio. Volal jsem ti na paiger ohledně těch výsledků DNA co jsi chtěl." řekl Jesse "Díky. Měl jsem něco jiného." řekl Horatio "Neviděl jsem ještě Marisol. Stalo se snad něco?" zeptal se "Ne. Marisol je v pořádku." odpověděl Horatio "Naposledy jsem jí viděl na Davidově pohřbu." podotkl "Marisol je mimo město. Nechtěla aby to někdo věděl." poznamenal Horatio

"Pane Cruisi máme důkaz, že jste v době vraždy Thomase Lamberta byl v baru zrovna když jsme zajišťovali důkazy." řekl Ryan "Ano byl jsem tam. A co je na tom…. Byl jsem tam ubytován takže jsem si tam mohl dělat co jsem chtěl." poznamenal John "Znáte snad zákony? Na místě činu jste neměl co dělat." řekl mu na to Eric "Nevěděl jsem, že se na tam něco stalo…." vymlouval se "Vaše výmluvy vám nepomůžou. Jste teď podezřelý v vraždy." podotkl Eric "Já s tou vraždou nemám nic společného!" nenechal se John "Je mi líto zákon je zákon." řekl Ryan "Možná vím kdo to udělal." řekl John

Dům Kurta Sendrse:
"Pane Sendrsi tady policie Miami!" řekl Frank, z domu se nikdo neozývá "Zřejmě není doma." pokračoval "Mám k tomu jiný názor Franku." řekl Horatio, který si všiml jak Kurt právě přijíždí
"Pan Sendrs?" zeptal se Horatio "Ano co si přejete?" zeptal se na oplátku Kurt "Policie Miami. Jste zatčen za vraždu Thomase Lamberta." odpověděl Frank "Toho muže neznám!" podotkl, chtěl se dát na útěk ale jeden ze strážníku ho zadržel

Laboratoř - výslech:
"Říkám vám, že jsem ho nikdy neviděl!" rozčiloval se Kurt "Pane Sendrsi, když vám řeknu že máme svědka, který to dokáže, že vás viděl jak jste ho zastřelil, co mi na to řeknete?" zeptal se Horatio "Počkejte tím svědkem myslíte Johna Cruise?" zeptal se nenápadně "Ano. Jak to víte?" "Mám své zdroje, poručíku Caine. Měl bych vás upozornit, že si hrajete s ohněm." poznamenal Kurt "Co tím myslíte?" zeptal se Horatio
Do výslechové místnosti vchází advokát Glen Cole.
"Přišel jsem si pro svého klienta." řekl když vešel do místnosti "Pane Cole nemůžu vašeho klienta pustit, protože je obviněn z vraždy Thomase Lamberta." podotkl Horatio "Nemůžete, ale musíte poručíku. Kurt Sendrs je totiž bývalým státním návladním a ještě pořád je pod ochranou státu." poznamenal Glen a odešel i s Kurtem.

Podzimní dess...

23. september 2011 at 16:51 | Marisol |  Layout
Od spoluzakladelky jsem dostala krásný nový dess. Hrozně mě potěšil. Je přímo překrásný a boží, hodně se jí povedl.
Takže ti moc děkuji. :)


Co na něj říkáte?? Není úžasný?? :)

Nový článek....

21. september 2011 at 18:46 | Marisol |  Different


Kriminálka Miami 08x12 Vzplanutí hvězdy

21. september 2011 at 18:14 | Marisol |  Description of Parts
Při koncertě vzplane plamenem slavná popová zpěvačka Phoenix. Záhy vyjde najevo, že to byla její dvojnice Vanessa. Manažer přizná, že ji dosadil na místo Phoenix, protože už nechtěla dál zpívat, ale on nechtěl přijít o peníze. A aby to nevyšlo najevo, držel zdrogovanou Phoenix v zajetí. Její matce se ale nelíbilo, že by měla veškerá sláva patřit nějaké náhradnici, a tak přesvědčila Phoenixina fanouška, aby Vanessu omráčil paralyzérem, že pak světu ukážou, že není Phoenix.


Zítra ve 21:25 na NOVĚ!!

DREAM of CRIME II díl osmnáctý: Rozloučení

21. september 2011 at 16:30 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
K tomu to dílu jsem vybrala písničku My Immortal od Evanescence. Protože je díl delší a taky smutný už podle názvu.


"Loučíme se dnes s Davidem Cainem, který zemřel když zachraňoval rodinu. David riskoval život aby zachránil ty co miloval. On však zůstává dál v našich vzpomínkách a srdcích. Ať tedy odpočívá nerušeně v pokoji."

