August 2011

Fotky CSI: MIAMI 10x01

20. august 2011 at 12:54 | Marisol |  Photos and Animation
Několik fotek z desáte řady prvního dílu:

DREAM of CRIME II díl jedenáctý: Pomsta - část druhá

17. august 2011 at 13:56 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
V domě Marisol:
"Opravdu nemám jet s tebou?" zeptal se John "Ne Johne, tohle je osobní." odpověděla mu na to Marisol "Za jak dlouho přijedeš?" zeptal se starostivě "Už si jak můj otec…!" řekla rozčileně "Za hodinu jsem tady." "Přesně za hodinu?" zeptal se "Jo, neboj. Měj se ahoj." vzala za kliku "A nezapomeň, že v jednu hodinu máš vyzvednout Vanessu."
"Neboj, bude v bezpečí." řekl John a usmál se

V nemocnici:
"Pane Haliwelle jak se dnes máte?" zeptala se doktorka "Rozhodně lépe, než v den co mě sem přivezli. A co vy?" zeptal se na oplátku Kevin "Vidím, že humor vás nepřešel. Ale děkuji za optání mám se dobře." odpověděla na to "Chtěl jsem se zeptat kdy mě propustíte?" "Nejdříve až příští týden." podotkla doktorka "Nešlo by to dřív. Víte já jsem požádal svojí přítelkyni o ruku a ona řekla ano, a ještě bych chtěl někomu za něco poděkovat." řekl Kevin "Je mi líto, ale nejdřív jak příští týden to nepůjde." řekla doktorka a odešla

Před školou:
"Zdravím, čekám tady na Vanessu Caineovou." řekl John mladé slečně kterou potkal vycházet z budovy "Je mi líto asi před pěti minutami si pro ní přijel nějaký muž." řekla mu na to "Nevíte jak vypadal?" zeptal se " Ne to opravdu nevím Kdo jste? Jste polda?" podotkla "Ne to opravdu nejsem, ale jsem známý její matky." otáčí se zády k ni "naschle!" odchází

V laboratoři:
"Ahoj tati, zrovna mi volali že školy a Vanessa zmizela." říkal udýchaně David "Jak zmizela Davide?" zeptal se vyděšeně Horatio "Prý… nějaký chlápek. Říkal, že ví kde bydlí Marisol, že jí tam odveze." odpověděl David
Přichází strážník a s ním John "Poručíku tenhle muž s vámi chce mluvit. Prý se jedná o vaši dceru." řekl strážník "Dobře děkuji. Můžete jít." řekl Horatio
Strážník se otočil a odešel. "Co tady chce?" zeptal se David "Cos udělal Marisol?" "Nic jsem jí neudělal!" řekl rozčileně John "Jestli si jí něco udělal tak tě zabiju! Rozumíš…." Horatio mu skočí do řeči "Davide." "Jestli si jí něco udělal." řekl David, který už odcházel "Promiňte poručíku, že jsem tu tak vtrhl, ale já opravdu nemám se zmizením Marisol nic společného." řekl vyděšeně John "Co se stalo?" zeptal se Horatio "Marisol jela na nějakou schůzi. Říkala, že se do hodiny vrátí, ale už je to dvě hodiny." "Johne, víš jaká schůze to byla?" zeptal se znovu "Ne, o tom nic neříkala." odpověděl

V chatě:
Marisol leží v bezvědomí na posteli. Nad ní stojí dva neznámí muži.
Je Marisol v pořádku? Kdo jsou ti dva muži? A kde je Vanessa?

