September 2010

Diplom pro gogokobra11

30. september 2010 at 17:44 | Marisol_admin. blogu |  Diplomas and Gifts
Diplom pro kobra11

Kriminálka MIAMI popis dílu 07x12 Vzpomínky na vraždu

29. september 2010 at 9:30 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts
 Uprostřed města přímo na vozovce zadrží policisté silně zkrvaveného mladého muže. Vyšetřování ukáže, že krev na jeho těle patří třem členům rodiny Crawfordových.

Horatio a jeho tým budou mít plné ruce práce, aby se pokusili obnovit jeho paměť a zjistit, zda je skutečně vrahem, anebo jen svědkem zločinu. Mladík Doug Benson totiž trpí posttraumatickým stresovým syndromem a amnézií. Vyšetřovatelé nejsou přesvědčeni o tom, zda je skutečným vrahem, a tak prostřednictvím každé nové stopy postupně spouštějí jeho vzpomínky.

Dougovi se vynoří mlhavé vzpomínky, což CSI zavede na místo činu, kde najdou mrtvou rodinu a vražednou zbraň, na které jsou Dougovy otisky prstů. Zdá se, že Doug je skutečně vrahem, ale důkazy z místa činu potvrzují přítomnost další osoby a je možné, že Doug pod hrozbou zabití zastřelil lidi, které ani nepoznal. Delko má na vyřešení případu enormní zájem, protože prožil něco podobné se ztrátou paměti a střelbou..

Horatio dochází k závěru, že sám mladík je obětí a že ho vrah nechal z nějakého důvodu odejít. Nález pramenu vlasů na jedné z obětí policisty přivede ke Kurtu Sabinovi, majiteli luxusního klubu. Crawford byl Sabinovým investičním poradcem a Sabin měl jako mnoho dalších důvod Crawforda nenávidět kvůli prodělaným penězům. Poslední přeživší člen rodiny, syn, toho času kadet ve vojenské škole, přiznává, že ho otec informoval, že s rodinou u před věřiteli prchá.


Zítra ve 21:20 na NOVĚ!! 

Ještě jednou video: Vzpomínka na Warrika

28. september 2010 at 23:26 | Marisol_admin. blogu |  Videos


Diplom pro csi-videa

27. september 2010 at 21:27 | Marisol_admin. blogu |  Diplomas and Gifts
Diplom pro csi-videa

Kriminálka MIAMI popis dílu 07x11 Něco za něco

27. september 2010 at 16:21 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts
Napravený vůdce gangu, kterého propustili z vězení, nabídne Horatiovi svou pomoc při rozložení jeho gangu zevnitř, když se stane podezřelým z vraždy místního humanitárního pracovníka..

Policisté jsou přivoláni k otřesnému případu. Postřelený muž byl zaživa pohřben na staveništi. Identifikace mrtvého ukáže, že se jedná o místního kněze, který vedl komunitní centrum a snažil se děti chránit před vlivem místních gangů. 

CSI dostane informaci od anonymní informátorky, že v tom má prsty gang Los Craneos. Když však jeho příslušníci odhalí identitu informátorky, Horatio je musí předběhnout, aby Yolandu Ramozovou zachránil před explozí nastražené bomby. Když jí Horatio zachrání, odhalí, že pracuje pro tajně napraveného vůdce gangu Hectora Salazara, který se pokouší obnovit důstojnost a bezpečnost ve své čtvrti.

Naneštěstí, gang Los Craneos ho smrtelně postřelí. Hector umírá v náručí Horatia, který mu slíbí, že dokončí jeho práci a udělá ulice znovu bezpečnými...

Zítra ve 21:25 na NOVĚ!!


Eva La Rue

23. september 2010 at 12:00 | Marisol_admin. blog |  Actors and Actresses
Rodné jméno:
Eva Maria LaRuy
Místo narození:
Long Beach, Kalifornie, USA
Datum narození:
27. prosince 1966 (Kozoroh)


Životopis:
Její kariera herečky začala již od 6 let v televizním pořadu. Je portorického, francouzského, holandského a skotského původu.Vyhrála soutěž krásy. Po několik let nosila jméno Eva LaRue Callahan podle svého manžela Johna Callahana. S tím se ale rozvedla. Mají spolu dceru - Kaya McKenna. Je třetí sestřenicí herečky Jane Fonda. V letech 1993-1997 a 2002-2005 hrála v seriálu All My Children, za tuto roli získala Emmy za vedlejší roli v dramatickém seriálu.
Hrála také ve filmech podle Danielly Steel. V roce 2005 začala hrát postavu Natalie Boa Vista v seriálu Kriminálka Miami.

