August 2011

PRAVIDLA BLOGU

10. august 2011 at 22:22 | Marisol a Katherine |  GUIDELINES BLOG
Pravidla blogu:

1) Piš REKLAMY a DOTAZY do příslušné rubriky, která se nachází, pod ZÁHLAVÍM. Pokud jí tam najdeme a bude se to týkat hlasování či pozvánek do soutěží, určitě vám odpovíme.

2) Pokud se vám nelíbí náš překlad jakéhokoliv článku, tak nám nepište do komentářů jak jsem to překládaly. Máte možnost si to přeložit sami. Anebo jednoduše ho nečtěte a nevkládajte
komentáře, což znamená ignorace dotyčného článku.

3) Pokud si budeš chtít zkopírovat naší tvorbu, to znamená upravené obrázky, přeložené texty, tak leda jen s zdrojem blogu.

4) Co se týče našich povídek. !!Ty nikdy nekopíruj!! Protože na nich pracujeme dlouho, někdy i dva dny.

5) Pokud jsis všiml/a, že jsme napsaly někde chybu, tak nás prosím neopravuj! Na chybu jsi přijdeme po čase samy. Každý chybuje, jsme jen lidi.

6) Ankety, soutěže a testy - na našem blogu se moc nevyskytují, ale pokud náhodou ano, tak prosím přihlášky piš jen do článku, který se týká jen tohoto tématu. Týká se to i kdybys nám dal/a hlas v nějaké soutěži

7) Jestli si myslíš, že jsme od tebe něco zkopírovaly, článek, video, obrázek. Napiš nám to do rubriky REKLAMY a DOTAZY. Rády to napravíme.

8) Nepiš nám na blogu vulgárně. Taky nespamuj, pokud napíšeš: "Ahooooj, jak se máááš?", což většina dělá, tak se nediv, že na tvůj blog nepřijdeme a neodpovíme ti.

9) Pokud máš na nás nějaký dotaz a nechceš aby ho ostatní četli, tak nám napiš na E-MAIL: csi-kriminalky-lv-miami-ny@email.cz a nebo si nás můžeš přidat na ICQ: 371997065.

10) Pokud se s námi chceš spřátelit na nám napiš do Wanna Be?.

11) Pokud už tedy čteš některou z našich povídek, tak prosím nepiš "hezký, pěkné...." Vypadá to totiž jako bys článek vůbec nečetl/a.

12) Co se týče ještě rubriky REKLAMY a DOTAZY. Většina z vás neustále píše vaše REKLAMY a DOTAZY mimo dotyčnou rubriku..., ta rubrika není zas tak nepřehledná! Je hned pod záhlavím. Takže pokud někdo třikrát s upozorněním i bez něho napíše REKLAMU či DOTAZ mimo dotyčnou rubriku je ihned odbrán s přátel a zablokován!
!A TO BEZ UPOZORNĚNÍ!

Pokud budeš pravidla dodržovat nemáme nic proti tomu abys si se stal/a naším SBéčkem.
S pozdravem Marisol a Katherine.

Pozn.:
Na pravidlech blogu se podílely nejen adminka Marisol, ale i spoluadminka Katherine blogu.

Kriminálka New York 6x07

10. august 2011 at 0:20 | Sarah |  Description of Parts
Hrůzostrašná nehoda na dálnici... Opilý řidič narazí do kamionu a se rázem změní na velmi horší zločin, když detektiv Flack najde v nákladním prostoru kamionu kovový buben, ve kterém je natlačeno mrtvé ženské tělo. Mac Taylor též objeví mobilní kobku v kabině řidiče a zjistí, že v době nehody se tu musela nacházet nezvěstná Madeline Briggsová. Sid při pitvě mrtvé ženy odhalí, že jí chybí játra. Tým předpokládá, že ji unesli a odebrali její játra, které prodali na černém trhu s lidskými orgány.
Dr. Raymond Langston opouští Miami a přichází do New Yorku pomoci Macovi a týmu CSI v pátrání po Madeline a zastavit nezákonný obchod s lidskými orgány. Podle moči nalezené v kabině zjistí, že Madeline je těhotná. Vyšetřovatelé sledují podezřelého Caseyho, který se jim však ztratí v lékárně, ale najdou stopy půdy v jeho autě. Důkaz porovnají se vzorky půdy v systému a zamíří k místu, odkud pochází. Madeline sice nenajdou, ale objeví Caseyho a dojde k přestřelce. Casey při výslechu nic neprozradí a je chladný jako kámen. Následně přizná, že Madeline prodal jinému obchodníkovi s bílým masem...


