June 2011

Kriminálka Miami 8x02 Ozbrojené přepadení

29. june 2011 at 9:20 | Marisol |  Description of Parts
Přímo do budovy CSI vtrhne útočník a v balistické laboratoři se zabarikáduje s několika zaměstnanci, které vezme jako rukojmí. Následně laborantku postřelí. Chce vyjednávat pouze s Horatiem a nakonec se mu podaří z laboratoře utéct a ztratit se. Horatio však při zjišťování identity pachatele narazí na věci, které mu tak úplně nenaznačují, že by šlo o kriminálníka. Také peníze, které na místě zanechal, když si je předtím nechal donést z jedné ze směnáren, jsou falešné. Horatio pochopí, že útočník hledá spravedlnost, a navádí policisty na bývalého spolupodnikatele, který ho falšováním peněz připravil o všechny úspory. Také údajné násilnické rysy, které bývalá manželka uváděla, se nepotvrdí, naopak se provalí týrání útočníkova syna bývalou manželkou. Teprve když útočník zjistí, že dosáhl spravedlnosti, sám se vzdá policistům.

Zítra ve 21:20 na NOVĚ

DREAM of CRIME II díl druhý: Návrat

24. june 2011 at 17:36 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
V kavárně:
"Omlouvám se, že vám volám tak pozdě." řekl Barman "Nic se nestalo." řekl na to Horatio "Ti muži se spolu bavili ze začátku v klidu. Potom jeden z nich na toho druhého vystřelil a zabil ho." "Víte jak ten druhý muž vypadal?" zeptal se Frank "Jo. Měl trochu delší vlasy, myslím, že byli tmavě hnědé." odpověděl barman "To je vše?" zeptal se nenápadně Horatio "Ano to je vše. Jestli vám to nestačí, tak má úcta." řekl na to barman

V domě Marisol:
"Kevine nevíš kde je můj služební průkaz?" zeptala se Marisol "Ne to opravdu netuším." odpověděl na to Kevin "Bez něho nemůžu jet." "Já to vím Marisol. Dívala ses všude?" zeptal se "Jo, do nočního stolku i do kabelky." odpověděla na to "Mami?" řekla Vanessa "Ano zlato stalo se něco?" zeptala se jí Marisol "Ne jenom ten průkaz jsem ti schovala já." podává jí služební průkaz "Pročpak Vaness?" "Víš, já chtěla jsem abys byla dnes doma. Protože se z práce vracíš vždy pozdě večer." řekla zklamaně Vanessa "Ale Vaness jdi vždyť se ti stavuji odpoledne." řekla jí na to s úsměvem Marisol "Ale jen na chvíli!" "Vanesso nemůžeš mamince schovávat služební průkaz aby nepřišla pozdě do práce." dodal Kevin "Jo já vím" řekla Vanessa

Na letišti:
"Ahoj!" řekl David "Ahoj Davide." usmál se Horatio "Myslel jsem, že přijede i Marisol?" zeptal se David "Ano to měla, ale dnes jsem jí ještě neviděl." odpověděl Horatio "To je u ní známe, že dojde pozdě." dodal David "To asi je." řekl s úsměvem Horatio "Jakou výmluvu bude mít tentokrát?" "Tak to netuším Davide." podotkl Horatio

V laboratoři:
"Ahoj Marisol." řekl Ryan "Ahoj Ryane." "Co tě zdrželo tentokrát?" zeptal se Ryan "Myslím, že bys tomu nevěřil." odpověděla na to Marisol "Já, že bych tomu nevěřil. Vždy jsem tomu věřil." řekl Ryan "Já ti to teda řeknu, ale nikomu to neříkej." usmála se Marisol "To jsem zvědav co to bude." "Tak poslouchej, zdrželo mě jen to, že jsem hledala služební průkaz." řekla Marisol "Jen tohle?" řekl s úsměvem Ryan "Ryane je tohle!"
"Dobrý den hledám poručíka Horatia Cainea. Nevíte kde bych ho mohla najít?" zeptala se mladá dívka "Je mi líto, ale poručík Caine je v terénu." odpověděla recepční "Mohla bych tady na něj někde počkat?" zeptala se znovu mladá dívka "Ano jistě. Zde na něj můžete počkat." "Moc vám děkuji." řekla mladá dívka

