Kriminálka Las Vegas 10x04

8. december 2010 at 17:43 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts
Nick a Riley pronásledují muže oblečeného v policejní uniformě, který vykradl prodejnu s alkoholem. Muž po nich střílí a vběhne do budovy, kde probíhá rekonstrukce. Muž skočí skrz okno a spadne do kontejneru na stavební odpad. Přistane na jiném, ženském těle.

Otisk razítka indikuje, že jen nedávno musela být v místním nočním klubu Dark Water. Návštěva klubu prozradí, že dívka byla klubová VIP. Majitel klubu Craig Hess však tvrdí, že jí nezná. Greg a Riley prohlíží záznam bezpečnostní kamery před klubem. Greg odhalí, že oběť vyhazoval ven z klubu sám Craig Hess. Proč, když byla VIP členkou?

Informace z databáze národní bezpečnosti konečně odhalí identitu mladé ženy - jde o Angelicu Carlosovou, 17letou studentku z Kolumbie. Jej otec Juan Ramon Carlos je známý narkobaron, který má v Las Vegas příbuzné. Grissom navštíví jeho sestru Emelinu, která mu vysvětlí, že se o Angelicu starala po dobu jejího pobytu v USA. Cítí se vinná z Angeliciny smrti, protože ji nedokázala uhlídat.

Catherine a Riley se vrátí do Dark Water, aby znovu vyslechly Craiga. Ten následně přizná, že Angelicu viděl v klubu, ale popírá, že by znal Ramona. Catherine je přesvědčená, že lže a s Ramonem obchoduje. Craig má policejní záznam o pohlavním zneužití, a tak se jeví jako první podezřelý z Angeliciny vraždy.

Dr. Robbins informuje tým na nezvyklé Angeliciny krevní výsledky. Její červené krvinky se úplně rozpadaly, což značí, že už nastala hemolýza - jev, který se však stává jen tehdy, když je tělo v pokročilém stádiu rozpadu. V jejích nosních dírkách zase našel stopy atropinu, kterým se obvykle "řeže" kokain. Výsledky řádně zmatou vyšetřovatele, ale následují další šokující informace - její DNA obsahuje stopy krve dvou mužů, ale Craig mezi nimi není. Grissom vyhlásí, že jediným způsobem, jak mohla vzniknout směs krevních typů je transfúze.

Když namísto jednoho podezřelého hledají dva, Catherine doufá, že jí Craig pomůže vyjasnit případ. Craig následně přizná, že Angelicu viděl s jedním z nohsledů Ramona Carlose, s Goyem. Když Catherine spolu s Riley přijdou do Goyova skladu, je jasné, že obchoduje s drogami. Goyu a jeho zaměstnance zatknou. CSI udělá důkladné analýzy se znepokojujícími výsledky. Když Catherine narazí na stopy krve a atropinu na konferenčním stolíku, Riley objeví sadu plastických hadiček a jehel, což naznačuje, že tu právě proběhla jakási "frankensteinovská" operace. Je Goya skutečně zodpovědný za Angelicinu smrt? A pokud je to tak, proč uskutečnil tak příšerný zákrok?Zítra ve 21:20 na NOVĚ!!
 


Comments

1 csi-videa csi-videa | Web | 8. december 2010 at 20:35 | React

tak to bude zajímavý díl ;-) 8-)

2 Kathy Kathy | Web | 10. december 2010 at 20:21 | React

Tenhle díl jsem viděla už celekm dávno,ale moc se mi líbil.Hlavně ten konec byl dost ....mno smutný...působivý...či jak to říct:D

3 Kathy Kathy | Web | 10. december 2010 at 23:12 | React

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.