April 2011

Kriminálka Las Vegas 10x16 Kalhotkoví čmuchalové

27. april 2011 at 16:20 | Marisol |  Description of Parts
Policisté zajišťují sledování výrobců drog. Pachatelé vyrábějí přímo v hotelovém pokoji extázi a následně ji na diskotéce prodávají. Jenže operace je narušena nálezem mrtvého ženy v prostoru pro zaměstnance. Vyšetřování odhalí podivné obchody s použitým dámským prádlem. Zprvu policisté podezřívají klienty podivného fetišistického obchodu, ale nakonec je k vrahovi dovedou zjištěné skutečnosti, týkající se bezpečnostní karty mrtvé. Tým pokračuje ve sledování výrobců drog. Situace se nevyvíjí zrovna dobře a Catherina se ocitne v ohrožení, když ji drogový dealer přistihne při prohlídce jeho laboratoře. Naštěstí detektiv Vartann útočníka zastřelí.

Zítra ve 21:30 na NOVĚ!!

Co jsem se dočetla

24. april 2011 at 12:47 | Marisol |  Things
Když jsem dnes procházela TV program na netu tak jsem se dozvěděla, že TV NOVA plánuje vysílat film HUDSON HAWK. Ve, kterém hraje i David Caruso. Film se má vysílat 8. 5. 2011 ve 23:15, tedy v neděli.

O čem je film?:
Dobrodružná komedie o sympatickém darebovi, krásné jeptišce a přístroji na výrobu zlata.Když se v roce 1481 pokouší jakýsi Leonardo z italského Vinci vyrobit bronz z olova, aby mohl dokončit sochu koně, náhodou přijde na to, jak z olova vyrábět zlato. O pět set let později je z proslulého vězení Sing Singu propuštěn geniální zloděj Eddie Hawkins, přezdívaný Hudson Hawk. Ačkoli si slibuje, že se polepší a bude se živit poctivě, není mu přáno. Všichni kolem po něm totiž chtějí, aby pro ně něco uloupil. Ačkoli se brání, je nakonec donucen uloupit se svým parťákem Tommym tři vzácná umělecká díla Leonarda da Vinci. Ne snad že by se jeho "zaměstnavatelé" zajímali o umění, ale protože tyto artefakty ukrývají dávné tajemství výroby zlata. Hawk přitom zjistí, že spolupráce s mafiány a chladnokrevným Alfredem je smrtelně nebezpečná. Navíc se kolem sošek začne motat několik podivných individuí a půvabná vatikánská agentka Anna Baraqliová. Hawk jí zachrání život při útoku na aukční síň, ale vzápětí se ocitne v rukou sadistického milionářského manželského páru Mayflowerových, kteří ho donutí uloupit z vatikánského muzea da Vinciho skicák. Opět se setká s Annou, s jejíž pomocí se dostane do zákulisí muzea. Vzápětí však zjistí, že ve hře je ďábelský plán na likvidaci světové ekonomiky a ovládnutí světa. Do plánu a honičky za da Vinciho vynálezem jsou navíc zapojeni nejen Mayflowerovi, mafie, vatikánská tajná služba a čestní agenti CIA, ale také ti podplacení, vedení zákeřným Georgem Kaplanem. Všichni chtějí získat zlaté tajemství, ale mnozí se také chtějí zbavit Hawka, Anny i všech dalších svědků. Pokud chce Hawk uniknout a zachránit krásnou agentku, musí být o krok před nimi.

Hrají: Bruce Willis (Hudson Hawk), Andie McDowell (Anna Baraqli), Danny Aiello (Tommy), James Coburn (George Kaplan), Richard E. Grant (Darwin Mayflower), Sandra Bernhard (Minerva Mayflower), Donald Burton (Alfreda), Don Harvey (Snickers), David Caruso (Kit Kat), Burtt Harris (Gates), Frank Stallone (Cesar Mario), Carmine Zozzora (Antony Mario), Stefano Molinari (Leonardo da Vinci) a další.

Novinka o CSI: NY

23. april 2011 at 15:23 | Marisol |  Things
Ahoj,
podle všeho chce TV NOVA vysílat 5. řadu kriminálky NY až na podzim. Poté na ní naváže 6. řada. Asi každý zná důvod. Ale já ho ještě jednou připomenu. Jak každý ví v pondělí od 20:00 můžete sledovat vyřazovací kola ČESKOSLOVESKÉ SUPERSTAR, po ní vždy býval MAGAZÍN VÍKEND, který TV NOVA přesunala kvůli kriminálce Anděl na úterý hned po ORDINACI V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ po 21:00 kde se dříve vysíla kriminálka NY.
Takže doufám, že se tohle nezmění. Ve všdní dny v odpoledním čase tedy 16:05 můžete sledovat opakování třetí řady této kriminálky, anebo jí můžete sledovat v nočních hodinách, ten samý díl.