Zítra ve 21:20 na NOVĚ!!

Druhá část trialogie Kriminálky Miami, New Yorku a Las Vegas.

Návštěvnost

9. august 2011 at 22:44 | Marisol |  Visitors

Včera navštívilo Váš blog 90 lidí, nejčtenější články byly:DREAM of CRIME II díl desátý: Pomsta - část první

9. august 2011 at 19:31 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
V nemocnici:
"Díky, že jsi se za mnou zastavila Marisol." řekl Kevin "Nemáš zač, už je ti líp?" zeptala se ho "Jo a poděkuj za mě Johnovi. Za to co pro mě udělal. Měl bych se mu asi omluvit." odpověděl "Kevine a co kdybys to udělal sám?" podotkla Marisol a podívala se k otevřeným dveřím kde stál John "On je tady? Jak dlouho?" zeptal se Kevin "Hodně dlouho. Já vás tu nechám o samotě." odpověděla a odešla

V laboratoři:
Horatiovi zvoní telefon.
Horatio zvedne telefon a řekne: "Tady Caine." Telefonu se ozve: "Ahoj tati sledoval jsem Marisol až do nemocnice." "Dobře Davide. Přijedu za tebou." řekl na to Horatio "To nemusíš, je tu totiž s Johnem." Dodal David "S Johnem?" řekl udiveně Horatio "Jo, právě vycházejí z budovy. Mám jet za nimi?" zeptal se Dave "Nemusíš Davide. Díky." Horatio položil telefon

Před nemocnicí
David vystupuje z auta a jde směrem k Johnovi a Marisol.
John otvírá dveře od auta spolujezdce Marisol a říká s úsměvem: "Prosím slečno." Pak si všimne Davida a úsměv mu z tváře zmizí. "Co se děje Johne?" zeptala se Marisol "Máš tu svého ochránce." řekl John
Marisol se ohlédne po Davidovi a řekne: "To není můj ochránce, ale můj vtěrný brácha." "Ahoj Marisol." řekl David "Ahoj." odpověděla mu na to "Co tu chceš ty! Ty hnusná svině?!" zeptal se rozčileně David Johna, který stál naproti němu "Chceš to vědět?" zeptal se na oplátku John "Jo to bych rád." odpověděl David "Tak poslouchej zachránil jsem Kevinovi život! A Ty bys měl být vděčný!" řekl John "Byl bych kdybys neublížil mojí sestře." Chce uhodit Johna, ale Marisol ho zadrží "Okamžitě přestaň! To si ani neceníš, co pro Kevina udělal?" zeptala se ho "Měl bych? Nemám důvod… Marisol."
Marisol mu neodpoví a nastoupí do auta. John jen povytáhne obočí a zakroutí hlavou.

V autě:
"Podívej se už i svého bráchu odpálkovala." řekl Jorge "Jo teď se musíme zbavit ještě toho druhého chlápka a pak se můžeme mstít." dodal na to Joseph "Jo a pak už nám nic v cestě stát nebude." zasmál se "Jorgi už se těším jak se jejímu otci zato co nám provedl pomstíme." "Já taky brácho. Vzhůru k vítězství!" zakřičel Jorge

Pokračování příště….

Rekord!!

8. august 2011 at 21:48 | Marisol |  Visitors
Zatím největší rekord navštěvnosti za den!! :D

Včera navštívilo Váš blog 94 lidí, nejčtenější články byly:

Děkuji!!!

Dotaz...

