October 2010

Kriminálka Miami popis dílu 07x18 Poslední let

20. october 2010 at 11:32 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts
Pasažéři v prostoru výdeje zavazadel na mezinárodním letišti zažijí pořádný šok, když se mezi kufry objeví tělo mrtvé letušky. Tým CSI rychle zjistí, že Suzanne Gradyová byla v době své smrti úplně opilá a nadrogovaná. Při výslechu leteckého personálu zjistí, že nebylo žádným tajemstvím, že Suzanne využívala svůj přitažlivý zevnějšek na to, aby přišla k penězům a sloužila jen na nejlukrativnějších letech a v první třídě.

Při dalším vyšetřování tým zjistí, že Suzanne zemřela na dopravním pásu, když se do ní zaryl zdvihák zavazadel a ona vykrvácela. Při prohledávání celého pásu objeví množství pilulek Dormolu. Narazila Suzanne na obchod s drogami a překupník se jí chtěl zbavit, aby ho neodhalila? Nebo je třeba hledat pachatele mezi žárlivými spolupracovníky?
                                                                               
CSI MIAMI
Zítra ve 21:20 na NOVĚ!!

Diplom od csi-videa za bleskovku

20. october 2010 at 10:59 | Marisol_admin. blogu |  Diplomas and Gifts

Ještě jednou děkuji je moc hezký!!

Kriminálka Miami popis dílu 07x17 Rozvodová párty

18. october 2010 at 13:50 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts
Amy Lansingová uspořádá večírek na oslavu rozvodu s nyní už bývalým manželem Rogerem. Veselá zábava se však skončí v okamžiku, když Amy uvidí, jak z dřevěné stříšky se nad hlavami přítomných houpe oběšené Rogerovo tělo. Tým CSI musí nyní vyšetřit každého účastníka rozvodového večírku, aby odhalili, kdo natolik nenáviděl Rogera, že byl schopný ho zabít. Když zapátrají hlouběji, zjistí, že Roger měl více tajemství - vedl dvojitý život a s druhou manželkou Katherine Faberovou měl i dceru Briannu. Jeho syn Heath, kterého měl s Amy, se seznámil náhodou s Briannou a zamilovali se do sebe. Skrývali to, aby nikdo na jejich vztah nepřišel.

Horatio trvá na tom, že převezme péči o syna Kylea Harmona a chlapec se navždy rozloučí s matkou Julií Winstonovou. Vezme Kylea na nemocniční praxi k soudní lékařce CSI Dr. Taře Priceové, ale když zmizí flaštička s drogou, napadne ho nepříjemné podezření...
                                                                              Zítra ve 21:25 na NOVĚ!!

Upoutávky na úterní a čtvrteční díly kriminálky Miami

17. october 2010 at 17:04 | Marisol_admin. blogu |  Videos
Úterní díl:

Čtvrteční díl:Eddie Cahill + NHL pohár (detektiv Don Flack) z kriminálky New York

17. october 2010 at 16:49 | Marisol_admin. blogu |  Photos and Animation

Don 6
Don 7
Eddie 8
Eddie 9

Don
Don 2
Don 3
Don 4
Don 5
                                                                                                                                                                                                          
Eddie 10
Eddie 11
Eddie 12
Fleck 13
Eddie 14
Fleck 15
Fleck 16
Fleck 17
Fleck 18
Fleck 19
Fleck 20
Eddie 21
Don 22
Cahill 23
Cahill 24
Cahill 25
Fleck 26
Don 27
Eddie 28

Ahoj!!

13. october 2010 at 17:48 | Marisol_admin. blogu |  Different
Ahoj, chtěla bych vás poprosit o hlasy v soutěži o nej. video na webu
http://csi-videa.blog.cz/. Přihlásila jsem se tam z videem Marisol a Horatio. Budu ráda když mi dáte další hlásky. ;) 

Zde je video:


Kriminálka Miami popis dílu 07x16 V nebezpečných vodách

13. october 2010 at 17:20 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts
Derek Powell uspořádá na své jachtě večírek. Najednou na ni vstoupí muž se ženou a loď unesou. Oloupí všechny hosty, ale když se dva z nich pokusí je zneškodnit, dojde ke střelbě a na následky střelného poranění zemře Derekova snoubenka Nadine Alcottová.

CSI nyní musí pomáhat muži, který bránil průchodu spravedlnosti v jejich předcházejícím případu. Vyšetřovatelé odhalí, že celá loupež musela být velmi dlouho dopředu připravena a Nadine zastřelil někdo třetí, ze člunu na moři. Důkazy vedou k Paulovi Garlandovi, otci děvčete zavražděného v předcházejícím případu, protože Derek obhajoval podezřelého a chránil skutečného vraha.

Mezitím začne imigrační úřad zpochybňovat Delkovo občanství, protože v Powellově počítači našli jeho kubánský rodný list. Delkovi hrozí vypovězení na Kubu. Delko spolu s Horatiem musí jít za jeho skutečným otcem, ruským mafiánským bossem Alexandrem Sharovem požádat o pomoc. Je to dobrá myšlenka, když se už syna jednou pokusil zabít?

                                                                        
                         

Zítra ve 21:20 na NOVĚ!!

