Kriminálka Miami popis dílu 07x21 Na padrť

1. november 2010 at 14:55 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts
Tyler Marr je už nemocný z toho, když ho ráno v osm hodin budí hluk ze sousední stavby. Rozhodne se to konečně vyřešit a vezme si videokameru na získání důkazu. Následně zjistí, že zdrojem hluku je sekačka na dřevo, ve které je nějaké tělo.

Tým CSI vyslýchá Stevena Corbetta, majitele domu, ale ten tvrdí, že o ničem neví.

Vyšetřovatelé zjistí, že tělo patří plastickému chirurgovi Dr. Ethanovi Reegerovi. Jeho dcera Lauren řekne Horatiovi a Delkovi, že otec se nikdy nevzpamatoval z matčiny tragické autonehody a byl soustředěný jen na svou práci a stále více byl posednutý svými pacienty.

Když vyslýchají jeho obchodního partnera Dr. Seana Loftina, ten tvrdí, že se zabýval jen dvěma osobami, jednou z nich byla Elizabeth, manželka Stevena Corbetta.

Vyšetřovatelé jí navštíví a zjistí, že se skrývá, neboť není schopná nikomu ukázat svou tvář, protože Dr. Reeger jí změnil v monstrum. Je to dostatečný důvod na vraždu? Navíc Horatio zjistí, že Ron Saris vstal z mrtvých jako jeden z pacientů Dr. Reegera a znovu mu proklouzl mezi prsty...


Zítra ve 21:20 na NOVĚ!!
 


Comments

1 zizalka zizalka | Email | 5. november 2010 at 19:00 | React

Ahojky, nevíš náhodou jak se jmenuje ta písnička která hraje při scéně, kdy žena z tohoto obrázku (matka toho kluka) jde do téhle kaceláře? Jestli jo, moc dík ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.