Kriminálka Miami popis dílu 07x20 Vlk v rouše berančím

27. october 2010 at 15:51 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts
Člen mafiánského gangu Ivana Sarnoffa mučí zajatého vyšetřovatele Ryana Wolfa. Potom ho propustí na svobodu pod podmínkou, že zahladí všechny stopy o loupežné vraždě, kterou mafiáni spáchali, jinak zabijí Billyho Gantryho. Ryan souhlasí, ale nemají jistotu, zda to opravdu udělá.

Mezitím Calleigh a Delko nastupují do práce po společně strávené noci a okamžitě je zavolají na vyšetřování loupežné vraždy směnárníka Iana Warnera. Lupiči vykradli jeho sejf a zastřelili ho. Když tým vyšetřuje, Ryan ukryje nábojnici, kterou našel a upraví otisk prstu, který posune vyšetřování k podezřelému - ochranáři Benovi Portersonovi. Když nejsou žádné jiné podpůrné důkazy, Calleigh a Delko se stávají podezřelými.

Horatio konfrontuje Ryana a ten přizná následně barvu - o únosu Billyho Gantryho, kterého drží jako rukojmí. Zůstane naživu, jen pokud Ryan pomůže Sarnoffovi. Horatio přebírá na sebe zodpovědnost za chlapcovu záchranu a Ryan odevzdá důkaz, který zadržoval. Není však vůbec jisté, zda mu ještě někdy tým bude znovu důvěřovat a zda vůbec případ vyřeší...


Zítra ve 21:20 na NOVĚ!!
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.