Kriminálka Miami popis dílu 07x15 Zdánlivá vina

11. october 2010 at 18:30 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts
CSI vyšetřovalo případ vraždy ženy zabité ve sportovní klubu a porota na základě důkazů dospěla k rozhodnutí, že Alfonso Reyes je vrahem a odsoudila ho za mříže. Horatio však objeví nový důkaz,který prokáže, že Reyes je nevinný. Tým CSI proto znovu otevře vyšetřování a začne hledat skutečného vraha. Jejich práci jim však stěžuje obhájce Derek Powell, který je schopný udělat cokoliv, jen aby dosáhl svého vítězství.

Když však CSI odhalí, že krevní stopy patří prominentní osobě, ukáže se, že jeho právníkem je sám Powell. Vyšetřovatelé začnou Powella podezřívat, že zmanipuloval soudní projednání tak, aby dostal Reyese za mříže, a tak začnou postupně rozkrývat obrovskou kamufláž okolo smrti děvčete...

                                                                         
                                                                              


Zítra ve 21:20 na NOVĚ!!

Diplom za bleskovku od Kathysanders

10. october 2010 at 11:48 | Marisol_admin. blogu |  Diplomas and Gifts

Ještě jednou děkuji, je moc krásný. ;)  

Desátý den vyšetřování v Las Vegas + New Yorku

9. october 2010 at 23:01 | Marisol_admin. blogu |  Investigations in Las Vegas
Podle mě tento den byl na nic. A to proto, že mi furt někdo klepal na dveře jestli jsem v pořádku. "Proč měli vůbec o mě takový strach??" nechápala jsem a ani mi nikdo neodpovídal na mé skoro pitomé otázky.
V Las Vegas mají klid od případu už dvacet čtyři hodin. Ale radši se pojďme podívat jak to vypadá v laboratoři.

NY laboratoř:

Mac, byl ještě ze včerejška trošku nervozní a taky nevyspaný. "Že prý vůli mě nespal celou noc", měl o mě strach. Říkala mi o Stella když mi volala jestli jsem v pořádku. "Ach jo nechtělo se mi být celý den v hotelu, a to ještě s ochrankou za zády" řekla jsem si. Ale tam jsem byla prý v bezpečí.
"Macu!!" zavolal z dálky Danny. "Máš něco nového??" řekl Mac. Danny se podíval na papíry které držel v ruce a řekl "ano tohle jsou papíry z doma Charlese" co je na nich tak zajímavého??" zeptal se s úsměvem Mac "Jen to, že je na nic napsané jméno...." Danny se trošku zpomalil a chvíli mlčel "jaké jméno?" "tohle" řekl Danny a ukazoval na řádek. "děláš si ze mě legraci?" zeptal se Mac. "ne je to černém na bílém" "to máš pravdu" Mac vzal papíry a odešel
Stella si prohlížela fotografie z místa činu když k ní přišel Mac zeptal se jí "máš něco nového?" "Ne jen by mě zajímalo proč chce Charles jít po Marisol" řekla Stella "Stello to se tu snažíme vyřešit." "Já vím"
Hmm.. neřekla bych, že by mě zajímalo co se děje asi v laboratoři proto jsem chtěla jít aspoň na chvíli na čerstvý vzduch, protože dvacet čtyři hodin zavřená v hotelu mě už nebavilo. potom jsem se otočila ke strážníkovi který stál u okna ze založenýma rukama a zeptala jsem se "strážníku mohla bych se na něco zeptat?" "jistě" řekl klidným hlasem. ".... jestli bych nemohla na chvíli z hotelu?" strážník se na chvíli zarazil otočil se na mě a odpověděl mi "pokud je to vaše přání slečno tak ano" "super" řekla jsem si pro sebe "děkuji strážníku" strážník se ještě jednou na mě podíval a řekl "prosím vás vypustě si toho strážníka, říkejte mi Billy" tohle mi nahodilo úsměv do tváře. :)

Řekla bych, že když jsem mohla aspoň na chvíli ven, že mi bylo mnohem líp. "ještě jednou děkuji" řekla jsem "nemáte zač Marisol, ale prosil bych vás aby jste to neříkala Macovi" "jistě" Chvíli mi trvalo než jsem přemluvila strážníka pardon Billyho aby jsem mohla jít kousek sama, ale pořád jsem se otáčel jestli za mnou někdo nejde. Jediný kdo byl vidět byl Billy, který mě zpovzdálí pozoroval.

"Charlesi Kente mohl by jste mi říct co máte v plánu?" zeptal se Mac "Co tím myslíte?" "tím myslím co máte v plánu nebo co chcete udělat té dívce?" zeptal se důrazně Mac "Nic jen jsem jí chtěl trochu postrašit a tím i vás!!" odpověděl Charles "doufám že neplánujete mě tu držet když na mě nic nemáte" dodal "ale máme." "a co?" nechápavě řekl Charles "máme na vás tohle" ukazoval mu papír se jménem .... (pro nás tajným) "myslíte si, že bych tohle udělal?" "našli jsem to ve vašem domě" řekl Mac "no a?? co s tím mám dělat?" " to že vás zatýkám vás pokus o vraždu a za vraždu!" "dobře nemějte obavy" "to nemám" Mac dal pokyn strážníkovi aby ho odvedl.
To už jsem já, Dr. Raymond, Nick a Catherine byli na cestě na letiště. A nemohli se dočkat až doletíme šťastně domů. ;)