Kriminálka MIAMI popis dílu 07x10 Deluca hotel

22. september 2010 at 15:00 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts
V ranních hodinách se zanedbaným motelem ozvou výstřely, po kterých zůstane plavat tváří dolů v motelovém bazénu mrtvý mladý muž. Výjimečné na případu je však to, že v motelu se ubytoval Delko a jedna z kulek se o něj zlehka otřela. Když se Delko snaží zlehčovat situaci a bagatelizuje důvod, proč žije v motelu, Ryan najde důkaz, který rozvíří otázky o Delkových činech. Závěr vyšetřování smrti mladého muže zní, že zahynul nešťastnou náhodou, ale zároveň odhalí, že tam byl druhý střelec, kterého cílem byl Delko. Ten musí konečně s pravdou ven, co dělal v motelu - vyjde najevo, že tam chtěl odhalit rodinnou minulost a zjistit identitu svého otce, což pravděpodobně někomu začalo velmi vadit. S možností, že Delkův otec má nějaké vazby na ruské mafiány, rozbíhá Horatio a jeho tým pátrání po člověku, který zabíjel, aby pravda nevyšla na povrch..

Další vyšetřování zjistí, že v motelu ale padly ještě další dvě rány. Jedna byla určena Ericovi, druhá zabila v uličce za barem kubánského uprchlíka Enrica Moldana, od kterého Eric zjistil, kdo byl na Kubě jeho otcem. Ten najal ženu, aby Erica zabila. Sice se jí to nepovedlo, ale Horatio ví, že Ericův otec od svého úmyslu neustoupí. 


Zítra ve 21:15 na NOVĚ!!

Rex Linn

21. september 2010 at 21:30 | Marisol_admin. blog |  Actors and Actresses
Rodné jméno:
Rex Maynard Linn
Místo narození:
Ochiltree County, Texas, USA
Datum narození:
13. listopadu 1956 (Štír)

Rex Linn

Životopis:
Narodil se a vyrůstal v Texasu. V mládí hrál jako buneník ve své kapele. Tam také objevil své nadání a chuť pro herectví.
V roce 1969 se rodina přestěhovala do Oklahoma City. Tam přišel na to, že opravdu chce být hercem. Kvůli špatné zkušenosti ze střední školy se ale rozhodl najít své místo v bankovnictví. Po čase se ale opět dostal k herectví - nejdřív v reklamách, později i jinde. Jeho prvním filmem byl
Dark Before Dawn, to byl ale pouze film jeho kamaráda. První skutečná role přišla v roce 1989
ve filmu
Night Game, následoval televizní seriálYoung Riders. Pak se přestěhoval do Los Angeles
, kde začal studovat herectví a pracoval jako dělník. Naštěstí mu začaly přicházet role v divadle a v seriálech. Skutečným úspěchem bylo učinkování ve filmu
Cliffhanger, po kterém se objevil ve více než 35 filmech. Objevuje se také v mnoha televizních seriálech, nejznáměji jako seržant Frank Tripp v seriálu kriminálka Miami.

Kriminálka MIAMI popis dílu 07x09 Pros o smilování

20. september 2010 at 14:40 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts
Přesně po roce znovu udeří sadistický vrah mladých žen. Tým CSI však najde důkaz, že do případu by mohl být zainteresovaný policejní důstojník, který vyšetřoval původní zločin..

Policisté vyšetřují případ mrtvoly mladé ženy, kterou vrah umučil elektrickým proudem a následně pohodil na osamělém místě. Policisté již v minulosti vyšetřovali podobné případy a v jednom z nich byl podezřelým doktor Max Paulson. Jenže policisté proti němu nemají žádný důkaz. Po čase se však objeví další oběť, která má pod nehtem Paulsonův vlas. Jenže o několik kroků dál se najde část pouzdra na pistoli, které patří policistovi Reggiemu. Ten se přizná, že ženu, která byla narkomanka, zabil a vše nastražil na Paulsona, aby ho dostal do vězení. Horatio si uvědomí, že v případě jedné z prvních obětí nebylo možné vraha dopadnout kvůli překrývajícím se otiskům. Dnes už existuje technologie, která může policistům pomoci. A na základě těchto otisků policisté dopadnou skutečného vraha.

Když se do případu znovu zamíchá Reggie Mastell, detektiv, který vyšetřoval první smrt a museli ho tehdy z vyšetřování stáhnout, protože lékaře napadl, vyšetřovatelé CSI si začnou klást otázku, zda jeho aktivita nemá zakrýt skutečnost, že právě on je vrahem.

Když chtějí vyšetřovatelé tentokrát dokázat, kdo je pachatelem, využijí celkem novou technologii překrývání otisků prstů, která ještě před rokem neexistovala...

Zítra ve 21:20 na NOVĚ!!