Kriminálka Las Vegas 10x15 Nezemě

20. april 2011 at 8:15 | Sarah |  Description of Parts
Policisté vyšetřují smrt patnáctiletého Willa, na jehož prstech byly objeveny stopy krve muže, který si odpykává trest za vraždu přítelkyně. Podivné smrti se chytí jeho obhájkyně a snaží se Willovy smrti využít ve prospěch svého klienta. Stopa však přivede policisty ke kolegovi Georgovi, který má na starosti důkazní materiál. Sáře se podaří dostat z něj přiznání, že chlapce nachytal ve skladu, a když ho chtěl chytit, chlapec spadl z výšky a zabil se. George se bál, že tak budou všechny důkazní materiály zpochybněny, a tak mrtvolu odvezl a pohodil. Policisté začnou vyšetřovat, co Will dělal v důkazním skladu.


Zítra ve 21:30 na NOVĚ!!

Martina Hudečková

17. april 2011 at 0:15 | Marisol |  Voice Actor Cast of CSI

Rodné jméno:
Martina Hudečková
Povolání:
Herečka, dabérka
Místo narození:
Praha, Československo
Datum narození:
06. 02. 1964


Životopis:
Dcera divadelního režiséra Václava Hudečka, vystudovala pražskou konzervatoř, poté byla třináct let členkou souboru Divadla Jiřího Wolkera, následně působila v pražské Redutě nebo v divadle Skelet Pavla Trávníčka, hostovala také v Divadle bez zábradlí. Přestože ve svém herectví upřednostňuje komediální žánr, na divadelních prknech vynikla i v dramatech.
V televizi začala hrát Martina Hudečková ještě v době studií, hrála v pohádkách, objevila se také v různých pořadech pro děti. Z roku 1985 pochází její jediná filmová role, a sice v dramatu Podivné přátelství herce Jesenia. Sporadicky se pak Hudečková objevovala nadále v televizi, naposledy jsme ji mohli vidět v seriálu Škola na výsluní (2006). Vedle divadla je hlavní doménou Martiny Hudečkové dabing, v němž se časem vypracovala v jednu nejobsazovanějších hereček. Několik let například dabovala jednu z hlavních postav v seriálu Beverly Hills 90210, za zmínku stojí její nadabování Renée Zellweger ve filmu Deník Bridget Jonesové, slyšet jsme ji mohli i v řadě dalších známých filmů, např. Harry Potter, Muži v černém atd.
Nejznámější je asi ze seriálu kriminálka Miami jako dabérka dr. Alexx Woods.

Ahoj!!

16. april 2011 at 18:16 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
Ahoj,
dnes jsem tu vložila poslední dvanáctý díl povídky DREAM of CRIME. Další pokračování bude někdy v polovině června. V průběhu vkládání článků se tu objeví co se v dalším pokračování této povídky stane.
Budou taky zde nové postavy. Bude mít buď dvacet nebo dvacetdva dílů. O to víc budou kratší a napínavější.
Nazávev už zde jednou zazněl, ale připomenuho, bude se jmenova stéjně, DREAM of CRIME II, akorát jako kdyby to byla druhá serie této povídky. Doufám, že se vám povídka libila. A že se zase zúčastníte soutěží, které bude z této povídky.
Budou dvě, protože bylo dvanáct dílů, soutěž bude jak co se v povídce dělo, kdo byl oběť a další různé otázky. Záchraná otázka, která bude v obou dvou soutěží bude poněkud sbadná a logická. No nechte se překvapit.
Příští týden se koná první soutěž. takže uvidíme jak se vám zadaří. ;)
Ještě jedna věc, která potěší. Každý díl povídky DREAM of CRIME II bude mít názvy. Je to novinka, která nás napadla se správcem blogu (Sarah). :)

DREAM of CRIME díl dvanáctý

16. april 2011 at 17:49 | Marisol |  Story DREAM of CRIME
Horatio vycházel z kanceláře soudce Alexe Newmana. Marisol na něj čekala před kanceláří jak mu slíbila. Hned jak vyšel její první otázka byla: "Prošlo to?" Horatio povytáhl obočí a řekl: "Je mi líto Marisol, ale ne." Marisol sklopila hlavu a zadržovala slzu, která jí po chvíli stékla po tváři. "Já to nechápu. Proč?" řekla Marisol "Marisol měli k tomu nepřímé důkazy ty fotky nestačily." řekl Horatio "Tati co když se o to pokusí znovu?" "Marisol, to nedovolím, rozumíš?" Marisol jen přikývla a objala svého otce a ten objal jí.