Kriminálka Miami 8x01 Zpátky v čase

22. june 2011 at 8:00 | Marisol |  Description of Parts
Horatio a jeho tým hledají Erika v bažinách. Skutečně ho najdou, ale Erik je ve vážném stavu a musí být převezen do nemocnice, kde setrvává v bezvědomí. Horatio si vzpomíná na okolnosti, kdy se po svém převelení z New Yorku do Miami poprvé s Erikem setkal - u případu zastřelené ženy. Právě Erik byl v té době zaměstnancem odtahové firmy, který ženu nalezl v kufru auta, ponořeného v bažině. Horatio, který si sám musel na novém místě vybudovat pozici, velmi ocenil Erikovu bystrou hlavu a postřeh, které mu společně s nadšením pro kriminalistku Calleigh, jež také k CSI nastupovala, pomohly rozluštit případ. Právě proto Erikovi doporučil nastoupit na policejní školu. Oplátkou od něj dostal své první, tak důležité, sluneční brýle.


Zítra ve 21:20 na NOVĚ!!

Hvězdu seriálu Kriminálka Las Vegas Garyho Dourdana zatkla policie

18. june 2011 at 16:02 | Marisol |  Things
15. června 2011 14:15 zdroj: www.super.cz
Herec Gary Dourdan (44), který je známý především díky roli Warricka Browna ze seriálu Kriminálka Las Vegas, má neustálé problémy s drogami. Podruhé jej zatkla policie.
Představitel charismatického Warricka Browna skončil za mřížemi kvůli tomu, že naboural svým vozem do řady zaparkovaných aut. Při prohlídce jeho vozu u něj strážník našel několik pilulek extáze. Dourdan pobyl ve vězení ale jen chvíli. Zaplatil totiž kauci ve výši 10 tisíc dolarů a byl propuštěn.

Není to ale poprvé, co má herec potíže se zákonem. Před třemi lety ho nachytali spícího za volantem auta. U sebe měl kokain, heroin a extázi. Do vězení ale tehdy nenastoupil, protože šel dobrovolně na odvykací kúru.

Garyho rodina se v jeho mládí přestěhovala do New Jersey. Když mu bylo šest let, byl jeho starší bratr zavražděn. Později se přestěhoval do New Yorku, kde pracoval jako vrátný. Svou první roli dostal v seriálu A Different World.

CSI: Gallifrey (DW/CSI Miami Parody)

18. june 2011 at 13:32 | Marisol |  Videos
Dneska jsem hledala jedno video z kriminálky Miami a našla jsem parodii na uvodní intro.


Docela vtipné. Co vy na něj?? Mě to pobavilo, a vás??

DREAM of CRIME II díl první: Noví kolegové

17. june 2011 at 22:37 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
První díl je pokračování posledního dvanáctého dílu. Kde na konci Horatio říká Marisol "Jo já vím." usmál se "Nezapomeň zítra na tu oslavu." Oslavu čeho? Říkáte si. Tak já vám to povím. Není to tak zcela oslava, ale uvítání nových dvou nových kolegů Jesseho a Michaela.
A tady už povídka:

Na oslavě:
"Ahoj už jsi viděla Marisol?" zeptal se Horatio "Ne ještě ne." odpověděla Calleigh "Dobře díky." odpověděl na to "Kevine, už jsem tu měla být!" řekla Marisol "Promiň, ale to ta zácpa na dálnici." řekl nevině Kevin "Jo jasně, miluji tě." dá mu pusu a odejde "Já tebe taky a užij si to." zavolal na ní než zabouchla dveře od auta.
"Hele už je tady opozdilec!" zavolal Eric "Vtipné Ericu." nenechala se Marisol "Ahoj Marisol už jsme mysleli, že přijdeš o začátek." řekla Call "Jo taky jsem si to myslela." řekla na to Marisol
Horatio vystoupil na vyvýšený prostor kde už stáli Jesse a Michael.
"Dámy a pánové, rád bych zde uvítal dva naše kolegy. Jesseho a Michaela." řekl Horatio
Z povzdálí se ozve křik. "Co to bylo? A z kama to vyšlo?" "Myslím, že z vedlejšího bytu." "Půjdeme se tam podívat."

