Osmý den vyšetřování v Las Vegas + New Yorku

5. september 2010 at 0:21 | Marisol_admin. blogu |  Investigations in Las Vegas
Tenhle den jsem ani netušila, že nastane. Měla jsem vyslýchat. "Já a výslech to nejde dohromady." řekla jsem a ani jsem přitom netušila, že to bude zrovna Charles. Ou.... bože proč zrovna on??
Vše probíhalo podle plánu až do poslední vteřiny dá se říct až na to, že já a Danny jsme museli jed za Charlesem do nemocnice.

New York první část:

V nemocnici:

"Zdravím vás pane Kente" řekl Danny když vstoupil do pokoje. Já jsem jen tiše stála a pozorně jsem poslouchala co říká Danny Charlesovi, a on je mu. "Pane Kente znáte tuhle dívku??" zeptal se Danny a ukazoval mu fotku. "Jistě, že ano. Znám jich mnohem víc" řekl odhodlaně Charles. Já jsem se na něj podívala s pohledem jako kdybych ho viděla poprvé a zeptala jsem se ho "Jak se ta dívka jmenovala??"
Charlese to zarazilo podíval se na mě a řekl "vy jste ta co mě postřelila, že?? A ta dívka se jmenuje myslím, že Tina Marksová" "Myslíte?!" zeptal se důrazně Danny. "Jo myslím a nemyslete si, že vám odpovím na každou otázku. Mám na to právo ne??" "jistě, že máte" řekl Danny.

Las Vegas:

Marquess podezřelý z vraždy Richarda O'neilla tedy už jen spolupachatel byl docela nervozní poté co obvinil svou přítelkyni Sandru Longovou z jeho vraždy. Jeho přítelkyně byla hne poté zadržena a zatčena. U výslechu Sandry tentokrát byla i Sára.

Výslech Sandry:

David: Sandro znáte tohoto muže?? (dal před ní fotku Richarda)
Sandra: Ano i ne. Proč tu vlastně jsem?!
David: Protože jste ho zabila máme na to svědka.
Sandra: A koho??
David: Vašeho přítele.
Sandra: Mého přítele? Koho tím myslíte?? (zeptala se jako kdyby nevěděla, že se jedná o Marquesse)
Sára: Jmenuje se Marquess, už víte koho tím myslíme??
Sandra: Možná.
David: Jestli nám neřekne jak to bylo tak vám nijak nepomůžeme.
Sandra: Vy mi chcete pomoct?? A jak??
David: Tak, že vám snížíme trest na 25let.
Sandra: Aha.
David: Tak mluvte.
Sandra: Dobrá. Zabila jsem ho a co je na tom stál mi v cestě. Pozvala jsem ho k sobě domů, že se s ním smířím. Když si prohlížel fotografie tak jsem mu píchla do ruky uspávací léky nevěděla jsem to, že ho to zabije. (řekla odhodlaně)
David: Dobrá, odveďte jí.
Strážník: Pojďte.
Sandra: Vy to vůbec nechápete nechtěl abych žila s Marquessem chtěl mě zabít.
David: A vy jste zabila jeho.

Takže v Las Vegas je už případ kompletně vyřešený a uzavřený. Ale co v New Yorku?? Výborná otázka. Jak se daří New Yorským kolegům a tak vlastně mě, Catherine, Nickovi a Dr. Raymondovi??

New York druhá část:

"Výslech Charlese nám moc že prý nepomohl." Řekl Danny Poté co jsme já a on (Danny) vyšli z nemocnice. Když jsme dorazili asi po deseti minutách do laboratoře šly jsme hned do zasedací místnosti.

V zasedací místnosti:

"Tak bych řekl, že náš podezřelý tím myslím Charlese chce někoho krýt" prohlásil Danny. Mac se podíval na Dannyho a zeptal se ho "koho například??" Danny: no spolupachatele (řekl a usmíval se při tom). Já jsem jen pozorně zase poslouchala cosi povídají. "Tohle jsou poslední záznamy telefonních hovorů z Charlesova bytu??" zeptal se Raymond. "Ano to jsou" řekla jsem. "Co na nic je??" zeptal se důrazně Mac. "Jsou na nich záznamy ze včerejšího večera. telefonoval s nějakou Susanou." odpověděla jsem po pravdě "O čem se bavili?" Zeptala se Catherine "Chtěl se s ní sejít, ale on odmítla. Tohle je ten záznam."
Záznam telefonního hovoru: Charles: ahoj kotě nechtěla bys ses sejít?? Susane: Co prosím?? Kdo vůbec jste?? já vás neznám!! Charles: ale no tak musíš mě znát. každý mě zná. Susane: Ale já vás ne!! Charles: Tak co kotě sejdeš se se mnou?? Susane: ne. (v záznamu se ozvalo hlasité pípání) Charles: jsi tam?? Halo?? (rozčíleně položil telefon) Do prdel!!
"to je vše" dodala jsem "myslím, že tady všichni víme co má Charles Kent v plánu." dodal Mac.
Pokud se jednalo jen o tohle tak to konec nebyl. Charlese požádal v nemocnici propuštění na revers. A jak to tak chodí Mac na něj nasadil hlídkové auto.
 


Comments

1 Kathy Kathy | Web | 5. september 2010 at 14:10 | React

Tenhle díl mě opravdu hodně zaujal. Už se těším, až si přečtu další:)

2 Jeanette Jeanette | Web | 8. september 2010 at 21:10 | React

Ten videoklip s Hayden je fakt moc krásný, takový pohádkový :-) Znám ji jen z Heroes, nevěděla jsem, že zpívá. Docela jí to jde! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.