"Pro si myslíš, že zabil svou vlastní dceru?" řekla Call
"Byl přece mimo Španělsko. To potom vše vysvětluje" odpověděl Ryan
"Ano to byl, ale jeho žena mu potvrdila alibi, že byl celou dobu po doby té vraždy v Madridu."
"Takže myslíš, že je nevinný?" zeptal se Ryan
"Určitě ano." odpověděla Call

"Jseš si jistá, že to správná adresa?" zeptal se Horatio
"Jo. Prověřovala jsem to dvakrát a je to Coral Cables 5445." řekla Marisol
"Dobře. Jen jsem se zeptal." usmál se
"Jo já vím."
" Pojď raději si prověříme kdo na té adrese bydlí."

"Ahoj. Ve tvém vzkazu stálo, že máš něco zajímavého?" řekla Natalie
"Ano to mám. Tohle jsem našla za nehtama toho právníka." řekla Alexx
"Myslíš Saimona?"
"Jo. Podle mě svého vraha zranil."
"Podívám se na to."

"Ahoj, prý děláš na zajímavém testu DNA?" zeptal se Eric
"Jo. Alexx našla za nehtama našeho mrtvého právníka kousky lidské kůže." řekla Natalie
"Už víš komu patří?"
"Dělám na tom Ericu."
"Dobře."
"To bys nevěřil komu ta DNA patří?"
"Budu hádat je to ten co ho našel." řekl Eric
"Těsně vedle. Je to totiž John." řekla mu na to Natalie
"Tak si ho necháme předvolat."

"Slečno Scottová?" řekl Horatio "Opravdu máš správnou adresu?" zeptal se Marisol
"Ovšem, že ano. Už ses mě na to ptal…." Z domu vycházejí divné zvuky.
"Marisol slyšela si to?" vytahuje zbraň
"Jo" taky vytahuje zbraň
"Jdeme!" Horatio vykopne dveře a v domě uvidí svázanou ženu "Vy jste Emily Scottová?"
"Ano, ten muž utekl zadními dveřmi. Říkal něco v tom smyslu, že brzo dostane to co chce. Víc neříkal nic."
"Víte jak ten muž vypadal?" zeptala se Marisol
"Ano, byl vysoký asi tak kolem 1,75m, měl krátké hnědé vlasy a na sobě měl tmavě modrou košili."
Horatio rozváže Emily a všichni tři odcházejí.

"Johne Cruisi otevřete dveře. Tady je policie Miami!" řekl Frank, z jeho domu, ale nikdo neodpovídá. "Johne Cruisi, tady je policie Miami, otevřete dveře!" z domu vyjde mladá žena, která se ptá co se stalo: "Co se tu děje? Proč hledáte Johna?" "Je totiž podezřelý z vraždy jeho právníka. A vy jste kdo?" řekl Frank "Já jsem Andrea Lewisová, jsem jeho přítelkyně. Já myslela, že ho propustili." řekla Andrea "Nevíte kde je?" zeptal se Frank "To nevím, někam odjel, je to tak půl hodiny. Víc vám neřeknu naschle!" odejde "Slečno Lewisová!"

"Marisol chtěl jsem s tebou mluvit. Proč jsi za mnou nepřišla do kanceláře. Posílal jsem ti vzkaz." řekl Horatio
"Promiň tati, asi jsem přeslechla zvonění." přitom si prohlíží fotky
"Marisol jsi v pořádku?"
"Jo, jsem."
Horatio se podíval na jednu s fotek a řekl "Já myslel, že jsi ty fotky vyhodila?"
"Ano, ale jenom některé z nich." řekla na to Marisol
"Aha. Ale když jsi se rozešla s Johnem, tak si mi řekla, že jsi je vyhodila všechny."
"Tehdy jsem ti možná lhala, ale měla jsem k tomu důvod." podává mu jednu s fotek
"Nechápu tě."
"Když pro něj přijeli aby ho zatkli, tak měl na sobě tu samou košili o které říkala Emily Scottová."
"Marisol, víš kolik takových košil je?" podotkl Horatio
"Ale ne s těmito manžetovými konfklíky" ukazovala na fotku "Ty jsem mu koupila když jsme byli spolu v Paříži." odpověděla Marisol
"A víš to stoprocentně?"
"To vím určitě."

