DREAM of CRIME II díl třetí: Záhadné odhalení

6. july 2011 at 19:18 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
V laboratoři
Výtahové dveře se otevřely a z výtahu vystupují Horatio a David. "Dopadli jsme ho až na třetí den, seděl v baru a balil tam jednu ženskou." vyprávěl Horatiovi David své zážitky v New Yorku "Davide, myslím, že už přeháníš." usmál se Horatio "Ne je to pravda." nedal se David "Poručíku Caine." řekla recepční "Zatím." řekl David a odešel "Co potřebujete?" zeptal se Horatio recepční "Někdo se po vás ptal." odpověděla recepční "A kdo?" "Jedna mladá dívka, čeká na vás." řekla mu na to "Dobře děkuji."

Na místě činu:
"Nevím co si mám o tom myslet Megan v tomhle baru se ještě nikdy vražda nestala." řekla Tia "Jo to máš pravdu."
K místu činu přijíždí auto a v něm sedí Marisol, vystupuje z auta. "Ahoj Billy." "Ahoj Marisol dneska se vrací David." řekl Billy "Jo myslím, že už bude v laboratoři." řekla Marisol "Až s ním budeš řekni mu, že se na něj těšíme." se smíchem "Billy myslím, že bys mu to měl říct sám."

V práci Kevina:
"Hej Kevine už jsi to řekl Marisol?" zeptal se jeho kolega "Ne ještě ne. A neboj dneska jí to řeknu." odpověděl Kevin "A máš to?" "Jo podívej, kupoval jsem ho cestou do práce." ukazuje mu zásnubní prsten pro Marisol "Kamaráde ten teda musel stát." řekl na to Robert "Ale jdi Roberte."
Do jejich rozhovoru se zamotá Kevinův šéf. "Kevine pojď se mnou na chvíli do mé kanceláře." "Udělal jsi snad něco?" zeptal se nenápadně Robert Kevina "To nevím, asi ano, ale co?"

V laboratoři:
"Jsem rád, že jsem tě zas viděl Lauren." řekl Horatio "Já tebe taky. Marisol jak se má?" zeptala se "Má se fajn a co ty?" "Taky Horatio, co David? Řekl si mu to?" "Je mu ano, ale Marisol ne. Mám obavy, že když jí to řeknu, že bude naštvaná." odpověděl Horatio "To bude i tak. Horatio měl bys jí to říct." řekla Lauren "Řeknu co nejdříve to půjde." "Díky já budu muset jít a pozdravuj ode mě Davida i Marisol." řekla Lauren a odešla "Neboj, budu. Ahoj."
 


Comments

1 Klárka Klárka | 12. july 2011 at 14:15 | React

jé už aby bylo pondělí 18.7. se těším na ty dvě povídky a já ti reklamy budu psát do rubriky REKLAMY a DOTAZY :D, protože jsem na to zvyklá ;-)

2 Klárka Klárka | 12. july 2011 at 14:15 | React

a jinač pěkná povídka povedla se vám to psala Sára, že??

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.