8. august 2011 at 21:39 | Marisol |  Different
Ahoj, mám na vás menší dotaz.
Jde o hry přes celou obrazovku. Mě to vtipné nepříjde, tak se mi prosím nesmějte.
Jednou mi jedna holka poslala ať si zahraju hru Free Realms.
Klikla jsem tedy na odkaz, ale to jsem netušila, že po přihlášení mi zčrná obrazovka a naskočí mi tam ta hra.
Když jsem chtěla hru zrušit, tak jsem zkoušela ESC, Alt + F4, ale ani jdeno z těch dvou nefungovalo. Řekla jsem si "Co teď?" jeiné co mě napdalo bylo restartovat PC. To se povedlo, ale měla jsem strach, že se s ním něco stane.
naštěstí ne. Když jsem potom chtěla napsat té holce, (kterou jsem naštěstí znala) e-mail, tak mi přišel po chvíli e-mail, že jsi ho zrušila.
To mě naštvalo. Od té doby na tu hru nechodím, protože nevím jak se tyto hry ruší.
A můj dotaz je, jestli by mi někdo neporadil, jak je zrušit. Byla bych za to vděčná. :)

Předem děkuji.


DREAM of CRIME

7. august 2011 at 14:42 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
Chceš i ty popsat povídky DREAM of CRIME? Jestli ano, tak mi napiš na e-mail Terushka211@seznam.cz.
Na tento e-mail mi prosím pošli popis této povídky. !!ŽÁDNÉ REKLAMY!!

?Co musí obsahovat?:

Jeden popis jsem tu už publikovala.
Ale pro připomenutí:
1) Musí obsahovat, to je důležité, popis obou povídek jak DREAM of CRIME tak pokračování DREAM of CRIME II, tvé hodnocení ať už hodnotíš 50% procety, (to je mi fuk), ale povinost je, že je jen od 10% do 100%. Ani víc ani míň od vás neočekávám. Pokud bude míň tak hodnocení nepublikuji.

2) Popis postav:
Tady je pořadí. Prosím nepřehazovat. Děkuji předem.
Horatio Caine, Calleigh Duqusneová, Eric Delko, Alexx Woodsová, Ryan Wolfe, Natalia Boa Vista, Frank Tripp, Marisol Caineová, Jesse, Michael, David Caine, John Cruise a Kevin Haliwell.
Postavy si nepřidávejte a jak jsem psala neprohazujte, ať v tom nemám bordel a zmatek.

3) Napište mi prosím do e-mailu konkrétně kdo to psal. Pokud nechce abych to potom pod článek napsala tak mi to napište a já to samozřejmě psát nebudu.

4) Prosím nepište mi na e-mail ti co tu povídku vůbec nečetli a nebo jí začali číst někde od polovny. Děkuji.
Ten kdo to pošle, toho samozžejmě budu ignorovat.

Nebojte se napsat svůj názor, ráda si to přečtu, nic vám na to psát nebudu.
Těším se, (teda jestli mi někdo něco pošle) až si o přečtu.

4000 NÁVŠTĚV!!

7. august 2011 at 13:07 | Marisol |  Visitors

Už 4000 NÁVŠTĚV!!

Děkujem všem SB a čtenářům blogu, že navštěvujete tento blog,moc si toho vážíme.


O povídce DREAM of CRIME

7. august 2011 at 12:58 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
Kamarádka mi v Německu vytvořila takový zajímavý popis povídky DREAM of CRIME. Docela mě zaujal. A poprosila mě abych ho jsem vložila.
Je to její názor a chce aby ho každý viděl, a každý napsal svůj, co si o tom myslí.

Tady je:

Můj popis povídky DREAM of CRIME:

I když jsem na s několika díly pomáhala, tak bych ráda napsala svůj vlastní popis této povídky. Co si o ní myslím? A jak se mi líbí.

Povídka je založena (většinou) o životě postav. Ale nejvíce je zaujatá na postavě Marisol Caineové, dceři poručíka Horatia Caine.
V povídce se také odehrávají zločiny, to nesmím zapomenout.