V mezipaměti:
"Davide dej mi pokoj!" řekla Marisol "Zas ti píše Kevin co?" podotkl Dave
"Dnes sedím vepředu já! Ty tam sedíš vždycky." zavolala Marisol "Kdo tam bude první." usmál se "Na to zapomeň."
"Vrať mi ten mobil! Davide!" "Tati David mi vzal mobil!"
"Jestli se to doví otec…." řekl "Neboj nedozví." podotkla Marisol
"Nikdy v životě bych ti neublížil ségra!" "Jasně." usmála se

"Marisol mrzí mě to." řekl David "Jo to je dobré." pousmála se
"Davide přestaň!" "Co zas?" zeptal se nechápavě

"Sbohem Marisol, snad se tu ještě ukážu." "Jo to bys měl. A užij si tom." usmála se "Neboj užiju." "Sbohem"
"Ahoj." řekla Marisol "Víc mi neřekneš? No tak ségra co jsem ti udělal?" zeptal se David

"Dave, řekni mi kdo je ta žena? Naše matka žije, že je to tak?" zeptala se Marisol "Možná. Já nevím. Marisol pochop mě se nic neříká. Nebyl jsem tu dva roky. Co chceš?" nenechal se Dave
"Okamžitě přestaň! To si ani neceníš, co pro Kevina udělal?" zeptala se ho "Měl bych? Nemám důvod… Marisol."

V domě Horatia:
Na skleněném stole ležel dopis a na něm napsáno velkými písmy promiň. Horatio hned poznal, že se jedná o písmo Marisol. Vzal dopis do ruky a začal ho číst.

V dopise:
Tati,
odjíždím s Kevin i Vanessou do New Yorku. V poslední době je toho na mě moc. Postřelili Kevina, únos Vanessy, ten soud a smrt Davida.
Moc se omlouvám, že ti to nemůžu říct osobně a rozloučit se tak. Ale bude to tak lepší.
Chci abys věděl, že se do Miami vrátím, ale nevím kdy. Můžou to být měsíce dokonce i roky. Ale chci ti říct ještě jedno. Mám ještě jeden důvod proč tam odjíždím. (Otoč zadní stanu dopisu.)
Prosím nehledej mě, nechci aby někdo jiný věděl, že odjíždím. Pozdravuj ode mě Lauren a netrap se tím…. A nezapomeň vždy na tebe budu myslet.
Mrzí mě co se mezi námi stalo. Vždy když bylo nejhůř jsem se na tebe obrátila, ale ty jsi vždy stál za svým, že jsem ti musela říkat každou maličkost.
Do New Yorku si jedu jen pročistit hlavu a přejít na jiné myšlenky. Tak si o mě nedělej prosím starosti. Odjíždím ještě dnes. Prosím nejezdi na letiště.
S láskou tvá dcera Marisol. Sbohem….

Horatio zadržoval slzy a otáčel přitom dopis, kde viděl fotografii s ultrazvuku a pochopil, že Marisol je těhotná.

V mezipaměti 2:
"Davide!" zavolala Marisol "Ahoj. Jak je ti? Už je ti líp?" zeptal se "Jo líp než před tím."
Horatio zvedne telefon a řekne: "Tady Caine." V telefonu se ozve: "Ahoj tati sledoval jsem Marisol až do nemocnice."

"Ty na tom umíš jezdit?" zeptal se "Moc o mě bráško nevíš." usmála se
"Marisol opravdu si myslíš, že by se to otec neměl dozvědět?" zeptal se když si sedal na gauč a přitom na sebe vysypal popcorn "Davide myslíš, že by se zrovna tohle neměl dozvědět otec?" podotkla s úsměvem

David si všimne Ricka, a řekne: "Pozor jde sem pan debil Rick Stetler." "Davide, zklidni se." řekl mu na to Horatio "Jasně."
"Marisol promiň mi ten včerejšek." řekl David "Jo jasně… omluva je přijata." řekla Marisol "Ty to říkáš jako kdybys mi to nechtěla prominout!" řekl vyčítavě

"Marisol asi ti dlužím omluvu." řekl David "Hele netrap se tím. Co se stalo, stalo se. Nech to být." řekla na to "Opravdu? Já bych udělal cokoliv. Kromě vraždy a kolem toho."
"Tady je policie Miami!" zavolal David
"Billy prosím dejte tohle Marisol." podává mu řetízek s přívěskem "Co je to Davide?" zeptal "Otevři to."

Na letišti:
"Je mi to opravdu líto Marisol." řekl Kevin "Jo já vím." podotkla
"Žádáme cestující aby postoupily k přepážce číslo čtyři. Zde je nástupiště do letadla směr New York. Letadlo odlítá za deset minut. Urychlete nástup."
"Už musíme jít Marisol." řekl Kevin "Jo." řekla Marisol

Marisol se ještě naposledy za sebe rozhlédla. Vzala za ruku Vanessu a i s Kevinem čekali u přepážky až na ně příjde řada, aby jim zkontrolovaly letenky. Asi po pěti minutách přijíždí na letiště Horatio. To už však Marisol, Vanessa a Kevin sedí v letadle.
Horatio tam zůstal sám, bez rozloučení. Horatio se po chvíli otočil nasadil si brýle a odešel, aniž by si ho někdo všimnul.