Pokračování ve čtrnáctém díle…

Kriminálka Las Vegas 10X07 Ztracené dívky

17. august 2011 at 13:55 | Marisol |  Description of Parts
Dr. Raymond Langston stále pátrá po Madeline Briggsové. Blízko hotelu Tangiers najdou zavražděnou mladou Deedee Chaseovou, oblečenou jako prostitutku. Na náušnici z jejího ucha objeví krev Madeline a zjistí, že se nedávno dala tetovat. Předpokládají, že Deedee a Madeline bydlely spolu a měly toho samého pasáka. V nočním klubu najdou prostitutku Diane Jasperovou, která má stejné tetování jako Deedee.
Jejího pasáka Anthonyho Samuelse najdou s druhou náušnicí Madeline Briggsové
Při prohlídce domu Langston objeví zakrvavenou matraci a uzamčenou škatuli naplněnou penězi, žetony z kasína a řidičskými průkazy, včetně řidičáku Deedee. Najdou i zbitou Diane, která prozradí, že měla jiné tetování, které překryl Anthony. To přivede tým k přesvědčení, že pracovala pro jiného pasáka - Rusa Dimitriho Sadeského, který je v současnosti profesorem na univerzitě. Langston zpracuje důkazní materiál z matrace a potvrdí, že krev patřila Madeline Briggsové a jejímu embryu.
V Dimitriho autě najdou důkaz, který ho spojuje s nohou nalezenou v Miami a Langston spolu s týmem najdou více ženských těl pochovaných v poušti. Dimitri následně souhlasí, že jim pomůže odhalit obchod s bílým masem.


Zítra ve 21:20 na NOVĚ!!

Závětečná a třetí část trialogie kriminálek Miami, New Worku a Las Vegas.

Super návštěvnost!!

16. august 2011 at 19:01 | Marisol |  Visitors

Včera navštívilo Váš blog 107 lidí, nejčtenější články byly:

DREAM of CRIME - zajímavost

14. august 2011 at 15:56 | Marisol a Sarah |  Story DREAM of CRIME
Ahoj, tošku jsme si pohrály s povídkou DREAM of CRIME a udělaly jsme s ní takou upoutavku, spíš reklamu.
Vybraly jsme nejzajímavější hlášky, které jsme rostřídily do nekolika kategorii.
Takže se pobavte jako my, protože jsme se u toho hrozně nasmály. tak doufám, že i vy!!

UPOUTAVKA (REKLAMA) NA POVÍDKU DREAM of CRIME:

Pomsta:
"Ahoj tati, zrovna mi volali že školy a Vanessa zmizela." říkal udýchaně David
Marisol leží v bezvědomí na posteli. Nad ní stojí dva neznámí muži.
Je Marisol v pořádku? Kdo jsou ti dva muži? A kde je Vanessa?

Velká láska:
"Já vím. Ale teď mlč." podotkla "A co mám dělat, když nemám mluvit?" zeptal se "Hádej?" zeptala se ho
Kevin neodpověděl a políbil Marisol

Opuštění:
"Marisol promiň mi ten včerejšek." řekl David "Jo jasně… omluva je přijata." řekla Marisol

Strach:
"Horatio na pláži našli tělo. Zatím nevíme o koho jde…." řekl Frank "Franku kde je to přesně?" zeptal se ustaraně Horatio "Miami Beach." odpověděl Frank
"Alexx? Už víš kdo je naše oběť?" zeptal se Horatio, Alexx otočila tělo

Hrůzostrašné překvapení:
"Proboha to je Marisol!" zavolal Luis "Myslíš Marisol Caineovou?"

Konec…?:
"Davide ne!" "Kde je Vanessa?!" "Nevím o kom to mluvíte!"

Neočekávaný zvrat:
"Jak jsi mohl? Já jsem ti věřila!" "Jednou to pochopíš."


Už brzy se dozvíte jak to vše dopadne.
Kdo je vrah, kdo únosce. A kdo se chce pomstít našim hlavním hrdinům.
Díly budou čím dál víc napínavější. Takže se těšte 17.8. pokračování dílu Pomsta - část druhá.
Máte se na co těšit.


Další názor na povídku DREAM of CRIME

13. august 2011 at 17:29 | Marisol |  Story DREAM of CRIME

DREAM of CRIME: můj popis obou částí.


Tuto povídku čtu velice ráda. Nikdy jsem nevynechala ani jednu část. To bych si totiž ani nemohla dovolit když to začalo být tak napínavé.
Povídku hodnotím 100% (škoda, že není vyšší hodnocení)

V povídce většinou je život postav, co se kolem nich děje. Ale nejvíc naší hlavní postavy Marisol Caineové. Její otec poručík Horatio Caine mi v ní připadá jako ochránce. Musí chránit přece svou dceru před nebezpečím, které jí hrozí. (V povídce DREAM of CRIME II).