V domě:
"Tady je policie Miami můžeme se zeptat co se tu děje?" zeptal se Horatio "Ano, já a moje přítelkyně tu oslavujeme její narozeniny, máte něco proti tomu?" zeptal se muž stojí proti Horatiovi "Ne." "Paule děje se něco?" zeptala se neznámá postava z povzdálí "Ne Lauren." odpověděl jí na to Paul "Kdo je to?" zeptala se Lauren "Policie, nejspíš je vyděsil ten křik. Ještě jednou se vám moc omlouváme. Naschle."

V laboratoři:
Marisol je v laboratoři a telefonuje. "To víš, že se na tebe těším." "Opravdu?" "Jasně, že jo a neboj ten slib dodržím Davide." "To ti mám věřit?" "Měl bys." "Uvidíme se zítra." "Jasně ahoj." Do laboratoře vchází Horatio. "Ahoj." "Ahoj." "To byl David?" zeptal se Horatio "Ano byl. Zítra se vrací do Miami." "Já vím, mě taky volal." usmál se

V kavárně:
"Nazdar kamaráde!" řekl tajemný muž "Čau, rád tě vidím" řekl muž sedící u baru "Jak se ti daří Thomasi?" "Jde to. Budu otcem." "Za jak dlouho? Že mi to říkáš až teď!" "Za týden." "To ti gratuluji. Ale toho se asi už nedočkáš!" "Co?....." Neznámý muž Thomase zastřelí přede ostatními lidmi v baru. Barman po odchodu muže volá policii.

Kriminálka Las Vegas 10x23 Řezník Jekyll

15. june 2011 at 9:20 | Marisol |  Description of Parts
Po telefonátu je sériový vrah Nate Haskell převezen do Las Vegas. Sdělí Rayovi, že se s vrahem, přezdívaným Jekyll, setkal v jisté restauraci. Policisté najdou dávno zavřenou restauraci. Na stěnách tu visí fota hostů, mezi nimiž jsou všechny Jekyllovy oběti. V zadní místnosti naleznou stůl, na němž Jekyll operoval své oběti. Jekyll nečeká, zasahující policisty napadne střelbou z pušky a podaří se mu postřelit i Nicka. Ten však dělá mrtvého a ve vhodnou chvíli Jekylla zastřelí. Zdá se, že je případ uzavřen. Ray přichází do cely za Haskellem sdělit mu, že vraha zneškodnili. Haskell ho však napadne.


Zítra ve 21:25 na NOVĚ!!

CSI: Miami novinka!!

14. june 2011 at 19:09 | Marisol |  Things
Novinka o CSI: Miami osmé řady:
Osmá řada se bude vysílat jak už jsem minule zmíňovala od 23. 6. 2011. Jak jsem zjišťovala od minula až do dnes tak se bude vysílat pouze a jen každý čtvrtek, vždy po jednadvacáté hodině. Když počítám dnešek + víkendy + den kdy se budevysílat tak zbývá jen pohých 10 dní do vysílání 1. premiérového dílu.Fotky CSI: Miami

12. june 2011 at 19:12 | Marisol |  Photos and Animation


Prosím, tyto fotky kopírujte jen se zdrojem, ikdyž je pod fotkami.

Novinka o CSI: Miami

9. june 2011 at 15:51 | Marisol |  Things
Takže je rozhodnuto. Kriminálku Miami osmou premierovou řadu budou dávat od 23. 6. 2011. A bude to asi zas každé úterý a čtrvtek. Pokud se to změní tak budu infotmovat.