DREAM of CRIME díl první

3. november 2010 at 14:30 | Marisol_admin. blogu |  Story DREAM of CRIME
Do oken dívky zasvítilo právě vycházející slunce a na hodinách bylo právě půl páté ráno. Dívka jménem Marisol vstala s odvahou, že dnešní den bude lepší než ty předešlé.
Vedle ní ležel Kevin, byl unavený po včerejším večeru se svými kolegy. Marisol sešla schody které vedly do malé místnosti kde pod stolem ležel malý bílý pes.

Mezitím v centru města někdo do okna mladé dívky začal někdo něco házet. Když dívka přišla k oknu padly výstřely a padlo ticho. Do toho ticha začaly houkat sirény policejních aut, které právě přijížděla k místu činu. Mezi auty byl i stříbrný Nissan, který neměl maják, ten patřil Marisol.
Marisol vystoupila z auta a zamířila k muži jménem Horatio, kterýs tál před domem a rozhlížel se kolem.
"Ahoj Marisol" řekl Horatio "ahoj tati" odpověděla na to Marisol. Poté přijely další dvě policejní auta ze kterých vystoupily Eric, Calleigh a Ryan.
Z poza domu vyšel Frank, který držel v ruce blok ve,kterém bylo napsáno vše o místě činu.
Pak Frank začal mluvit o místě činu. "ta mrtvá dívka měla teprve šestnáct let. Její rodiče odjeli na dovolenou, měla jí hlídat paní Petersová" Horatio se podíval na Marisol, Caillegh, Erica, Ryana a řekl "Musíme najít paní Petersovou a jejího vraha".

V domě dívky bylo ticho a taky tma. Eric zahlédl na zemi kapky krve, které směřovaly do koupelny. Když otevřel koupelnové dveře tak viděl jak ve vaně leží mrtvá žena. Zavolal Marisol, Ryana a Calleigh aby se šli podívat co našel. Po příjezdu patoložky Alexx, které ženu identifikovala jako paní Petersovou a řekla, že je mrtvá nejméně čtyři hodiny bylo jasné, že jsou dva podezřelí.

Laboratorní výtahové dveře se otevřely ze kterých vystoupil Horatio, který měl namířeno do laboratoře kde měla dělat Marisol analýzu otisků z domu. Místo ní tam, ale byla Natalie.
Horatio se zeptal "viděla jsi Marisol?" Natalie zvedla hlavu od práce a řekla "ne". Horatio se otočil ke dveřím a zdáli řekl "dobře, děkuji Natalie"
Marisol byla v šatně kde právě zamykala do skříňky na číselný kód krabičku z léky. Horatio ze dveří šatny se na ní díval a pak řekl "je všechno v pořádku?" Marisol sklopila hlavu a odpověděla "ano je"
Horatio se podíval na popáleninu kterou měla na dlani a zeptal se "co to je?" Marisol zakryla druhou rukou popáleninu na dlani a řekla "opálila jsem se o žhavou plotnu". Horatio dobře věděl jak by vypadala popálenina od žhavé plotny a tak jí na to odpověděl "to je od cigarety, že je to tak?" Marisol na to jen odsekla "i kdyby tak co! To je moje věc!" a odešla.

Kolem domu Kevina a Marisol projížděl na motorce John její bývalí přítel. Zastavil u domu kde Marisol parkovala auto. Sundal si helmu a šel ke dveřím kde zazvonil na zvonek.
Po chvíli se otevřely dveře a z nich vyšel Kevin. John hned spustil "přišel jsem za Marisol" "Ta tu není" odpověděl po pravdě Kevin. "a ty tu navíc nemáš co dělat" dodal. John mu na to odpověděl "můžu si to ověřit?" "ne" řekl Kevin a chtěl zavřít dveře, ale John mu mezi dveře strčil ruku a řekl "stejně si to ověřím" Odstrčil Kevina od dveří. "vidíš, že tu není" řekl Kevin. "ne není. A kde je?" dodal John. "to není tvoje věc" nedal se Kevin "tak jí vyřiď až přijde ať mi zavolá" odešel.
Kevin na nic nečekal vzal telefon a zavolal Marisol.

"Kevine co se stalo?" zeptala se starostlivě Marisol. "byl tu John" řekl na Kevin. "už zase? Co chtěl po tobě dnes?" dodala. "po mě nic, ale chce abys mu zavolala až přijdeš" řekl zamlkle. Marisol si všimla svého otce a řekla "já už musím končit zatím ahoj" "ahoj" řekl Kevin. "Kdo to byl?" zeptal se Horatio Marisol. "Kevin" odpověděla, a přitom se dívala na mobil kde byla napsaná SMS "Dneska se sejdeme na našem oblíbeném místě v osm hodin. Přesně." Horatio se nenápadně podíval na displej mobilu a zeptal se "je všechno v pořádku?" "jo je." řekla Marisol.
 


Comments

1 Karamelka Karamelka | Web | 3. november 2010 at 15:33 | React

Moc hezké :-)  už se těším na pokračování

2 Kathy Kathy | Web | 5. november 2010 at 16:03 | React

[1]: naprosto souhlasím :-)

3 natalia23 natalia23 | Web | 6. november 2010 at 0:20 | React

Jé to je moc pěkné taky se těším na pokračování :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.