1.DREAM of CRIME:
Marisol, žije poklidně se svým přítelem Kevinem. Avšak když zjišťuje, že se do Miami vrátil po pěti letech její bývalí přítel John Cruis, začíná si dělat starosti o svou pětiletou dceru Vanessu.
Vše se zamotá, jen proto že Marisol má popáleninu od cigarety. Horatiovi dochází, že jí to mohl teoreticky udělat John, ta mu ale odmítá říct pravdu a řekne mu, že je to od žhavé plotny.
Vše se vymyká kontrole, když John zjistí, že Vanessa je jeho dcera, zavolá Horatiovi a vše mu řekne, aby si promluvil s Marisol.
Ta mu jen řekne, že on to věděl celých pět let.
Vše se taky dozvídá Johnův právník Saimon Winstn. John ho vydírá ať Marisol přemluví ke střídavé péči, že chce Vanessu vidívat alespoň dvakrát týdně. Když se John dozví od Saimona, že Marisol odmítla a že Saimon už ho zastupovat nebude tak ho John zastřelí a řekne "Najdu si někoho lepšího."
Po všem tom zmatku se Marisol pokusí spáchat sebevraždu předávkováním silnými antidepresivy.
John a Kevin se poperou, Kevin v nemocnici potká Horatia a když mu sdělí že se Marisol předávkovala Kevin si přiznává vinu že je to jeho vina. Horatio ho uklidňuje.
Mrtvý muž v Hotelu 220 tedy právník Johna. John je zatčen za jeho vraždu, ale když se Horatio dozvídá, že mají nepřímé důkazy musí tedy Johna propustit.
Ještě než John odchází tak ho Horatio upozorňuje, aby se k Marisol, Kevinovi a Vanesse nepřibližoval, jinak že ho odvezou v pytli.

2.DREAM of CRIME II:
Na oslavu nových kolegů přichází Marisol pozdě. Nový kolegové Jesse a Michael a další kriminalisté uslyší křik z vedlejšího domu. Bohužel jednalo se jen o oslavu narozenin.
Po dvou letech se do Miami vrací David, starší bratr od Marisol. Jejich sourozenecký vztah je hrozně vratký.
Kevin plánuje požádat Marisol o ruku a v tom mu nezabrání a ni to, že dostal padáka v práci. Ví jen to, že je s ní šťastný a chce až do skonání světa.
Marisol má problémy s Vanessou. Rozbor analýzy DNA, na které dělá Marisol prokáže, že Lauren Marková je podobná její dvanáct let mrtvé matky.
Vše nasvědčuje tomu, že žije. Když se Marisol chystá na společnou večeři s Kevinem navštíví jí právě jmenovaná Lauren Marková, ta jí sděluje že zná její ho otce.
Na večeři to Marisol říká Kevinovi. Ten je udivený. Pak poklekne před Marisol vytáhne prsten a zeptá se jestli si ho Marisol nevezme. Ta s odvahou řekne ano, a aniž by se zeptala Kevina tak ho obejme.
Po chvíli padnou vystřeli… Marisol drží Kevina v náručí a drží mu ránu na hrudi.
Kevin bojuje v nemocnici o život. Ale je v tom háček potřebuje dárce krve. První kdo by mu mohl darovat je David, ale tem měl leukémii. Pak Marisol napadl John.
David a John se málem poprali, nebýt Marisol. Marisol se usmířila s Johnem.
Avšak někdo se chce celou dobu Horatiovi pomstít. Ale Kdo??

Moje popisy postav:

Horatio Caine: starostlivý, ale milosrdný poručík :D

Názor na povídku DREAM of CRIME

13. august 2011 at 15:07 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
Můj názor na povídku DREAM of CRIME

Jelikož se mi povídka Dream of Crime moc líbila, rozhodla jsem se zdělit na ni svůj názor. Avšak abych mohla splnit všechny podmínky, musela jsem čtení dohnat, neboť jsem to trochu zanedbávala. A myslím, že to byla chyba.
Povídku hodnotím 100%.

