Kriminálka Las Vegas 10X07 Ztracené dívky

17. august 2011 at 13:55 | Marisol |  Description of Parts
Dr. Raymond Langston stále pátrá po Madeline Briggsové. Blízko hotelu Tangiers najdou zavražděnou mladou Deedee Chaseovou, oblečenou jako prostitutku. Na náušnici z jejího ucha objeví krev Madeline a zjistí, že se nedávno dala tetovat. Předpokládají, že Deedee a Madeline bydlely spolu a měly toho samého pasáka. V nočním klubu najdou prostitutku Diane Jasperovou, která má stejné tetování jako Deedee.
Jejího pasáka Anthonyho Samuelse najdou s druhou náušnicí Madeline Briggsové
Při prohlídce domu Langston objeví zakrvavenou matraci a uzamčenou škatuli naplněnou penězi, žetony z kasína a řidičskými průkazy, včetně řidičáku Deedee. Najdou i zbitou Diane, která prozradí, že měla jiné tetování, které překryl Anthony. To přivede tým k přesvědčení, že pracovala pro jiného pasáka - Rusa Dimitriho Sadeského, který je v současnosti profesorem na univerzitě. Langston zpracuje důkazní materiál z matrace a potvrdí, že krev patřila Madeline Briggsové a jejímu embryu.
V Dimitriho autě najdou důkaz, který ho spojuje s nohou nalezenou v Miami a Langston spolu s týmem najdou více ženských těl pochovaných v poušti. Dimitri následně souhlasí, že jim pomůže odhalit obchod s bílým masem.


Zítra ve 21:20 na NOVĚ!!

Závětečná a třetí část trialogie kriminálek Miami, New Worku a Las Vegas.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.