DREAM of CRIME II díl šestý: ??

25. july 2011 at 15:00 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
V nemocnici:
"Miluji tě." To slovo se Marisol uchýlilo v hlavě. Marisol seděla na lavičce, kolem ní prošlo dvatisíce doktorů možná i víc, ale ona jen seděla a dívala se na prsten.
K Marisol přistoupil Horatio a řekl: "Marisol jak je na tom?" Marisol se na svého otce podívala a řekla "Já vůbec nevím, ještě nikdo z operačního sálu nevyšel." "Neboj bude v pořádku." uklidňoval jí "Já vím…. Ale co když…." Horatio jí skočí do řeči "Na to ani nemysli, rozumíš?" řekl vážným hlasem
Ze dveří operačního sálu vycházel doktor, který si zdělával roušku a poté rukavice. Přistoupil k Marisol a Horatiovi a řekl: "Vy jste Marisol Caineová?" "Ano." odpověděla Marisol "Slečno Caineová, musím vám oznámit, že váš přítel ztratil hodně krve. Naštěstí jsme ho stačili v čas oživit. Ale musím vám říct jediné, protože ztratil hodně krve, potřebuje dárce. Jeho krevní skupina je B-."
Marisol jako by ztuhla, protože sama věděla, že její krevní skupina je A+ nedokázala nic říct. Ale Horatio naštěstí řekl: "Možná vím kdo by mu mohl darovat krev." "Dobrá, je to příbuzný? Známý?" zeptal se doktor "Známý." řekl Horatio

V laboratoři:
"Hej Dave máš telefon!" volal na něho Billy "Díky, nevíš kdo to je?" zeptal se David "Jo tvá přítelkyně" řekl se smíchem Billy "Vtipné." řekl mu na to Davide "U telefonu David Caine." "Davide, poslouchej potřebuju abys přijel do nemocnice." "Tati co se stalo?" řekl vystrašeně Dave "Kevina postřelili" řekl Horatio "Proboha! Jsem tam za…" Podívá se na hodinky "za deset minut."

V autě:
"Do háje!! Neumíš vůbec mířit!!" rozčiloval se Joseph "Promiň brácho, ale on stál mi ve výhledu." koktal vystrašeně Jorge "Něco ti řeknu Jorgi, my se jí pomstíme." "Jo to máš pravdu." řekl Joseph "Ale tentokrát nám v tom nikdo nezabrání" dodal

V domě Horatia:
"Ahoj, už víš výsledky?" zeptala se Davida, který právě přijel z nemocnice "Jo. Marisol otec asi v té chvíli zapomněl na to, že jsem měl leukémii." řekl "A co to znamená?" zeptala se s údivem Marisol "Nemůžu mu darovat krev, to je celé. Sorry, mrzí mě to." řekl a odešel do pokoje

Po 15 minutách….:
Marisol si prohlíží staré fotografie. A v to chvíli ji napadlo zavolat Johnovi. Protože vždyť i on má krevní skupinu B-.
"Že mě to nenapadlo dřív. Vždyť i John má krevní skupinu jako Kevin." řekla si a hned vytáčela Johnovo číslo "Tak dělej zvedni to. Johne! (tady hlasová schránka Johna Cruise, zrovna nejsem na telefonu, tak mi prosím zanechte vzkaz a nebo své číslo) No dobře. Johne tady Marisol. Já… chtěla bych se s tebou sejít. Co zítra v osm ráno. Jestli souhlasíš. Zavolej. Díky."
Marisol po té co položila telefon našla starý dopis. Podle rukopisu od její matky. Vyděšená stojící ztuhle otvírá dopis, kde vidí datum 24. 5. 1999. Tehdy přece její matka zemřela.
Tak jak to, že je tu našla od ní dopis? Avšak větší překvapení pro ní je co v dopise je napsané. Je její matka naživu? A kdo je záhadná Lauren Marková která se tak podobá její matce?

Vše se dozvíte v příštím díle.
 


Comments

1 Klárka Klárka | Web | 25. july 2011 at 15:09 | React

super díl :-) už se těším na další

2 Jeanette Jeanette | Web | 26. july 2011 at 15:22 | React

Jojo, myslím, že jsem ji už četla :) Teda ty předchozí díly :) Je to moc pěkné :)

3 Elizabett Elizabett | Web | 26. july 2011 at 20:50 | React

Ahooj, jak se máš? Co prázky?
Wouw zajímavý čtení :D Sem zvjedavá na to další :) Měj se faajn a užij si ještě měsíc prázdnin! :D

4 Dana Dana | 26. july 2011 at 23:59 | React

to je moc hezká část, nejvíc mě zajímá jak to dopadne. Jestli je fakt ta Lauren matka Marisol a Dave. :-) No uvidí se ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.