"Ahoj Call."
"Ahoj Ryane."
"Děláš na těch otiscích z toho nože?"
"Jo a už mám i výsledky."
"Komu patří?" zeptala se Calleigh
" Andree Lewisové. Zatím byla zatčena jen za podvod v bance." řekl Ryan
"Jo a prý je to Johnova přítelkyně."
"Myslíš Johna Cruise?" zeptal se nechápavě Ryan
"Jo jeho."
"Velice zajímavé."podotkl Ryan

"Pane Novaku máme důkazy, že v den vraždy slečny Molly Williamsové jste byl viděn před domem Williemsových." řekl Eric
"Jo byl jsem tam, blízko je dětské hřiště, byl jsem tam se svou dcerou."
"Bohužel, ale vy žádné děti nemáte." podotkl Eric
"Máte pravdu detektive. Ale Molly Williamsovou jsem nezabil." nenechal se Peter
"Ale zabil, našli jsme vražednou zbraň. Kdyby jste jí nezahodil do křoví vedle domu." řekla Natalie
"Byla to nehoda, neměl jsem namysli jí, ale někoho jiného!" řekl Peter
"Tak proč jste jí zabil?" zeptala se Natalie
"Spletl jsem se!"
"Jo, ale teď už to vrátit bohužel nejde. Odveťte ho." řekl Eric

"Andrea Lewisová se k vraždě paní Petersové přiznala." řekl Frank
"První kdo se přiznal dobrovolně." řekl Ryan s úsměvem
"Jo, ale co John?" zeptala se Calleigh
"Horatio ho ještě vyslýchá." řekl Frank
"Doufám, že se k té vraždě svého právníka přizná." řekl Ryan
"Už se přiznal Ryane, ale nezatkli ho." odpověděla mu na to Calleigh

"Johne co to mělo znamenat s tou ženou?"
"Do toho vám nic není poručíku Caine!"
"Myslíte? A co vaše přítelkyně? O tom jste se ještě nesvěřil." řekl nenápadně Horatio
"Něco vám řeknu Caine, jestli chcete vědět něco o mě a mém osobním životě tak mě se neptejte. Protože už vám do toho nic není!"
"Radši odpovězte na první otázku."
"Klidně. Měla to být jen past. V tom domě jsem pořád byl a…."
"A co?"
"A vy…, vy jste si nevšiml jak se vaše dcera tvářila když viděla tu ženu? Zná jí." řekl odhodlaně John a přitom se směje
"Jestli tu ženu zná, nebo znala tak by mi to řekla." ujišťoval ho Horatio
"Opravdu? Co třeba tohle?" ukazuje mu fotku kde je vyfocený s Marisol na jejich schůzi jak spolu tančí "Tohle vám řekla?"
"Ne neřekla."
"Tak vidíte neřekla vám všechno."
"To neřekla Johne, ale vy jste taky neřekl vše! Kdo zabil tu ženu?!" řekl naštvaně
"Myslíte Petersovou? To nevím. A nemám s tím nic společného."
"Opravdu někdo nám řekl, že jste u toho domu byl."
"Chodím tama do práce je to kratší. Víte?"
Horatio se zasmál a řekl: "Opravdu našli jsme vražednou zbraň"
"Myslíte ten nůž? A co? Teď řeknete, že tam byly moje otisky, že?"
"Vaše ne, ale vaší přítelkyně ano."
"To má být jako co?" zeptal se nechápavě John
"Vy můžete jít, ale dám vám radu držte se dál od Marisol."
Zvedá se ze židle a odchví ke dveřím pak se otočí a řekne: "Nebojte budu"
"A Johne ještě jedna věc." řekl Horatio
"Jaká?" zeptal se nechápavě
"Jestli se k Marisol na krok přiblížíte, jestli jí zkřivíte jediný vlásek a jestli ublížíte Vanesse nebo Kevinovi, tak si vás najdu a odvezou vás v pytli. Rozumíte?" odpověděl mu na to Horatio
"To má být výhružka?" zeptal se John
"Johne tohle není výhružka, ale fakt."
"Tak zatím Caine!" odchází

