March 2011

Kriminálka Las Vegas 10x12 Dlouhý míč

30. march 2011 at 19:55 | Marisol |  Description of Parts
Tým vyšetřuje podivnou smrt trenéra mladého úspěšného golfového hráče. Ve skutečnosti je mrtvý jeho otcem. Byl nalezen s dírou v krku v golfovém vozíku a policisté jsou přesvědčeni, že poté, co ho vrah zasáhl, se snažil dojet si pro pomoc. Cestou však vykrvácel. Tým musí na obrovském golfovém hřišti najít místo, kde došlo k vraždě. Hodges, který porovnává různá stébla trávy, nalezená na vozíku, ho nakonec najde. A zde policisté najdou i vražedný předmět, zlomenou golfovou hůl. Ray přichází s tvrzením, že mohla prasknout, když se mrtvý rozčiloval kvůli podvodu svého syna při soutěži. Zkoušky dokáží, že skutečně praskla po úderu o zem a zasáhla muže do krku, takže se z vraždy vyklube nešťastná náhoda.

Zítra ve 21:30 na NOVĚ!!

8. 3. 2011, 14:57

27. march 2011 at 8:15 | Sarah |  Things
Nova vytahuje ze šuplíku premiérové díly seriálu Kriminálka Anděl

Vedení tevelize Nova se rozhodlo, že přistoupí k mimořádné změně v programovém schématu této stanice. Od pondělí 21. března ho posílí premiérové díly seriálu Kriminálka Anděl. Novináře o tom dnes informovala mluvčí Novy MICHAELA FRIČOVÁ. Tuzemská variace na populární americké kriminálky se bude vysílat ve slotu, do kterého je umístěn nyní magazín Víkend, tedy přibližně 21:15.

Zpět??....

26. march 2011 at 21:53 | Marisol a Sarah |  Different
Ahoj,
dá se říct, že jsme se vrátily. Ale není to tak docela pravda. Jsme zpět jen na částečný úvazek. To znamená půl na půl.
Takže zkráceně známená to, že druhý blog stále zůstává pozastaven, z technických důvodů.

Co můžete číst na blogu a co nás čeká na blogu za tu dobu co jsme tu nebyly?:

1) Dva životopisy herců a jeden dabéra
2) Povídka DREAM of CRIME poslední díl
3) Nějaké ty novinky
4) Fotečky

!!UPOZORNĚNÍ!!: Prosím neřiďte se jak sou napsány tyto čtyři body, protože to budeme psát v rozházaném pořadí. Děkujem. S pozdravem vaše blogérky Marisol a Sarah.

Upozornění pro SB a čtenáře blogu!!

17. march 2011 at 9:49 | Marisol |  Different
Od 16. 3. 2011 je blog pozastaven. Platí i pro druhý blog, tedy pro http://marisolsandsarahsworldstories.blog.cz/.

Kriminálka New York 5x09

14. march 2011 at 22:29 | Sarah |  Description of Parts
Tato epizoda je nevšední, protože je vyprávěná z Dannyho perspektivy. V jeho životě totiž nastává až příliš velký obrat.
Na vrakovišti je nalezeno v lisovaném autě ženské tělo. Podaří se zjistit, že žena navštěvovala gynekologii. Lindsy, která je s Messerem těhotná, v ní pozná ženu, kterou u gynekoložky potkala. Velmi brzy vyjde najevo, že těhotná byla v New Yorku nová. I přes neochotu lékařky policisté rozkrývají případ obchodování s dítětem. Manželé, kterým auto patřilo, byli neplodní, a tak jim lékařka našla budoucí svobodnou matku s tím, že dítě bude po porodu jejich. Těhotná si to však na poslední chvíli rozmyslela.


Zítra ve 21:25 na NOVĚ

Zdravím

13. march 2011 at 19:16 | Marisol |  Different
Na blogu http://marisolsandsarahsworldstories.blog.cz/ jsou dva nové články.

K druhému článku, vaše můžete psát i na tento blog. Ale jen do sekce rubriky REKLAMY a DOTAZY. Děkujem předem.
Rubriku naleznete ve volitelném horním boxu a nebo http://csi-kriminalky-lv-miami-ny.blog.cz/rubrika/reklamy-a-dotazy .

2000 NÁVŠTĚV!!

12. march 2011 at 20:16 | Marisol |  Visitors
A je to tady. Máme tu 2000 návštěv. Děkujeme!!Upozornění!!

10. march 2011 at 20:11 | Sarah
Ahoj,
prosím nevkládejte vaše songy na přání zde:http://csi-kriminalky-lv-miami-ny.blog.cz/1008/ahoj, ale
jen tady:http://csi-kriminalky-lv-miami-ny.blog.cz/1103/ahoj na přání vkládat nemohu. Musíš si počkat až tvůj komentář nalezne adminka (Marisol) ta potom tvůj song na přání na 100% vloží, nalezneš ho pod archívem.. Stalo se to poprvé takže se to opdouští. Bohužel já songy
IONEL(Tvoje SB) IONEL(Tvoje SB) | Web | Dnes v 16:20 | Reagovat

Co třeba Sia-My love ;-)

Komentář byl zkopírován z odkazu http://csi-kriminalky-lv-miami-ny.blog.cz/1008/ahoj.
Děkuji za pozornost!!

Kriminálka Las Vegas 10x09 Slepé střevo navíc

9. march 2011 at 17:56 | Sarah |  Description of Parts
Nick, Greg a Hodges "unesou" Henryho, aby oslavili jeho narozeniny a vezmou ho do baru. Cestou do baru však mají havárii. Přesto, že se auto převrátilo, jako zázrakem jsou všichni v pořádku, jen Henry má vymknutý kotník. Do baru musí pokračovat pěšky, ale na místě zjistí, že ho zavřeli kvůli epidemii žloutenky.
Uvnitř však objeví mrtvolu muže s mrtvým mývalem na tváři. Z dalšího ohledání zjistí, že se vlastně jedná o nehodu. Objeví však ještě ohořelé kosterní pozůstatky majitele. Zprvu podezřívají manželku, pochopí však, že vrahem byl mrtvý s mývalem. Majitel přišel na jeho podivnou minulost, a tak ho kuchař zabil a část jeho těla naservíroval hostům.
Ray s Catherinou řeší vraždu mladé letušky. Jenže podezřelý při výslechu zemře a policisté zjistí, že oba mrtví jsou oběťmi sériového vraha, na kterého již při minulých vyšetřováních narazili. Patolog pak najde ve střevech mrtvého papírek s nápisem Michelangelo.


Zítra ve 21:25 na NOVĚ!!

Kriminálka New York 5x08

9. march 2011 at 17:53 | Sarah |  Description of Parts
Na Mac Taylora sáhne smrt. Kdosi totiž po New Yorku zabíjí lidi tohoto jména. Policisté zjistí, že vraha velmi zajímají klíče od aut, kterými oběti jezdí, a tak se McTaylor zaměří na auta možných obětí. Také část kostěného knoflíku, nalezeného u jednoho z mrtvých, dovede policisty k zjištění, že existuje souvislost mezi smrtí módní návrhářky, kterou kdosi nedávno přejel autem, a současnými případy. Pro McTaylora není problém zjistit, že vrahem je přítel mrtvé, který teď hledá skutečného vraha své přítelkyně.


Vysílano včera ve 21:25 na NOVĚ!!

Předem se omlouvám za spoždění, z technických vložení toho to posisu k dílu.