Kriminálka MIAMI popis dílu 07x09 Pros o smilování

20. september 2010 at 14:40 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts
Přesně po roce znovu udeří sadistický vrah mladých žen. Tým CSI však najde důkaz, že do případu by mohl být zainteresovaný policejní důstojník, který vyšetřoval původní zločin..

Policisté vyšetřují případ mrtvoly mladé ženy, kterou vrah umučil elektrickým proudem a následně pohodil na osamělém místě. Policisté již v minulosti vyšetřovali podobné případy a v jednom z nich byl podezřelým doktor Max Paulson. Jenže policisté proti němu nemají žádný důkaz. Po čase se však objeví další oběť, která má pod nehtem Paulsonův vlas. Jenže o několik kroků dál se najde část pouzdra na pistoli, které patří policistovi Reggiemu. Ten se přizná, že ženu, která byla narkomanka, zabil a vše nastražil na Paulsona, aby ho dostal do vězení. Horatio si uvědomí, že v případě jedné z prvních obětí nebylo možné vraha dopadnout kvůli překrývajícím se otiskům. Dnes už existuje technologie, která může policistům pomoci. A na základě těchto otisků policisté dopadnou skutečného vraha.

Když se do případu znovu zamíchá Reggie Mastell, detektiv, který vyšetřoval první smrt a museli ho tehdy z vyšetřování stáhnout, protože lékaře napadl, vyšetřovatelé CSI si začnou klást otázku, zda jeho aktivita nemá zakrýt skutečnost, že právě on je vrahem.

Když chtějí vyšetřovatelé tentokrát dokázat, kdo je pachatelem, využijí celkem novou technologii překrývání otisků prstů, která ještě před rokem neexistovala...

Zítra ve 21:20 na NOVĚ!!
 


Comments

1 vysavace vysavace | Web | 2. april 2011 at 13:45 | React

Čauky, je to tu fajne.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.