"Marisol?"
"Tati, ahoj. Jak víš, že jsem tady?"
"Marisol a kde bys jinde byla? Vždycky jsi tady chodila."
"Jo já vím."
"Chci se tě na něco zeptat."
"Na co?" zeptala se nechápavě
"Proč si mi neřekla, že jsi byla s Johnem na schůzi?"
"Tati, promiň, ale nechci se o tom bavit. A vůbec jak to víš?"
"Řekl mi to John. A tohle mi nechal na stole." podává jí fotku
"Tak on to i fotil."
"Marisol co má znamenat ta fotka?" zeptal se zvědavě Horatio
"Když jsem byla za Johnem do vězení z rozvodovými papíry tak mi tehdy řekl, že jak ho propustí, že mu budu dlužit tanec."
"Já myslel, že tam šel tvůj právník?" řekl udiveně
"Jo měl, ale já tam chtěla jít z jiného důvodu než jen donést ty rozvodové papíry."
"Z jakého Marisol?"
"Šla jsem mu říct, že s ním čekám dítě. On to věděl celou dobu tati! Nechápu proč si udělal test otcovství."
"On to věděl?" zeptal se nechápavě
"Jo celých pět let co byl ve vězení to věděl." odpověděla mu na to
"Marisol mohla si mi to říct."
"Promiň, ale byla jsem ještě na něj naštvaná. Kdybych tě poslechla a nešla znovu do toho baru, nemuselo se to stát."
"Marisol, i kdybys tam nešla, stalo by se to jindy." uklidňoval jí Horatio
"Tati, tehdy jsem tam šla jen proto, že se mnou rozešel Kevin."
"Nebylo to náhodou naopak?" zeptal se nenápadně
"Možná půl na půl. Potom jsi mi řekl, že kluka už mít nemůžu."
"Jo já vím." usmál se "Nezapomeň zítra na tu oslavu."
"Neboj nezapomenu."

Radek Kuchař

15. april 2011 at 21:50 | Marisol |  Voice Actor Cast of CSI
Rodné jméno:
Radek Kuchař
Povolání:
Herec, dabér
Místo narození:
Praha, Československo
Datum narození:
22. 11. 1978 (Šťír)


Životopis:
Narodil se 22. listopadu 1978 v Praze. Po devítileté, povinné školní docházce začal studovat Státní konzervatoř v Praze obor hudebně dramatický. Tam však dostal podmínečně vyloučení, protože v prvním ročníku byla zakázána jakákoliv herecká činnost. V druhém ročníku dostal nabídku na hlavní roli v třináctidílném seriálu Milana Šteindlera točeného pro německou televizi. Za poslední dobu se v televizi moc neobjevil, protože ho můžeme hlavně slyšet. Již hezkých pár let se věnuje dabingu. Za zmínku stojí např. Hostel I,II kde daboval Paxtona, seriál 24 Hodin (Ricka Allena), kriminálka Miami (Eric Delko) a mnohé další.
Postupem času mu byla přidělena nálepka grázla a přidrzlých blonďatých frajírků, které na plátně poprvé ztvárnil ve filmu Perníková věž v roli věčně zfetovaného Radka. Naposledy si zahrál grázla a vyděrače ve filmu Crash road. Zahrál si i v seriálech Bubu A Filip, Případy Detektviní Kanceláře Ostrozok, Hospoda a v neposlední řadě i přidrzlého fotografa v seriálu On je žena. Může se pyšnit i tím, že si zahrál po boku Bruce Willise ve filmu Hartova válka.
Další filmy jsou: Modrooký, Freonový duch, O zapomnětlivém kněžníkovy, Císařovy nové šaty - zde měl dětské role.

Diplom za 14bleskovku!!

15. april 2011 at 18:09 | Marisol |  Diplomas and Gifts
Diplom od Elizabett za 14bleskovku!!

Ještě jednou děkuji je moc pěkný!!

Kriminálka Las Vegas 10x14 Nezmar

14. april 2011 at 18:25 | Marisol |  Description of Parts
Při koncertu populární skupiny je kytarista Jay zasažen elektrickým proudem. Naštěstí přežije a skupina vystoupení dokončí díky záskoku technika Travise, který umí trochu hrát. Policisté však brzy zjistí, že se jednalo o úmysl, a není těžké zjistit, že je za útokem právě Travis. Ten se také při zatýkání přizná. Uprostřed jezera je nalezen utopenec. Vyklube se z něj bývalý agent CIA, který byl kdysi velmi úspěšný v boji proti východoněmecké Stasi. Ray podezřívá německé diplomaty, kteří se okolo vyšetřování podezřele ochomýtají. Jeho podezření ještě zesílí, když se objeví rukopis pamětí mrtvého, který by mohl ohrozit některé současné německé politiky. Případ nabere na obrátkách, když je zavr ažděn i syn mrtvého. Ray však zjistí, že muž zvolil dobrovolnou smrt, protože věděl, že trpí rakovinou ve vysokém stadiu.


Dnes ve 21:30 na NOVĚ!!