První díl sedmé řady. 7x01 Vzkříšení

6. august 2010 at 13:53 | Marisol_admin. blogu |  Description of Parts

Na soukromém letišti leží bez známek života poručík Horatio Caine. Jeho tělo ve vaku na mrtvoly dá naložit Ryan Wolfe do pohřební dodávky. Na místo činu přijdou Calleigh Duquesneová a Eric Delko. Jsou maximálně rozrušení a požadují přesný popis situace. Ryan je přesvědčí, že přišel pozdě a našel už Horatia mrtvého.

Calleigh se sice diví, jak se Ryan dostal tak rychle na místo činu, ale je přesvědčená, že jejich šéfa dostal některý z jeho nepřátel. Zapřísáhne se, že vraha dostanou. Eric si chce v márnici prohlédnout Cainovo tělo. Pomalu stáhne přikrývku, ale leží před ním neznámá žena. Koroner mu tvrdí, že tělo si převzal federální agent, ale nemůže si vzpomenout na jeho jméno.

Podle Franka Trippa přesně v čase střelby na letišti odletělo do Portorika soukromé letadlo, na jehož palubě měla být Julia a Kyle, ale teď nejsou po letadle žádné stopy. Natalia spolu s Ericem prohledávají místo činu. Najdou částečný otisk nohy a skvrnu jiné krve než Horatiovy. Eric zatím úporně přemýšlí o Ryanovi, který byl podle něj příliš brzy na místě vraždy. Natalia jeho podezření nesdílí.

V laboratoři zkoumá krev, co našli na místě činu. Přijde k překvapivému zjištění - patří kriminálníkovi, kterého zabili předcházející den ve vězení. Myslí si, že někdo, kdo vstoupil do zločincovy krve se náhodou ocitl i na místě Horatiovy vraždy. O něco později se v jejich hledáčku ocitne nedávno propuštěný trestanec Miguel Diaz. Jeho otisk nohy se shoduje s tím, který našli na cestě, a na podrážce bot najdou skvrny od krve. Eric je přesvědčený, že Diaz spolupracuje s Juanem Ortegem. Diaz popírá, že by zabil Horatia, i když byl v blízkosti místa činu a zaslechl střelbu. Šel za zvukem a jen vyfotil telefonem mrtvé Horatiovo tělo a poslal MMS Ortegovi.

Eric a Calleigh jsou čím dál tím víc přesvědčeni o tom, že na celé Horatiově smrti něco nesedí. Calleigh chce zjistit, který agent si vzal poručíkovo tělo a kam ho dal odvézt. Zjistí, že to byl agent Evan Caldwell. Na jeho PDA najdou odkaz - Je konec. Kdo ho poslal? Eric zjistí, že to byl Ryan. Ten tvrdí, že jen plnil Horatiovy příkazy. Až nyní prozradí, že Horatiovu smrt zinscenovali spolu s agentem Caldwellem, protože Horatio chce dostat Rona Sarise...

 


Comments

1 wedding dresses princess wedding dresses wedding dresses princess wedding dresses | Email | Web | 31. october 2012 at 13:00 | React

Q. What did the hamburger name his daughter?
http://www.standdress.com/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.