Devátý den vyšetřování v Las Vegas + New Yorku

13. september 2010 at 19:14 | Marisol_admin. blogu |  Investigations in Las Vegas
Podle mě tento den byl už takový oddechový. No kdoví třeba se to ještě vylepší ne?? Sára už jen v Las Vegas hledala čím by se zabavila když už tedy měla případ z krku a já jsem pořád v terénu dělám testy DNA a střílím ze zbraně.
Proč si to jednoduše neprohodit?? Výborná spíše skvělá otázka. ;)

V New Yorku:

Jednoduše řečeno furt samé akce!! Ale jediné co by mě zajímalo je proč to tak rychle uteklo. Byla jsem překvapena když mi řekli, že je Charles přistižen při činu. Ale jeho výpověď byla taková, že to byla jeho holka. Jmenovala se Theresa. Ona jen odpovídala po pravdě na otázky která dostala od strážníků a taky řekla, že je to pravda. Ale bohužel byl zadržen. Já jsem si musela cvičit zase střelbu na střelnici. Ale tak jako vždycky kromě dneška se mi moc nedařilo. "Bylo to divné jako by se mělo něco stát." řekla jsem si. Když přišel Nick a zeptal se jak mi to šlo, Danny se na něj podíval a ukázal na prostřílený papír kdy byl černě vytiskly panák. Nick se mě zeptal "Co s tebou dneska je??" já jsem mu jen na to řekla, že nevím. Hned jsem poznala, že má o mě strach a tak mi nezbývalo mu říct pravdu. "Dneska se necítím moc dobře" odpověděla jsem po pravdě. Nick se na mě vážně podíval a řekl, že dneska můžu zůstat v laboratoři, že do terénu nemusím. Já jsem mu poděkovala schovala pistoli do pouzdra kterou jsem nosila u pasu a odešla jsem. Nick se poté obrátil na Dannyho a řekl "opravdu nevypadala moc dobře."Poté měl probíhat výslech Charlese, ale ten se prý psychicky zhroutil tak ho museli odložit. Já jsem jen pozorovala co se děje. Když Mac zjistil, že se mnou není něco v pořádku hned se mě ptal co mi je. "Ach jo...., jen.... jen se mi udělalo trošinku mdlo co je na tom??" Pomyslela jsem si když se mě Mac ptal co se mi vlastně přihodilo. Já jsem se na něj podívala a řekla jsem po pravdě "není mi dnes dobře." Mac se na mě podíval a řekl ať jdu raději do hotelu, ale nečekala jsem, že tam za mnou pošle někoho aby mě hlídal po celou dobu. V hotelu se mi udělalo trošku líp. Hned co jsem zavřela oči mi zadrnčel telefon. Byla to SMS od Sáry jestli jsem v pořádku. Napsala jsem jí, že ano.

Výslech Charlese:

"Pane Kente" řekl vážným hlasem Mac "mohl by jste přestat lhát a říct nám proč jste tu ženu znásilnil??" Charles se jen pousmál a řekl "ne to nemohl, víte já mám taky svoje práva. Až tu bude můj právník ptejte se mě na co chcete." " To myslíte vážně?? Váš právník bydlí přeci v Paříži" řekl Mac.
"Ano to bydlí však se tu taky brzo objeví" Mac se podíval na Charles jako by ho viděl poprvé a zeptal se ho "a to bude kdy?? Za dva nebo tři roky?? Vy jste asi zapomněl, že váš právník měl autonehodu" Charles se však nedal "To myslíte vážně?? Můj právník žije včera mi napsal, že přijede co nejdříve!! tak mi tu nelžete" "Já vám, ale nelžu" řekl Mac a dal pokyn strážníkovi, že ho může odvést prozatím do vazby. Jeho poslední slova byly "myslíte si, že tu mladou dívku ochráníte??" Když poté co Charlese odvedli zjistil Mac že se jedná o mě zvýšil u mě hlídání. Já jsem o ničem nevěděla "Ale proč ten strach?? Myslel To Charles vážně?? A jak může něco udělat když je ve vazbě?? Má snad někde přátelé??" Otázek bylo hodně, ale která je ta pravá. Nikdo netušil.
Příště se dozvíte jak to doopravdy bylo. Jestli mě někdo napadl a nebo jestli to byla jenom past.
 


Comments

1 Dana Dana | 18. september 2010 at 18:08 | React

Jeho právník zemřel?? škoda a já myslela, že to bude pokračovat dál. :D si mi říkala, že to má mít 12. dílů ne 10. :-(

2 Marisol_admin.blog Marisol_admin.blog | Email | 18. september 2010 at 18:31 | React

to jsem neříkala a navíc tohle je devátý :-D

3 Marry Marry | Web | 21. september 2010 at 19:38 | React

hrozně mě zaujal tvůj článek mrkni se na můj ikdyž začínám doufám že se ti bude líbit :-)  ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.