Desátý den vyšetřování v Las Vegas + New Yorku

9. october 2010 at 23:01 | Marisol_admin. blogu |  Investigations in Las Vegas
Podle mě tento den byl na nic. A to proto, že mi furt někdo klepal na dveře jestli jsem v pořádku. "Proč měli vůbec o mě takový strach??" nechápala jsem a ani mi nikdo neodpovídal na mé skoro pitomé otázky.
V Las Vegas mají klid od případu už dvacet čtyři hodin. Ale radši se pojďme podívat jak to vypadá v laboratoři.

NY laboratoř:

Mac, byl ještě ze včerejška trošku nervozní a taky nevyspaný. "Že prý vůli mě nespal celou noc", měl o mě strach. Říkala mi o Stella když mi volala jestli jsem v pořádku. "Ach jo nechtělo se mi být celý den v hotelu, a to ještě s ochrankou za zády" řekla jsem si. Ale tam jsem byla prý v bezpečí.
"Macu!!" zavolal z dálky Danny. "Máš něco nového??" řekl Mac. Danny se podíval na papíry které držel v ruce a řekl "ano tohle jsou papíry z doma Charlese" co je na nich tak zajímavého??" zeptal se s úsměvem Mac "Jen to, že je na nic napsané jméno...." Danny se trošku zpomalil a chvíli mlčel "jaké jméno?" "tohle" řekl Danny a ukazoval na řádek. "děláš si ze mě legraci?" zeptal se Mac. "ne je to černém na bílém" "to máš pravdu" Mac vzal papíry a odešel
Stella si prohlížela fotografie z místa činu když k ní přišel Mac zeptal se jí "máš něco nového?" "Ne jen by mě zajímalo proč chce Charles jít po Marisol" řekla Stella "Stello to se tu snažíme vyřešit." "Já vím"
Hmm.. neřekla bych, že by mě zajímalo co se děje asi v laboratoři proto jsem chtěla jít aspoň na chvíli na čerstvý vzduch, protože dvacet čtyři hodin zavřená v hotelu mě už nebavilo. potom jsem se otočila ke strážníkovi který stál u okna ze založenýma rukama a zeptala jsem se "strážníku mohla bych se na něco zeptat?" "jistě" řekl klidným hlasem. ".... jestli bych nemohla na chvíli z hotelu?" strážník se na chvíli zarazil otočil se na mě a odpověděl mi "pokud je to vaše přání slečno tak ano" "super" řekla jsem si pro sebe "děkuji strážníku" strážník se ještě jednou na mě podíval a řekl "prosím vás vypustě si toho strážníka, říkejte mi Billy" tohle mi nahodilo úsměv do tváře. :)

Řekla bych, že když jsem mohla aspoň na chvíli ven, že mi bylo mnohem líp. "ještě jednou děkuji" řekla jsem "nemáte zač Marisol, ale prosil bych vás aby jste to neříkala Macovi" "jistě" Chvíli mi trvalo než jsem přemluvila strážníka pardon Billyho aby jsem mohla jít kousek sama, ale pořád jsem se otáčel jestli za mnou někdo nejde. Jediný kdo byl vidět byl Billy, který mě zpovzdálí pozoroval.

"Charlesi Kente mohl by jste mi říct co máte v plánu?" zeptal se Mac "Co tím myslíte?" "tím myslím co máte v plánu nebo co chcete udělat té dívce?" zeptal se důrazně Mac "Nic jen jsem jí chtěl trochu postrašit a tím i vás!!" odpověděl Charles "doufám že neplánujete mě tu držet když na mě nic nemáte" dodal "ale máme." "a co?" nechápavě řekl Charles "máme na vás tohle" ukazoval mu papír se jménem .... (pro nás tajným) "myslíte si, že bych tohle udělal?" "našli jsem to ve vašem domě" řekl Mac "no a?? co s tím mám dělat?" " to že vás zatýkám vás pokus o vraždu a za vraždu!" "dobře nemějte obavy" "to nemám" Mac dal pokyn strážníkovi aby ho odvedl.
To už jsem já, Dr. Raymond, Nick a Catherine byli na cestě na letiště. A nemohli se dočkat až doletíme šťastně domů. ;)


 


Comments

1 Kathy Sanders Kathy Sanders | Web | 9. october 2010 at 23:16 | React

Pěkný:) Znovu jsi mě překvapila:)

2 Kathy Kathy | Web | 10. october 2010 at 10:16 | React

A máš u mě diplom za belskovku

3 MaRkéTa SB♥ MaRkéTa SB♥ | Web | 13. november 2010 at 11:44 | React

Máš to moc krásně napsaný. Byl to zajímavý případ. Hlavně, že to dobře dopadlo ;-)

4 mother of the bride wear mother of the bride wear | Email | Web | 24. november 2012 at 7:52 | React

Thank You For This Post, was added to my bookmarks.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.