Děj se točí kolem hlavní postavy, kterou je dcera poručíka Cainea, Marisol Caineová. Do povídky je zamotána spousta napínavých situací, které někdy vyvrcholí jinak, než by mohl čtenář očekávat. Povídka je zaměřena hlavně na složitý život mladé Marisol a její rodiny.

Popis DREAM of CRIME I.
Dokud se po jedenácti letech nevrátí Marisolin bývalý přítel John Cruis, žije Marisol a její rodina poklidný život. John byl kvůli krádeži na pět let ve vězení. Když zjistí, že Marisolina pětiletá dcera Vanessa má stejné oči jako on, zajede do nemocnice a nechá si udělat testy otcovství. Ty prozradí, že je Vanessin otec. John to oznámí Horatiovi. Ten se na to potom ptá Marisol, protože si myslel, že Vanessa je Kevinova (přítel Marisol) dcera.
Potom obviní Johna, že spáchal vraždu šestnáctileté Molly a paní Petersové. Ovšem říkal, že měl alibi. Pak se vše zamotá, neboť v domě zavražděné najdou krev otce Molly. Avšak ten měl být v tu dobu ve Španělsku, daleko od domova. Jak je tedy možné, že se tam dostala?
John poví o Vanesse také svému právníkovi Saimonu Winstnovi. Ten potom nechá Marisol vzakz, že ví o Vanesse a chce, aby se mohl John s Vanessou dvakrát týdně vídat. Marisol to odmítá a nechce do jejich záležitostí Vanessu tahat.
Potom se kvůli Vanesse a práškách, které Marisol bere, ona a Horatio pohádají. Tato hádka neunikne ani jejich kolegům. Když se nakonec Marisol rozhodne vše říci Kevinovi, někdo ji předběhne a Kvevin od ní odejde. Pak se John a Kvevin poperou. Kevin chce, aby John nechal jeho rodinu napokoji. Když mu v nemocnici ošetřovali rány, potká se s Horatiem, který tam byl kvůli Marisol. Ta se předávkovala prášky.
Mezitím John vše oznámí svému právníkovi. Ten mu řekne, že už ho nehodlá dále zastupovat. Johna to rozčílí a vytáhne zbraň. Nakonec ho zastřelí. Z vraždy Saimona Winstna ho neusvěčili, neboť měli nepřímé důkazy. Potom najde Alexx jeho DNA za nehty zavražděného. Přesto John k soudu nejde. Paní Petersovou zavraždila Andrea Lewisová a Molly Williemsovou Peter Novak.

