Další názor na povídku DREAM of CRIME

13. august 2011 at 17:29 | Marisol |  Story DREAM of CRIME

DREAM of CRIME: můj popis obou částí.


Tuto povídku čtu velice ráda. Nikdy jsem nevynechala ani jednu část. To bych si totiž ani nemohla dovolit když to začalo být tak napínavé.
Povídku hodnotím 100% (škoda, že není vyšší hodnocení)

V povídce většinou je život postav, co se kolem nich děje. Ale nejvíc naší hlavní postavy Marisol Caineové. Její otec poručík Horatio Caine mi v ní připadá jako ochránce. Musí chránit přece svou dceru před nebezpečím, které jí hrozí. (V povídce DREAM of CRIME II).

1.DREAM of CRIME:
Marisol, žije poklidně se svým přítelem Kevinem. Avšak když zjišťuje, že se do Miami vrátil po pěti letech její bývalí přítel John Cruis, začíná si dělat starosti o svou pětiletou dceru Vanessu.
Vše se zamotá, jen proto že Marisol má popáleninu od cigarety. Horatiovi dochází, že jí to mohl teoreticky udělat John, ta mu ale odmítá říct pravdu a řekne mu, že je to od žhavé plotny.
Vše se vymyká kontrole, když John zjistí, že Vanessa je jeho dcera, zavolá Horatiovi a vše mu řekne, aby si promluvil s Marisol.
Ta mu jen řekne, že on to věděl celých pět let.
Vše se taky dozvídá Johnův právník Saimon Winstn. John ho vydírá ať Marisol přemluví ke střídavé péči, že chce Vanessu vidívat alespoň dvakrát týdně. Když se John dozví od Saimona, že Marisol odmítla a že Saimon už ho zastupovat nebude tak ho John zastřelí a řekne "Najdu si někoho lepšího."
Po všem tom zmatku se Marisol pokusí spáchat sebevraždu předávkováním silnými antidepresivy.
John a Kevin se poperou, Kevin v nemocnici potká Horatia a když mu sdělí že se Marisol předávkovala Kevin si přiznává vinu že je to jeho vina. Horatio ho uklidňuje.
Mrtvý muž v Hotelu 220 tedy právník Johna. John je zatčen za jeho vraždu, ale když se Horatio dozvídá, že mají nepřímé důkazy musí tedy Johna propustit.
Ještě než John odchází tak ho Horatio upozorňuje, aby se k Marisol, Kevinovi a Vanesse nepřibližoval, jinak že ho odvezou v pytli.

2.DREAM of CRIME II:
Na oslavu nových kolegů přichází Marisol pozdě. Nový kolegové Jesse a Michael a další kriminalisté uslyší křik z vedlejšího domu. Bohužel jednalo se jen o oslavu narozenin.
Po dvou letech se do Miami vrací David, starší bratr od Marisol. Jejich sourozenecký vztah je hrozně vratký.
Kevin plánuje požádat Marisol o ruku a v tom mu nezabrání a ni to, že dostal padáka v práci. Ví jen to, že je s ní šťastný a chce až do skonání světa.
Marisol má problémy s Vanessou. Rozbor analýzy DNA, na které dělá Marisol prokáže, že Lauren Marková je podobná její dvanáct let mrtvé matky.
Vše nasvědčuje tomu, že žije. Když se Marisol chystá na společnou večeři s Kevinem navštíví jí právě jmenovaná Lauren Marková, ta jí sděluje že zná její ho otce.
Na večeři to Marisol říká Kevinovi. Ten je udivený. Pak poklekne před Marisol vytáhne prsten a zeptá se jestli si ho Marisol nevezme. Ta s odvahou řekne ano, a aniž by se zeptala Kevina tak ho obejme.
Po chvíli padnou vystřeli… Marisol drží Kevina v náručí a drží mu ránu na hrudi.
Kevin bojuje v nemocnici o život. Ale je v tom háček potřebuje dárce krve. První kdo by mu mohl darovat je David, ale tem měl leukémii. Pak Marisol napadl John.
David a John se málem poprali, nebýt Marisol. Marisol se usmířila s Johnem.
Avšak někdo se chce celou dobu Horatiovi pomstít. Ale Kdo??

Moje popisy postav:

Horatio Caine: starostlivý, ale milosrdný poručík :D

Calleigh Duqusneová: milá, pomáhá a je hrozně sympatická

Eric Delko: Ericu, ty jsi hrozný sympaťák

Alexx Woodsová: výborná patoložka

Ryan Wolfe: jsi fakt slídil, tobě neuteče ani jeden drb (sdyť se!)

Natalia Boa Vista: v povídce moc nebyla, ale jinak snaží se pomáhat

Frank Tripp: takový informátor, přesně jako v seriálu, vždy dá přesný popis co se stalo atd.

Marisol Caineová: starostlivá matka, milována svým otcem a chráněná svým bráškou

Jesse: …. V POVÍDCE ZATÍM NEBYL!!

Michael: …. to samé jak Jesse

David Caine: poslední z rodu Caineů, má rád svou sestru, pro kterou by asi i spáchal sebevraždu a i zabíjel, nesnáší Johna Cruise


John Cruis: v první části povídky, asi potřeboval psychiatra, (stejně jako Rick Stetler v CSI: MIAMI na NOVĚ!!), ve druhé části se zatím chová normálně

Kevin Haliwell: přítel Marisol, který jí miluje a chce s ní mít šťastnou rodinu.

Vytvořila Tanja.
 


Comments

1 Marky Marky | Web | 13. august 2011 at 18:19 | React

Také pěkně napsané :-)

2 Klárka Klárka | 13. august 2011 at 20:40 | React

to přirovnání ke Stetlerovi nemá chybu :-D

3 Sarah Sarah | Web | 13. august 2011 at 21:46 | React

[2]: souhlasím s tebou, fakt to nemá chybu :D

4 Dana Dana | 15. august 2011 at 16:26 | React

[2]: Stetler je fakt idiot :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.