Co jsem se dočetla

24. april 2011 at 12:47 | Marisol |  Things
Když jsem dnes procházela TV program na netu tak jsem se dozvěděla, že TV NOVA plánuje vysílat film HUDSON HAWK. Ve, kterém hraje i David Caruso. Film se má vysílat 8. 5. 2011 ve 23:15, tedy v neděli.

O čem je film?:
Dobrodružná komedie o sympatickém darebovi, krásné jeptišce a přístroji na výrobu zlata.Když se v roce 1481 pokouší jakýsi Leonardo z italského Vinci vyrobit bronz z olova, aby mohl dokončit sochu koně, náhodou přijde na to, jak z olova vyrábět zlato. O pět set let později je z proslulého vězení Sing Singu propuštěn geniální zloděj Eddie Hawkins, přezdívaný Hudson Hawk. Ačkoli si slibuje, že se polepší a bude se živit poctivě, není mu přáno. Všichni kolem po něm totiž chtějí, aby pro ně něco uloupil. Ačkoli se brání, je nakonec donucen uloupit se svým parťákem Tommym tři vzácná umělecká díla Leonarda da Vinci. Ne snad že by se jeho "zaměstnavatelé" zajímali o umění, ale protože tyto artefakty ukrývají dávné tajemství výroby zlata. Hawk přitom zjistí, že spolupráce s mafiány a chladnokrevným Alfredem je smrtelně nebezpečná. Navíc se kolem sošek začne motat několik podivných individuí a půvabná vatikánská agentka Anna Baraqliová. Hawk jí zachrání život při útoku na aukční síň, ale vzápětí se ocitne v rukou sadistického milionářského manželského páru Mayflowerových, kteří ho donutí uloupit z vatikánského muzea da Vinciho skicák. Opět se setká s Annou, s jejíž pomocí se dostane do zákulisí muzea. Vzápětí však zjistí, že ve hře je ďábelský plán na likvidaci světové ekonomiky a ovládnutí světa. Do plánu a honičky za da Vinciho vynálezem jsou navíc zapojeni nejen Mayflowerovi, mafie, vatikánská tajná služba a čestní agenti CIA, ale také ti podplacení, vedení zákeřným Georgem Kaplanem. Všichni chtějí získat zlaté tajemství, ale mnozí se také chtějí zbavit Hawka, Anny i všech dalších svědků. Pokud chce Hawk uniknout a zachránit krásnou agentku, musí být o krok před nimi.

Hrají: Bruce Willis (Hudson Hawk), Andie McDowell (Anna Baraqli), Danny Aiello (Tommy), James Coburn (George Kaplan), Richard E. Grant (Darwin Mayflower), Sandra Bernhard (Minerva Mayflower), Donald Burton (Alfreda), Don Harvey (Snickers), David Caruso (Kit Kat), Burtt Harris (Gates), Frank Stallone (Cesar Mario), Carmine Zozzora (Antony Mario), Stefano Molinari (Leonardo da Vinci) a další.
 


Comments

1 Elizabett Elizabett | Web | 24. april 2011 at 19:56 | React

Pěkný! Ale nvm jestli se budu koukat, když je to tak pozdě :)

2 IONEL(Tvoje SB) IONEL(Tvoje SB) | Web | 25. april 2011 at 10:19 | React

Není špatnej :) ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.