David Caruso

9. august 2010 at 17:20 | Marisol_admin. blogu |  Interesting Facts about the Voice Actors and Actress

David Caruso: "Když nejste ochotní riskovat, tak nedostanete odměny."

David Caruso

Prohlašuje herec proslulý především televizní rolí detektiva Horatia Caine ze seriálu Kriminálka Miami, který ve svém životě riskoval možná až přespříliš.
Chtěl dobýt Hollywood, proto v 90. letech zanechal slibně se rozjíždějící kariéru v novátorských detektivních seriálech a vydal se vstříc svému osudu. Ten mu ale nebyl nakloněn.

Přechod z televizních obrazovek na filmová plátna je všeobecně dosti složitější, nežli by se navenek mohlo zdát, a to Caruso zřejmě podcenil. Špatné uvážení, špatná publicita po odchodu z jeho TV sérií, pár slabých snímků a v konečném důsledku nezaměstnanost jej nakonec dovedly zpět na malé obrazovky jako poněkud pokornější osobu.

Ne každý dostane další šanci, ale Caruso se svým tajemným talentem získal dokonce "zlatou" šanci jako hloubavý šéf nekonvenční policejní série. A díky tomu dnes téměř každý divák zná tuto výraznou a zajímavou osobnost s hlubokým hlasem, bledou kůží, dětsky otylým obličejem a mrkvově zrzavými vlasy.

"Pro někoho, kdo propadl až k nezaměstnanosti a poškodil si pověst, se skutečnost, že mu toto město bylo ochotné dát další šanci, stává neuvěřitelnou," říká o svém úspěšném návratu do Hollywoodu jako hvězda seriálu Kriminálka Miami.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.