Popis DREAM of CRIME II.
Při uvítací oslavy nových kolegů Jesseho a Michaela uslyší kriminalisté z nedalekého bytu křik. Rozhodnou se tam okamžitě jít. Obyvatelé toho bytu řeknou, že se nic neděje, že oslavují jenom narozeniny.
Marisol se dovídá, že se do Miami vrací její bratr David. Vztahy mezi nima nejsou úplně nejlepší. Marisol se na něho zlobí, že jí nedal vědět trochu dříve, že přijede.
Když Kevin ukazuje svému kolegovi Robertovi prsten pro Marisol, příjde jeho šéf, že s ním chce mluvit. Kevin pozval Marisol na večeři, protože ji chce požádat o ruku.
V jednom místím baru byl zabit muž. Vyšetřovatelé byli přivoláni na místo činu. Horatio si vzal od barmana popis vraha. Marisol na místo činu přijíždí, když už tam poručík není. Vanessa jí totiž schovala služební průkaz, neboť chtěla, aby byla maminka s ní doma.
V laboratoři se Horatio setká s ženou Lauren. Ta chce, aby Horatio něco Marisol řekl. Ovšem ten tvrdí, že jí to poví, až nastane správný čas. Potom dělá Marisol analýzu DNA z místa vraždy a narazí na jméno Lauren Marková (žena, která oslavovala narozeniny, když při oslavě nových kolegů je vylekal křik). Když tam příjde David, Marisol podotkne, že vypadá jako jejich matka. Jenže David tomu nevěří a říká, že jejich matka je mrtvá. Poté se podívá na fotografii ženy a přikývne, že opravdu vypadá jako jejich matka.
Marisol po hádce s Davidem jede domů, tam se setká s Kevinem. Diví se, jaktože je už doma. Ten jí poví, že dostal padáka, poněvadž ho prý viděli, jak palí falešné peníze. Leč to byla lež. Pak se u nich doma zastaví Lauren Marková a řekne Marisol, že je jí líto, co se stalo její matce, a že zná Horatia. Hned odejde.
Večer jde Marisol s Kevinem na domluvenou večeři. Kevin si poklekne a vytáhne prsten. Následně se Marisol zeptá jestli si jí vezme za ženu. Marisol v rozpacích odpovídá, že ano. Když Kevina objímá, padnou výstřely. Marisol drží Kevina v náručí a snaží se zastavit krvácení. Ve chvíli, kdy přijede sanita, Kevin upadá do bezvědomí. Jelikož Kevin stratil hodně krve, potřebuje dárce. Jediný, kdo má stejnou krevní skupinu je John. Tak se Marisol a John usmíří, ale John chce od ní na oplátku také něco.
Marisol potom najde dopis od své matky. Z něj se dovídá, že její matka žije. David to věděl celý dvanáct let. Lauren Marková je krycí jméno její matky. Ovšem Horatio nechtěl, aby se to Marisol dověděla.
Když Horatio uvidí Johna s Marisol, odvolá ji z Kevinova případu. Rozčílilo ho, že Marisol pozvala Johna k sobě. Ani se jí nezeptal proč. David mu v laboratoři řekne, že tuší, proč chtěla Marisol s Johnem mluvit. Aby daroval Kevinovi krev. Tak sleduje Marisol a ž do nemocnice a pak zavolá Horatiovi. Když David uvidí Johna, pohádají se. Nebýt Marisol, poprali by se.
Navíc celou dobu se chce někdo Marisol pomstít. Ta kulka nebyla pro Kevina, ale pro ni.

Popis postav
Horatio Caine: Ano, ano… náš starostlivý Horatio. On se nezmnění. Navždy zůstane stejný. Jemu vždycky záleželo na druhých, zvláště na těch nejbližších.
Calleigh Duqusneová: Call je mladá sympatická dáma. Vždy se snažila pomoct. Navíc svou práci zvládá na jedničku.
Eric Delko: Hledí si hlavně své práce. Je sympatickej.
Alexx Woodsová: Zodpovědná patolžka. Svou dělá dobře.
Ryan Wolfe: Tak ten mi v povídce příjde jako takový slídil. Až moc zvědavej, neunikne mu nic a pořád se vyptává.
Natalia Boa Vista: V povídce se moc nevyskytovala. Hleděla si hlavně své práce.
Frank Tripp: Frank dělá svou práci. Vždy poddá Horatiovi informace o místě činu.
Marisol Caineová: Milující matka. Je jasné, že chce mít Vanessu pro sebe. Také je pochopitelné, že vždy nedá Horatiovi o sobě vědět, ovšem on si o ní dělá starosti.
Jesse: Ten ještě v povídce neměl žádnou velkou roli, takže nemůžu posoudit.
Michael: To samého jako u Jesseho.
David Caine: Je to dobrý bratr. Je jasné, že má o Marisol strach, ale na Johna tak vyjet nemusel. To se mi zdálo přehnané. Vždyť John zachránil Kevinovi život.
John Cruise: Tak ten se mi zdál ze začátku jako psychopat. Chtěl Marisol za každou cenu zpět a nemohl pochopit, že ona miluje někoho jiného. Avšak potom v druhé části povídky se už choval přijatelně.
Kevin Haliwell: Milující přítel, který chce pro Marisol jen to nejlepší.

Marky (foto-maky.blog.cz)

Další super návštěvnost

13. august 2011 at 13:17 | Sarah |  Visitors

Včera navštívilo Váš blog 65 lidí, nejčtenější články byly:


90 čtenářů po druhé

12. august 2011 at 22:27 | Sarah |  Visitors

Včera navštívilo Váš blog 90 lidí, nejčtenější články byly:


Děkuji i za Adminku!! Usmívající se