O povídce (DREAM of CRIME):

Marisol je osmadvacet a žije šťastně se svým přítelem Kevinem Haliwellem a svou pětiletou dcerou Vanessou poklidně v Miami. Až do té doby dokud se nevrátí z vězení její bývalý manžel (přítel) John Cruis, který je rozhodnutý jí zničit život.
Marisol se vždy se vším svěřovala svému otci Horatiovi Caineovi, ale protože je už dospělá tak proč by měla. "Na osobní věci se jí přece ptát nebude!"
Když Horatio zjišťuje, že má popáleninu od cigarety a ptá se jí kde k ní přišla, tak mu Marisol řekne, že je to popálenina od žhavé plotny.
John Cruis vidírá svého právníka aby mu pomohl přemluvit Marisol aby se k němu vrátila, ten odmítá. John ho zastřelí, a vyhledává někoho kdo by mu mohl pomoct.
Marisolniny a Horatiovy hádky jsou čím dál tím víc větší a to si nenechají ujít ani kolegové a brzy to ví celé oddělení.

(To je asi k první části vše)

O povídce (DREAM of CRIME II):

Do Miami se vrací Marisolnin o dva roky starší brácha David. Marisol ho však ještě nenávidí, protože chtěl aby svědčila proti Johnovi (v povídce teprve bude). Marisol tehdy odmítla, protože si uvědomila, že je těhotná, a že to dítě čeká právě s Johnem.
Vyšetřování vraždy je docela záhadné jen proto, že v kaluži krve je něčí stín. Ale nikdo neví čí je…
Kevin požádá Marisol o ruku, ale je někým střelen do hrudníku a potřebuje darovat krev.
Marisol požádala Johna aby mu pomohl, ale na oplátku, že ona pomůže jemu.
John se usmířil s Marisol, ale Davidovi se to nezdá a jde s tím za Horatiem, a ten ho požádá aby Marisol sledoval.
John se s Davidem pohádá přímo před nemocnicí, a když mu Marisol sdělí, že daroval krev Kevinovi vůbec mu to nevadí, protože Johna nenávidí a začne mu nadávat, že je svině.

(Víc zatím nevím, protože na povídkách se pracuje.)

Povídka se mi velice líbí a zaujala mě. Hodnotím jí 99,9%.


Taky ohodnotila postavy. To mě zaujalo ještě víc.

Hodnocení postav:

Horatio Caine - v povídce má roli starostlivého otce (tedy podle mě).
- Největší starosti si dělá o svou dceru Marisol, která pracuje stejně jako on v laboratoři MIAMI-DADE.

Calleigh Duquesnová - je hodná, sympatická a snaží se pomáhat ostatním kolegům

Eric Delko - sympaťák a tvrďák :D

Alexx Woodsová - v povídce moc nevystupuje, tak nevím co bych měla o ní napsat

Ryan Wolfe - stejně jako u Erica

Natalia Boa Vista - vystupovala někde v první časti povídky, kde byla spíše vtěrná
- ve druhé části povídky moc není…

Frank Tripp - ? (píšu otazník, protože v povídce byl asi pětkrát)

Marisol Caineová - snaží se být sama sebou.
- V povídce jí za zády skáče její otec Lt. Horatio Caine a ta se mu snaží vysvětlit, že už není malá.
- Někdy však u nich dochází k hádkám jen vůli maličkostem

Jesse - ?? (v povídce zatím nebyl)

Michael - ?? (to samé jak u Jesseho)

David Caine - nová postava, která se objevila někde v průběhu pokračování povídky.
- je docela vtěrný, chrání si území, ale hlavně svou sestru Marisol, kterou brání před Johnem Cruisem.

John Cruise - bývalý manžel (přítel?) Marisol, v první časti povídky se choval jak blázen
- zastřelil svého právníka a vůbec nešel před soud…
- v druhé časti povídky pomáhá (zatím) a chová se mile k Marisol

Kevin Haliwell - přítel Marisol, který jí požádal o ruku, a má jí hodně rád.
- je milý, a s Marisol mají dceru Vanessu, která není jeho, ale Johnova.

Vlastní popis, zhodnocení a krátký popis postav vytvořila Klára.
Kontakt: http://epilepsy-epilepsie.blog.cz. Blog se teprve rozjíždí, moc na něm nejsem, ale to se změní.

Ahoj!!

7. august 2011 at 12:44 | Sarah |  Different